Komunikaty PR

Dynabook przedstawia Portégé X40L-K, idealnego towarzysza pracy hybrydowej

2022-06-22  |  14:05
Biuro prasowe
Kontakt
Barbara Kurzejewska
Made in PR

Ul. Wejnerta 26 lok. 2
02-619 Warszawa
b.kurzejewska|madeinpr.pl| |b.kurzejewska|madeinpr.pl
602 557 755
https://madeinpr.pl/

Dynabook Europe GmbH wprowadza na rynek Portégé X40L-K. Rozszerzenie serii premium X zostało precyzyjnie zaprojektowane, aby zapewnić bezproblemową obsługę w świecie pracy hybrydowej. Portégé X40L-K oferuje szereg wyjątkowych funkcji zawartych w ultracienkiej konstrukcji, która bez trudu spełnia wysokie wymagania związane z pracą w różnych warunkach.

— Świat pracy zmienił się całkowicie i na stałe. Obecnie, ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, aby urządzenia umożliwiały pracownikom współpracę, łączenie się i płynne przełączanie między światem fizycznym i internetowym — mówi Damian Jaume, prezes Dynabook Europe GmbH. — Ponadto uważamy, że pracownicy muszą czuć się doceniani przez swoich pracodawców. Wyposażając zespoły w to fantastyczne i wydajne urządzenie, organizacje mogą zwiększyć ich wydajność i motywację.

Stylowo zaprojektowany z myślą o wspieraniu mobilności

Kompaktowy, ważący zaledwie 1 kg* i mający 15,9 mm grubości, Portégé X40L-K sprawdza się podczas życia w podróży. Dzięki czytnikowi linii papilarnych w przycisku zasilania, użytkownicy mogą rozpocząć pracę w ciągu kilku sekund. Takie rozwiązanie przyspiesza i usprawnia pracę. Ultracienka ramka maksymalizuje pojemność ekranu. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się wydajnością 14-calowego ekranu, o proporcjach 16:10, przy zajmowanej powierzchni porównywalnej z innymi 13-calowymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Duży click pad (109,6 x 85,6 mm) zapewnia większą dokładność i komfort pracy.

Zamknięty w magnezowej obudowie Dark Tech Blue, Portégé X40L-K zapewnia zarówno wyjątkowy design, jak i praktyczność. Podświetlana klawiatura oferuje wiele praktycznych korzyści — duże, odporne na zalanie klawisze są obniżone, aby uniknąć śladów na ekranie. Specjalne klawisze umożliwiają łatwy dostęp do funkcji wideokonferencji — jednocześnie są przyjemne dla oka, dzięki dopasowanemu kolorowi w odcieniu granatu.

Wymagania życia w ruchu nie stanowią problemu dla Portégé X40L-K. Rygorystyczne testy MIL STD 810H wykazują jego odporność na upadki, ekstremalne temperatury, wstrząsy, wibracje i inne trudne warunki.

Zwiększony komfort użytkowania i bezpieczeństwo dzięki funkcjom audiowizualnym

Portégé X40L-K odpowiada na wymagania pracy mobilnej narzędziami audiowizualnymi, dodatkowo wzmocnionymi rozwiązaniami opartymi na sztucznej inteligencji (AI). Wyposażone w cztery wysokiej jakości głośniki stereo z dźwiękiem Dolby Atmos, urządzenie zapewnia potężne możliwości audio, jak na swój rozmiar. Mikrofony dual-array 360 stopni umożliwiają zbieranie dźwięku o tej samej jakości z wielu kierunków jednocześnie, dając użytkownikowi możliwość swobodnego poruszania się po pomieszczeniu. Dzięki temu, urządzenie może także służyć jako hub dla rozmów konferencyjnych. Funkcjonalność audiowizualna AI minimalizuje zakłócenia i usprawnia spotkania biznesowe, które odbywają się w trudnych warunkach. Poprawiając ogólną jakość połączeń, funkcja AI Noise Reduction izoluje i filtruje odgłosy tła, aby zapewnić to, że uczestnicy są wyraźnie słyszani. Jednocześnie kamera AI zapewnia korekcję oświetlenia, rozmycie tła i kadrowanie twarzy niezależnie od używanej platformy konferencyjnej.

W sytuacjach, w których pracownicy muszą używać urządzenia przez długi czas, certyfikowany wyświetlacz Portégé X40L-K Eyesafe® pomaga chronić wzrok użytkownika. Wyświetlacz zmniejsza ilość ekspozycji na niebieskie światło przy jednoczesnym zachowaniu żywych kolorów.

Najwyższa wydajność, doskonała łączność

Jeśli chodzi o wydajność, Portégé X40L-K nie zawodzi. Zaprojektowane, aby przewyższać rygorystyczną klasyfikację Intel® Evo™ i sprostać najintensywniejszym zadaniom biznesowym, urządzenie jest napędzane najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. generacji i nawet 32 GB dwukanałową pamięcią LPDDR5, działającą z częstotliwością 4800 MHz. Ultraszybkie dyski SSD PCIe Gen4 o pojemności do 1TB stwarzają ogromną ilość miejsca na dane, a 4-ogniwowa bateria 65 Wh zapewniają imponującą żywotność baterii aż do 11 godzin, by z łatwością zasilać użytkowników przez cały dzień pracy.

