Komunikaty PR

Śródka OdNowa 2 - osiedle w lokalizacji dla aktywnych

2021-06-28  |  11:30
Biuro prasowe

Mieszkanie bardzo blisko centrum Poznania, a jednocześnie tuż obok Ostrowa Tumskiego i trasy rowerowej Wartostrada. Na tak atrakcyjną lokalizację mogą liczyć osoby, które zakupiły lokal mieszkalny w ramach inwestycji Śródka OdNowa 2.

 

Idealna lokalizacja nowego osiedla…Gdyby taka istniała, z pewnością łączyłaby w sobie wiele różnych aspektów, jak: dostęp do komunikacji publicznej, bliskość terenów zielonych, pełne zaplecze handlowo-usługowe, placówki edukacyjne dla najmłodszych, kawiarnie i restauracje w pobliżu. Konkurencja na rynku deweloperskim jest olbrzymia, klienci coraz bardziej świadomi tego, czego poszukują, co oznacza, że deweloperzy jeszcze mocniej analizują, czy dany teren będzie odpowiedni pod budowę nowego osiedla. – Projektując i realizując nasze inwestycje, tworzymy przestrzeń z myślą o każdym mieszkańcu. Swoje miejsce w Śródka OdNowa 2 znajdą rodziny, pary, czy single. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Bernata w Poznaniu, wraz z otoczeniem tworzy przestrzeń dla osób aktywnych, kochających sport i bliskość przyrody. Tuż obok znajdują się także: Ostrów Tumski, Brama Poznania, czy Stary Rynek, co stanowi alternatywę dla osób stawiających na wypoczynek z historią i estetyką miasta w tle. Tu można odnaleźć niejedną kawiarnię, czy restaurację – opisuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. – Naszym zamierzeniem było stworzyć taką inwestycję, która zadowoli wszystkie grupy klientów. W tym kontekście, lokalizacja jest bardzo ważna, ponieważ stanowi jeden z kluczowych czynników atrakcyjności mieszkania. Oczywiście swoją wagę ma też standard wykonania, rozkład pomieszczeń i cena, ale często poszukiwania nabywcy zaczynają od decyzji, gdzie chcą zamieszkać. Jesteśmy pewni, że trafiliśmy dobrze, ponieważ z puli 83 mieszkań, zostały nam już tylko dwa – wyjaśnia Karolina Skrzypek z biura sprzedaży.

 

Osiedle dla osób aktywnych

Ważną grupę docelową tworzą osoby młode, lubiące aktywność fizyczną. Dotyczy to pokolenia tzw. millenialsów, ale i młodszego. Rowery, hulajnogi oraz komunikacja miejska często dla nich stanowią podstawowy środek lokomocji. Transport zbiorowy zamiast auta, czy zamiana samochodu na rower pozwalają ograniczyć emisję spalin, co dla młodych ludzi ma znaczenie. Żyją w stylu eko, mocno dbając o naszą planetę. To nie tylko chwilowa moda, lecz stały trend.

W inwestycji Śródka OdNowa 2, do wszystkich mieszkań przynależą boksy rowerowe, które klienci otrzymują w prezencie. W pobliżu naszej inwestycji jest Wartostrada, jedna z najpiękniejszych ścieżek rowerowych w Poznaniu. Stąd bardzo łatwo dotrzemy nad Jezioro Malta, oferujące wiele możliwości dla osób aktywnych oraz do Parku Cytadela. Patrząc w szerszej perspektywie, Poznań jako miasto oferuje dużo możliwości dla osób lubiących jeździć rowerem, bez względu na to, czy są to długie treningi, czy jedynie krótkie wycieczki – podkreśla przedstawicielka Grupy Partner.

Warto podkreślić, że całość inwestycji będzie zakończona w IV kwartale 2021 i wówczas nabywcy mieszkań na osiedlu Śródka OdNowa 2 będą odbierać klucze, by rozpocząć prace wykończeniowe. – Realizacja postępuje zgodnie z harmonogramem, o czym nabywcy mieszkań są na bieżąco informowani – podsumowuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Jednocześnie deweloper realizuje też projekt Nadolnik Compact Apartments w Poznaniu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy

Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy

Bankowość

Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.

Ochrona środowiska

Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.