Komunikaty PR

Śródka OdNowa 2 - osiedle w lokalizacji dla aktywnych

2021-06-28  |  11:30
Biuro prasowe

Mieszkanie bardzo blisko centrum Poznania, a jednocześnie tuż obok Ostrowa Tumskiego i trasy rowerowej Wartostrada. Na tak atrakcyjną lokalizację mogą liczyć osoby, które zakupiły lokal mieszkalny w ramach inwestycji Śródka OdNowa 2.

 

Idealna lokalizacja nowego osiedla…Gdyby taka istniała, z pewnością łączyłaby w sobie wiele różnych aspektów, jak: dostęp do komunikacji publicznej, bliskość terenów zielonych, pełne zaplecze handlowo-usługowe, placówki edukacyjne dla najmłodszych, kawiarnie i restauracje w pobliżu. Konkurencja na rynku deweloperskim jest olbrzymia, klienci coraz bardziej świadomi tego, czego poszukują, co oznacza, że deweloperzy jeszcze mocniej analizują, czy dany teren będzie odpowiedni pod budowę nowego osiedla. – Projektując i realizując nasze inwestycje, tworzymy przestrzeń z myślą o każdym mieszkańcu. Swoje miejsce w Śródka OdNowa 2 znajdą rodziny, pary, czy single. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Bernata w Poznaniu, wraz z otoczeniem tworzy przestrzeń dla osób aktywnych, kochających sport i bliskość przyrody. Tuż obok znajdują się także: Ostrów Tumski, Brama Poznania, czy Stary Rynek, co stanowi alternatywę dla osób stawiających na wypoczynek z historią i estetyką miasta w tle. Tu można odnaleźć niejedną kawiarnię, czy restaurację – opisuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. – Naszym zamierzeniem było stworzyć taką inwestycję, która zadowoli wszystkie grupy klientów. W tym kontekście, lokalizacja jest bardzo ważna, ponieważ stanowi jeden z kluczowych czynników atrakcyjności mieszkania. Oczywiście swoją wagę ma też standard wykonania, rozkład pomieszczeń i cena, ale często poszukiwania nabywcy zaczynają od decyzji, gdzie chcą zamieszkać. Jesteśmy pewni, że trafiliśmy dobrze, ponieważ z puli 83 mieszkań, zostały nam już tylko dwa – wyjaśnia Karolina Skrzypek z biura sprzedaży.

 

Osiedle dla osób aktywnych

Ważną grupę docelową tworzą osoby młode, lubiące aktywność fizyczną. Dotyczy to pokolenia tzw. millenialsów, ale i młodszego. Rowery, hulajnogi oraz komunikacja miejska często dla nich stanowią podstawowy środek lokomocji. Transport zbiorowy zamiast auta, czy zamiana samochodu na rower pozwalają ograniczyć emisję spalin, co dla młodych ludzi ma znaczenie. Żyją w stylu eko, mocno dbając o naszą planetę. To nie tylko chwilowa moda, lecz stały trend.

W inwestycji Śródka OdNowa 2, do wszystkich mieszkań przynależą boksy rowerowe, które klienci otrzymują w prezencie. W pobliżu naszej inwestycji jest Wartostrada, jedna z najpiękniejszych ścieżek rowerowych w Poznaniu. Stąd bardzo łatwo dotrzemy nad Jezioro Malta, oferujące wiele możliwości dla osób aktywnych oraz do Parku Cytadela. Patrząc w szerszej perspektywie, Poznań jako miasto oferuje dużo możliwości dla osób lubiących jeździć rowerem, bez względu na to, czy są to długie treningi, czy jedynie krótkie wycieczki – podkreśla przedstawicielka Grupy Partner.

Warto podkreślić, że całość inwestycji będzie zakończona w IV kwartale 2021 i wówczas nabywcy mieszkań na osiedlu Śródka OdNowa 2 będą odbierać klucze, by rozpocząć prace wykończeniowe. – Realizacja postępuje zgodnie z harmonogramem, o czym nabywcy mieszkań są na bieżąco informowani – podsumowuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Jednocześnie deweloper realizuje też projekt Nadolnik Compact Apartments w Poznaniu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jaki kamień naturalny wybrać na podłogę? Porady i inspiracje Biuro prasowe
2024-11-25 | 10:00

Jaki kamień naturalny wybrać na podłogę? Porady i inspiracje

Kamień naturalny od lat cieszy się popularnością jako element wykończeniowy podłogi, łącząc wyjątkowe walory estetyczne z trwałością. Dzięki swojej różnorodności, znajduje
Dom Nowa Murowana z miesiącem korzyści
2024-11-25 | 09:00

Nowa Murowana z miesiącem korzyści

Zakupowe szaleństwo z okazji Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Od jakiegoś czasu rabaty dotykają każdą branżę, w tym deweloperską. Inwestor, realizujący dwa osiedla pod
Dom Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją
2024-11-07 | 11:00

Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją

Scandic Park wprowadził do sprzedaży kolejny etap inwestycji Bajkowy Dopiewiec. Powstaje 10 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej. Deweloper proponuje eko rozwiązania, gdzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media i PR

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje marketing. Narzędzia AI dają drugie życie tradycyjnym formom reklamy

Z badań GroupM wynika, że już w najbliższym czasie połowa inwestycji w media będzie oparta na decyzjach wspomaganych przez sztuczną inteligencję, a do 2028 roku będą to już dwie na trzy transakcje. Prawie 9 na 10 przedstawicieli branży wskazuje AI jako technologię, która będzie mieć w najbliższym czasie największy wpływ na marketing. Debata o potencjale tej technologii rozgrzewa branżę, a możliwości jej wykorzystania wciąż przybywa – od planowania i optymalizowania kampanii reklamowych, przez influencer marketing, po media postrzegane jako tradycyjne, które dzięki innowacjom zyskują „drugie życie”.

Farmacja

Polscy naukowcy pracują nad personalizowaną terapią raka płuca. Faza badań klinicznych coraz bliżej

Zespół naukowców z Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS) na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zaawansowane badania nad nową terapią  raka płuca, w której rolę leku będą pełnić limfocyty wyizolowane z krwi chorego. – To terapia szyta na miarę. Dla każdego z pacjentów wybieramy inny rodzaj komórek – mówi prof. dr hab. Natalia Marek-Trzonkowska. Jak wskazuje, projekt SWIFT jest już coraz bliżej rozpoczęcia fazy badań klinicznych. Jego realizację umożliwiły środki unijne w ramach działania Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) przyznane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

Rolnictwo

Dane satelitarne w użyciu urbanistów i samorządowców. Mogą im służyć do przygotowania na zmiany klimatu

Do 2031 roku rynek usług związanych z danymi satelitarnymi ma wzrosnąć ponad czterokrotnie – przewidują analitycy. Na rosnącą podaż wpływ może mieć nałożony na dużą część przedsiębiorców, w tym producentów rolnych, obowiązek raportowania wpływu środowiskowego. Dane satelitarne są jednak cennym narzędziem również w rękach urbanistów i samorządowców. Z dokładnością do milimetrów pokazują zjawiska takie jak np. osiadanie gruntów, co pozwala na wczesne podejmowanie decyzji o kluczowych modernizacjach infrastruktury.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.