Komunikaty PR

Dzień otwarty na inwestycji Nowe Ogrody

2023-09-28  |  11:00

Już za kilka miesięcy, w II kwartale 2024 roku gotowy będzie VIII etap projektu Nowe Ogrody. Moment zaawansowania prac pozwala na jego prezentację w postaci dnia otwartego. Deweloper zaprasza na inwestycję przy ul. Meissnera w Poznaniu w sobotę, 30 września bieżącego roku.

 

Osiedle Nowe Ogrody powstaje na poznańskich Jeżycach, przy ulicy Meissnera 2. W przyszłym roku zakończy się budowa ostatniego, VIII etapu. Wieloletnia rozbudowa projektu to przykład realizacji przemyślanej koncepcji uzupełnianej o aktualne trendy oraz nowe rozwiązania technologiczne. Ponadto mieszkańcy chwalą sobie liczną zieleń, która otacza inwestycję, spokój każdego dnia, aranżację licznych zielonych skwerów i wewnętrznych dziedzińców oraz wysokiej jakości wykonanie budynków mieszkalnych i nie tylko.

 

W sobotę, 30 września deweloper zaprasza na „Dzień Otwarty”. W godzinach od 10.00 do 14.00 potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z ofertą wolnych lokali, a nawet z bliska obejrzeć stan zaawansowania budowy. A to już możliwość oceny proponowanych powierzchni i funkcjonalności rozkładu pomieszczeń. - Osoby, które chcą wejść na budowę prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem sprzedaży. Ponadto obecnie proponujemy umowę deweloperską za 1 zł, przy założeniu, że rezerwacja zostanie podpisana do końca października – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu spółki Proxin.

 

Ostatni, VIII etap inwestycji Nowe Ogrody to 107 mieszkań, z czego dostępne są w sprzedaży mieszkania o powierzchni od 52 do 86 mkw. Oznacza to, że nabywcy mogą wybrać lokale 2-, 3-, lub 4-pokojowe, z ekspozycją na dwie strony świata, co pozwala się cieszyć promieniami słonecznymi we wnętrzach o różnych porach dnia.

 

W ramach tej części osiedla nie zabraknie m.in. hali garażowej, reprezentatywnych części wspólnych z energooszczędnymi instalacjami oświetlającymi, rowerowni, czy stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Takie udogodnienia podkreślają jakość osiedli Proxin. Lokalizacja Nowych Ogrodów, z dala od zgiełku i centrum Poznania zapewnia sąsiedztwo licznych terenów zielonych. W bliższej i dalszej okolicy świetnie czują się czworonogi, a warto podkreślić, że już co piąty mieszkaniec osiedla ma zwierzaka. Wszyscy lubią też okolicę Rusałki, Ogrodu Botanicznego czy Lasku Marcelińskiego, a wycieczki rowerem w te miejsca stały się nieodłącznym elementem stylu życia w tej części miasta. Sprzyjają temu niezliczone ścieżki rowerowe. Okoliczna infrastruktura to także sklepy, punkty handlowo – usługowe,  dostępność komunikacji miejskiej, obiektów sportowych: jak basen, klub fitness, czy korty tenisowe. Siedem zrealizowanych etapów, kilkuset zadowolonych klientów potwierdzają słuszność wyboru osiedla Nowe Ogrody. A to już ostatnia okazja, by zakupić tutaj mieszkanie. Warto wybrać się na dzień otwarty.

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A. Biuro prasowe
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym
Dom Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
2024-12-19 | 09:00

Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu - niezależne komercyjne centrum badawczo-rozwojowe we współpracy z Gala Group Poland - wiodącym producentem świec w Europie,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Sztuczna inteligencja zmienia e-handel. Będzie wygodniej dla konsumentów, ale też sporo zagrożeń

W ciągu siedmiu lat wartość rynku związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym wzrośnie ponad dwuipółkrotnie – do ponad 22 mld dol. Przedsiębiorcy widzą w niej duży potencjał marketingowy. Z punktu widzenia konsumentów obecność AI na platformach sprzedażowych to szansa na oszczędzenie czasu przy wyszukiwaniu produktów i możliwość otrzymywania spersonalizowanych ofert. To jednak również duże ryzyka – zwiększone ryzyko narażenia na manipulację i deepfake, a także obawa o bezpieczeństwo danych osobowych.

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.