Komunikaty PR

Spółka Nowa Murowana zamknęła miniony rok sukcesem

2024-01-12  |  09:00

Trwa realizacja budynku A w inwestycji mieszkaniowej Nowa Murowana w Murowanej Goślinie. W tej części osiedla powstanie 26 lokali mieszkalnych, a wszystkie znalazły swoich nabywców. To kolejny sukces spółki, która sprzedała mieszkania na pół roku przed końcem budowy. Łącznie w ramach kilkuetapowego projektu zostało sprzedanych 180 lokali. Deweloper rozszerza ofertę nie tylko w Murowanej Goślinie, ale też w podpoznańskich Szczytnikach. 

Inwestycja Nowa Murowana od lat wpisuje się w trend widoczny na poznańskim rynku mieszkaniowym. Coraz więcej osób decyduje się zamieszkać na osiedlach znajdujących się niedaleko granicy miasta Poznania, ponieważ w gminach ościennych domy oraz lokale mieszkalne są zdecydowanie tańsze. Ponadto można wygodnie dojeżdżać do stolicy Wielkopolski samochodem, autobusem, czy specjalnie przystosowaną Poznańską Koleją Metropolitalną. Stąd niektóre osiedla – choć pod miastem, to w pełni dostosowane do nowoczesnego stylu życia – okazały się strzałem w dziesiątkę. – Nasza propozycja osiedla w podpoznańskim miasteczku Murowana Goślina spotkała się z dobrym przyjęciem na wielkopolskim rynku mieszkaniowym. Na przestrzeni czasu i wraz z rozwojem inwestycji, zdobyliśmy solidną markę. Wśród klientów są osoby z gminy Murowana Goślina i okolic, ale coraz częściej też poznaniacy. Decyduje o tym infrastruktura, nowoczesne układy pomieszczeń w poszczególnych lokalach, ale też lokalizacja. Murowana Goślina to miasto, w którym są szkoły, sklepy, usługi, czy dostęp do komunikacji publicznej. Budujemy przy ulicy Tartacznej, a obok, przy Kolejowej jest stacja szynobusa, dzięki któremu dojedziemy do centrum Poznania – mówi Patrycja Waligóra z biura sprzedaży inwestycji Nowa Murowana. 

Na przestrzeni kilku lat deweloper sprzedał 180 lokali mieszkalnych w ramach kilkuetapowego projektu. - Większość z nich przekazaliśmy w ręce naszych klientów. Właśnie zakończyła się sprzedaż budynku A, gdzie finalnie znajdzie się 26 mieszkań o powierzchni od 27 do 69 mkw. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i pracujemy nad nową ofertą. W Murowanej Goślinie zaproponujemy 14 mieszkań, odpowiadających na potrzeby klientów indywidualnych, jak i inwestycyjnych – podkreśla przedstawicielka dewelopera. - Cieszymy się, że rok 2023 zamykamy sukcesem sprzedażowym. Trzeba przyznać, że minione 12 miesięcy przyniosło wiele emocji i pracy. Był program „Bezpieczny Kredyt”, wzięliśmy udział w Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu, nie wspominając o realizacji samego osiedla – dodaje Patrycja Waligóra. 

Nowa Murowana sp. z o. o. jest inwestorem drugiego osiedla pod Poznaniem, w gminie Kórnik. Nowe Szczytniki śmiało zaprezentowały się na rynku tuż przed jesiennymi Targami Mieszkań i Domów w Poznaniu, a podczas wydarzenia miały swoją oficjalną premierę. Przy ulicy Choinkowej w podpoznańskich Szczytnikach powstanie 12 mieszkań dwupoziomowych, w trzech kameralnych budynkach. Dostępne są 2 typy powierzchni: 80,18 mkw. i 92,61 mkw. Domy wyróżniają się klasycznym podziałem przestrzeni na strefę dzienną na parterze i nocną, z sypialniami oraz łazienką na piętrze. Do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe i ogródek. – Nowy typ zabudowy, nowa lokalizacja to ciekawe wyzwanie, a pozytywne recenzje klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że przyjęta strategia jest słuszna – podsumowuje Patrycja Waligóra. Rok 2024 dla dewelopera będzie intensywny i ciekawy. Spółka planuje powoli kolejne projekty.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Polityka

Zmiany w obowiązku magazynowania gazu mogą obniżyć ceny surowca. To pomoże się przygotować do sezonu zimowego

Elastyczność bez zagrożenia dla bezpieczeństwa energetycznego – tak nową propozycję przepisów dotyczących uzupełniania zapasów gazu przed sezonem zimowym określają jej inicjatorzy z Parlamentu Europejskiego. Europosłowie proponują nieznaczne zmniejszenie wymaganego poziomu zapełnienia magazynów i rozciągnięcie w czasie terminu, w którym trzeba spełnić ten obowiązek. Jak podkreśla Borys Budka, ma to zapobiec spekulacjom na rynku gazu i tym samym pomóc obniżyć ceny surowca.

Konsument

Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.