Komunikaty PR

Domy w Szczytnikach dostępne w dwóch wariantach projektowych

2020-11-30  |  21:00

W podpoznańskich Szczytnikach dobiega końca I etap projektu deweloperskiego „Domy w Szczytnikach”. Do końca tego roku realizacja zostanie zakończona. Dostępne są dwa warianty projektowe, różniące się m.in. układem pomieszczeń na piętrze. Dla przyszłych nabywców oznacza to możliwość wyboru lokalu idealnie spełniającego oczekiwania. Tym bardziej, że ostatnie domy są w sprzedaży.

 

Budowa osiedla „Domy w Szczytnikach” postępuje według wcześniej założonego harmonogramu. – W pierwszym czterolokalowym budynku skończono instalacje, tynkowanie i kładzenie posadzek. Również elewacja zewnętrzna jest niemalże ukończona. Natomiast w pozostałych budynkach trwa montaż instalacji oraz tynkowanie – mówi Michał Rozwadowski, współinwestor osiedla Domy w Szczytnikach. Wszystkie prace, wraz z otoczeniem budynku będą sfinalizowane w IV kwartale tego roku. Dostępne są cztery z ośmiu lokali.

 

Jedna inwestycja, dwa projekty

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest osiem lokali w czterech domach w zabudowie bliźniaczej. W ofercie znalazły się dwa warianty powierzchni: 104,70 m kw. (po podłodze 120,40) i 126,10 m kw. Przestrzeń każdego lokalu dwupoziomowego została podzielona na dwie strefy – parter i piętro. W strefie dziennej zaprojektowano salon z aneksem kuchennym 30 m kw. i toaletę. Przyszły nabywca ma do wyboru dwa warianty projektowe dotyczące przestrzeni wypoczynkowej na piętrze. W lokalu typu A zaplanowano dwa pokoje obok siebie, jeden 17, a drugi 9,30 m kw., łazienkę o powierzchni 4 m kw., a także dodatkową sypialnię blisko 13 m kw., z balkonem. Natomiast lokal B wyróżnia się dwoma pokojami obok siebie o zbliżonym metrażu 10 m kw., łazienką 4,8 m kw., a także dodatkowym pokojem ponad 20 m kw. Ten wariant projektowy to aż dwa dostępne balkony, zlokalizowane od dwóch różnym stron świata, co nie jest rozwiązaniem popularnym, a na pewno ucieszy przyszłych mieszkańców. - Te dwie propozycje różnią się usytuowaniem poszczególnych pomieszczeń, w tym łazienki, która jest po prawej, bądź po lewej stronie od klatki schodowej. Naszym zdaniem na piętrze można też zaaranżować garderobę, czyli pomieszczenie coraz modniejsze, wracające do łask – opisuje Michał Rozwadowski.

 

Przestrzeń na piętrze każdego domu została dodatkowo doświetlona przestronnymi oknami zlokalizowanymi w pokryciu dachowym. Dzięki temu mieszka się przyjemniej, a każdy pokój sprawia wrażenie jeszcze bardziej przestronnego. Wszystkie lokale posiadają dodatkowe funkcjonalności, dostępne w cenie samego domu, np. ogrzewanie podłogowe zainstalowane na całym parterze, a także elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne przy oknach.

 

Inwestycja powstaje przy ul. Choinkowej w podpoznańskich Szczytnikach. Na miejscu, kilkaset metrów od osiedla jest przedszkole i żłobek, a w pobliskich Kamionkach – szkoła podstawowa. Trasa szybkiego ruchu S11 pozwala sprawnie, w kwadrans dojechać do Poznania.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A. Biuro prasowe
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym
Dom Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
2024-12-19 | 09:00

Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu - niezależne komercyjne centrum badawczo-rozwojowe we współpracy z Gala Group Poland - wiodącym producentem świec w Europie,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

IT i technologie

W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]

Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.