Komunikaty PR

Dostosowanie własnej przestrzeni na Rodzinnym Zakątku

2022-03-04  |  13:00
Biuro prasowe

Odpowiednie przygotowanie wnętrza umożliwia przekształcenie zakupionej przestrzeni użytkowej w powierzchnie zgodną z naszymi oczekiwaniami czy przyzwyczajeniami. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego warto skorzystać z usług dewelopera, który oferuje pomoc przy wprowadzeniu poprawek czy wykończeniu wnętrza.

 

 

Dostosowanie zakupionej nieruchomości do własnych preferencji to jeden z kroków na drodze do zamieszkania w wymarzonych czterech kątach. Proces ten wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, jak również wiąże się z dużymi nakładami pracy. Dogodnie więc dla wielu klientów rynku pierwotnego, gdy deweloper w tym zakresie oferuje stosowną pomoc. Przykładem takiego dewelopera jest KM Building, który zapewnia szerokie możliwości w dostosowaniu przestrzeni domów V etapu osiedla Rodzinny Zakątek. – Na życzenie Klientów i zgodnie z ich indywidualnymi oczekiwaniami, wykańczamy domy „pod klucz”. Oferujemy wiele opcji, kładziemy podłogi, wykonujemy kompleksowo łazienki i kuchnię, malujemy ściany czy montujemy drzwi wewnętrzne. Zapewniamy także możliwość skorzystania ze zmian lokatorskich, wprowadzanych na etapie wykonywania innych prac budowlanych. Wszystko po to, aby przyszli mieszkańcy naszego osiedla byli zadowoleni z efektu końcowego – powiedział Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Osiedle Rodzinny Zakątek jest stopniowo rozbudowywane. Aktualnie powstają szeregowce wchodzące w skład V etapu, których budowa, zgodnie z przyjętym harmonogramem, zakończy się w II i III kw. 2022 roku. – W szeregowcach zaplanowanych na czerwiec, trwają prace związane z elewacją, rozprowadzaniem instalacji i wykonaniem posadzek. Natomiast w szeregowcach zaplanowanych na wrzesień, wykonywane są prace dekarskie związane z montażem pokrycia dachowego - podsumował Maciej Bartczak. Etap V składa się z domów z balkonami i ogródkami o powierzchni 74 i 92 mkw. Cena pierwszego wynosi 415 tys. zł brutto, drugiego natomiast – zależnie od powierzchni działki – od 480 do 530 tys. zł brutto. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze 2 lub 3 sypialnie oraz łazienka. Wnętrze dopełnia strych, który można zaadoptować na dodatkowy pokój. Dla przyszłych mieszkańców przygotowana została także droga dojazdowa z kostki brukowej i miejsca postojowe przed posesją, jak również udogodnienia w formie dwóch placów zabaw i sklepu spożywczego. Inwestycja zlokalizowana jest w gminie Kórnik z dostępem do szkół, sklepów oraz sprawnej komunikacji podmiejskiej. Natomiast, tuż obok osiedla, znajduje się las z licznymi ścieżkami pieszo-rowerowymi. Rodzinny Zakątek to miejsce przygotowywane z myślą o każdym członku rodziny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A. Biuro prasowe
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym
Dom Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
2024-12-19 | 09:00

Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu - niezależne komercyjne centrum badawczo-rozwojowe we współpracy z Gala Group Poland - wiodącym producentem świec w Europie,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Sztuczna inteligencja zmienia e-handel. Będzie wygodniej dla konsumentów, ale też sporo zagrożeń

W ciągu siedmiu lat wartość rynku związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym wzrośnie ponad dwuipółkrotnie – do ponad 22 mld dol. Przedsiębiorcy widzą w niej duży potencjał marketingowy. Z punktu widzenia konsumentów obecność AI na platformach sprzedażowych to szansa na oszczędzenie czasu przy wyszukiwaniu produktów i możliwość otrzymywania spersonalizowanych ofert. To jednak również duże ryzyka – zwiększone ryzyko narażenia na manipulację i deepfake, a także obawa o bezpieczeństwo danych osobowych.

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.