Szereg portów i opcji łączności w pełni przygotowuje urządzenie do pracy hybrydowej. Dwa porty USB-C z funkcją Thunderbolt™ 4 obsługują przesyłanie danych, zasilanie i wyświetlanie. Dodatkowo, dwa porty USB 3.2 typu A i jeden port HDMI 2.0, Gigabit LAN, zewnętrzne podwójne gniazdo słuchawek/mikrofonu oraz gniazdo kart micro-SD™ są inteligentnie wpasowane w smukłe urządzenie. Wi-Fi 6E, a także opcjonalnie dostęp do LTE, zapewniają łączność w systemie pracy zdalnej.

Bezkompromisowe bezpieczeństwo

Zabezpieczenia są obecnie najwyższym priorytetem dla organizacji. Z myślą o tym, Portégé X40L-K został zaprojektowany tak, by z łatwością spełniać wymagania Microsoft Secured-core. Użytkownicy mogą być pewni, że poufne dane są chronione za pomocą biometrycznego czytnika linii papilarnych zintegrowanego z przyciskiem zasilania oraz z opcjonalnym uwierzytelnianiem twarzą. Urządzenie jest wyposażone w gniazdo blokady bezpieczeństwa i suwak migawki kamery internetowej, co zapewnia również dodatkowe opcje prywatności.

Portégé X40L-K dostępny w sprzedaży od września 2022 r.

 

* W zależności od konfiguracji.

** Dostępne tylko na wybranych rynkach. Akceptacja regulaminu i warunków.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Colt Technology Services łączy funkcje SD WAN i SSE w nowym rozwiązaniu SASE Biuro prasowe
2022-06-28 | 12:00

Colt Technology Services łączy funkcje SD WAN i SSE w nowym rozwiązaniu SASE

Rozwiązanie zabezpieczające klasy korporacyjnej wspierane przez Versa SASE Klienci Colt Technology Services mają teraz dostęp do pełnego, zintegrowanego rozwiązania Secure
Komputery Produkty Zyxel wspierają edukację specjalistów pożądanych na rynku pracy
2022-06-24 | 14:10

Produkty Zyxel wspierają edukację specjalistów pożądanych na rynku pracy

Wraz z rozwojem technologicznym, rosną oczekiwania sprzętowe szkół technicznych. Niezawodne urządzenia Zyxel wychodzą naprzeciw temu wyzwaniu i oferują kompleksową infrastrukturę
Komputery Oszczędź miejsce na biurku dzięki przełącznikowi między wieloma komputerami KVM
2022-06-07 | 09:15

Oszczędź miejsce na biurku dzięki przełącznikowi między wieloma komputerami KVM

Umożliwia on korzystanie z dwóch komputerów z jedną klawiaturą, monitorem i myszką. Zamiast podłączać kable za każdym razem na nowo, można wygodnie przełączać się

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Tylko do 2035 roku będzie można kupić w UE samochód napędzany benzyną lub dieslem. Polski resort sprawiedliwości zapowiada sprzeciw

Od 2035 roku najprawdopodobniej nie będzie można kupić i zarejestrować na terenie UE nowego samochodu napędzanego benzyną lub dieslem. To efekt nowych przepisów, które na początku czerwca przyjął Parlament Europejski. Jak wskazuje prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego Jakub Faryś, producenci samochodów są już na nie przygotowani. Polska może mieć jednak problem, bo w tej chwili nasz kraj nie jest gotowy na nadchodzącą transformację transportu pod względem infrastrukturalnym. Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiedziało, że będzie namawiać rząd do sprzeciwienia się tej regulacji na forum UE.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Firma

Warszawski kampus innowacji w dwa lata zgromadził 150 firm i start-upów. W planach jest dalsza ekspansja

– Udało nam się zbudować centrum innowacji i biznesu w bardzo trudnym okresie pandemii – mówi Jerzy Brodzikowski, general manager CIC Warsaw. Po dwóch latach od uruchomienia na warszawskim Kampusie Innowacji działa już ponad 150 firm i start-upów. Skupiona wokół niego społeczność liczy około pół tysiąca osób, a w przestrzeni biznesowej CIC Warsaw każdego miesiąca odbywa się też około setki eventów, w tym m.in. Thursday Gathering, czyli coczwartkowe spotkania networkingowe dla społeczności innowatorów. W planach jest dalsza ekspansja i kolejne inicjatywy wspierające młode biznesy. – To będzie biuro turystyki innowacyjnej, którego celem będzie promowanie warszawskiego ekosystemu innowacji – zapowiada Aureliusz Górski, co-founder CIC Warsaw.

Farmacja

Pacjenci z SMA czekają na refundację terapii genowej. Jedno podanie leku wystarczy, żeby zahamować postęp choroby

W Polsce żyje ok. 1 tys. osób zmagających się z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni, a każdego roku rodzi się ok. 50 dzieci, u których rozwinie się ta rzadka, ciężka choroba genetyczna. Od trzech lat refundowana jest terapia, dzięki której SMA przestało być śmiertelnym zagrożeniem. Lekarze i organizacje pacjenckie apelują jednak o rozszerzenie możliwości leczenia o terapię genową. Ta metoda działa bezpośrednio na przyczynę choroby i wystarczy podać ją raz na całe życie, by nie doszło do rozwoju rdzeniowego zaniku mięśni, nie wymaga regularnych hospitalizacji i punkcji. Dziś rodzice samodzielnie zbierają środki na ten cel, bo terapia genowa nie jest refundowana w Polsce.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.