Komunikaty PR

Zielony Rodzinny Zakątek

2022-05-30  |  12:00
Biuro prasowe

Wiosną w pełni dostrzegamy walory mieszkania na przedmieściach. Przyroda budzi się do życia i pozwala w końcu cieszyć się sąsiedztwem urokliwych terenów zielonych oraz zachęca m.in. do aktywności fizycznej.

Jednym z kryteriów decydujących o zamieszkaniu na przedmieściach Poznania jest bliskość terenów zielonych. Atuty, takie jak sąsiedztwo lasu oraz łatwy dostęp do jezior dają wiele możliwości spędzania czasu poza domem. Zwłaszcza kiedy ta przyroda jest na wyciągnięcie ręki. A o tym decyduje lokalizacja naszej nieruchomości. Mieszkańcy osiedla Rodzinny Zakątek w Błażejewie takie „widoki” mają praktycznie za przysłowiowym płotem. Inwestycja graniczy z lasem, gdzie jest pełno ścieżek spacerowych czy tras rowerowych. Ponadto w pobliżu znajdują się jeziora Bnińskie i Kórnickie z plażami, promenadą i licznymi dodatkowymi atrakcjami. – Wybierając naszą ofertę domów, klienci często wspominają o dogodnej lokalizacji. Nie ma się czemu dziwić. Spokój, czyste powietrze i bezpośredni kontakt z naturą jest doceniany równie mocno co pełne zaplecze pobliskiego Kórnika. Gwarantuje to komfort zamieszkania, a także pozwala na korzystanie z walorów pięknej i różnorodnej okolicy - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Inwestycja Rodzinny Zakątek to osiedle domów w zabudowie szeregowej, gdzie trwa budowa już V etapu. – W szeregowcach, których budowa zakończy się do końca czerwca, wykonano wszelkie prace brukarskie przed budynkami wraz z drogą z kostki brukowej. W pozostałych szeregowcach zaś rozpoczęło się wykonywanie tynków wewnętrznych – podsumował Maciej Bartczak.

Deweloper KM Building oferuje domy o powierzchni 74 i 92 m2, które podzielone zostały na strefę dzienną oraz nocną. Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego, natomiast piętro z łazienki i - zależnie od wybranego metrażu - dwóch lub trzech sypialni. Do domów przynależy dodatkowa przestrzeń w formie balkonu oraz zielonego ogródka, gdzie mieszkańcy będą mieli zagwarantowany taras i pergole. Jest także strych, który można zaadoptować na dodatkowy pokój. Cena pierwszego domu wynosi 415 tys. zł brutto, a cena drugiego mieści się w przedziale od 480 do 530 tys. zł brutto.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Handel

Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.

Robotyka i SI

Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci​ poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.

Bankowość

Banki spółdzielcze coraz ważniejsze dla finansowania gospodarki. Współpraca z BGK ma pobudzić lokalne inwestycje

Banki spółdzielcze w coraz większym stopniu odpowiadają za finansowanie rozwoju gospodarki. Ich udział w ostatnich latach wzrósł, a kondycja sektora się poprawiła. Bank Gospodarstwa Krajowego chce wzmocnić współpracę z bankami spółdzielczymi na rzecz finansowania lokalnego rozwoju. To jeden z elementów nowej strategii BGK na lata 2025–2030. Narzędziami, które do tego służą, są gwarancje BGK.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.