Bostik Academy – nowoczesna baza wiedzy dla profesjonalistów z rynku budowlanego

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut
ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl
Informacje o produktach, bazy zdjęć i kart technicznych, szkolenia, katalog filmów instruktażowych - dzięki rozwijającej się z roku na rok cyfryzacji, dostęp do nowoczesnej i profesjonalnej wiedzy technicznej może być na wyciągnięcie ręki. W tym celu firma Bostik, światowy lider w zakresie chemii budowlanej i klejenia, stworzył Bostik Academy – centrum wiedzy starannie przygotowane dla profesjonalistów z rynku budowlanego.
Bostik Academy to nowe centrum wiedzy online oraz spotkań face-to-face, opracowane i stworzone dla wszelkiego rodzaju specjalistów z polskiego przemysłu budowlanego. Inicjatywa międzynarodowego giganta branży chemii budowlanej oraz klejenia oferuje nie tylko zindywidualizowane programy szkoleniowe, idealnie dopasowane do aktualnych potrzeb i wyznaczników zawodu, ale również przedstawienie portfolio produktowego Bostik, najlepszych metod aplikacji oraz najważniejszych zaleceń branżowych przez wykwalifikowany zespół techniczny. Ponadto, w centrum oferowane są szkolenia specjalnie dobrane do danego zespołu.
Cztery filary wiedzy
Centrum zasobów informacyjnych Bostik ACADEMY zapewnia kompleksowe wsparcie podzielone na cztery filary. W pierwszym z nich znajdziemy kompendium wiedzy o produktach, które umożliwia dostęp do globalnych treści oraz lokalnych informacji technicznych. W tej kategorii znajdują się także specjalnie przygotowane broszury, pozwalające na pełne zapoznanie z całą ofertą produktową Bostik.
W drugim z filarów wiedzy Bostik Academy jest centrum filmów instruktażowych. To tu uzyskamy ekskluzywne filmy instalacyjne, podzielone na dziewięć kategorii tematycznych – posadzki i fasady, farby i dekoracja, przygotowanie podłoża, pasywna ochrona przeciwpożarowa, kleje montażowe, fasady wentylowane, łazienka i kuchnia, klejenie wykładzin oraz kleje do podłóg drewnianych. Jak mówi Joanna Weicher, C&C Dyrektor Marketingu i Cyfryzacji region Europa Wschodnia, dzięki możliwości przeprowadzenia zdalnych szkoleń wideo, transmisji internetowych oraz szczegółowo przedstawionym tematom w konwencji łatwych w odbiorze filmów, możliwe jest szybkie poszerzenie wiedzy, również w zakresie oferowanych przez Bostik produktów i marek.
Trzecią sekcją Bostik Academy jest zbiór najczęściej zadawanych pytań (FAQ) oraz kontakt z działem technicznym. To tu znajdują się odpowiedzi dotyczące najpopularniejszych kwestie związanych z produktami do przygotowania powierzchni, płytek, fug czy klejenia podłóg drewnianych. Oprócz tego, możliwy jest także kontakt ze specjalistami Bostik, pozwalający na rozwiązanie wszelkich wątpliwości w przypadku prac budowlanych, jak i oferty produktowej Bostik.
Ostatni filar centrum wiedzy stanowią szkolenia online oraz te odbywające się osobiście. Dzięki darmowej rejestracji, możliwe jest dołączenie do jednego z najbardziej efektywnych programów szkoleniowych oraz środowisk edukacyjnych w branży, odbywających się w formie webinariów, szkoleń na żywo i e-learningów lub seminariów, konferencji oraz szkoleń praktycznych. Uzupełnia je specjalnie dedykowane do tego celu auto, dzięki któremu szkoleniowcy Bostik mogą dotrzeć do każdego zakątka Polski i przeprowadzić tam efektywny, spersonalizowany program szkoleniowy.
Lepsze rezultaty dzięki wiedzy
Bostik Academy oferuje informacje o produktach z pełnego portfolio Bostik - od produktów do podłóg i płytek do kompletnej gamy produktów do uszczelniania i klejenia. Informacje obejmują dostęp do prezentacji produktów, filmów instalacyjnych, filmów "Jak to zrobić", Kart Danych Technicznych i wszystkich istotnych informacji pomocniczych. Doświadczeni trenerzy przedstawią pełne portfolio produktów Bostik, najlepsze metody aplikacji, kluczowe zalecenia branżowe, jak również aktualne spostrzeżenia i aktualizacje rynkowe.
- Profesjonalną obsługę, innowacyjne produkty, zrównoważony rozwój, ekologiczne podejście i najnowocześniejsze technologie z sukcesem uzupełnia przekazywanie zbieranej latami wiedzy. W związku z tym, systematycznie wzbogacamy i rozwijamy nasze centrum szkoleniowe, a także samą ofertę edukacyjną – podsumowuje Artur Kreczyński, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Bostik.

Lazarski Aviation Academy gospodarzem EAC25

AGH wybiera SAP do rozwijania projektu transformacji cyfrowej

Acer i Google wspierają współczesną edukację
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.