Komunikaty PR

Regulator doramkowy F-2z v1 – nowość wśród sterowników pokojowych

2021-02-01  |  08:21
Biuro prasowe
Kontakt
Renata Nowak
TECH Sterowniki

ul. Biała Droga 31
34-122 Wieprz
rzecznik|techsterowniki.pl| |rzecznik|techsterowniki.pl
+ 48 697 837 877
www.techsterowniki.pl
Do pobrania regulator ( 0.12 MB )

W ofercie regulatorów pokojowych firmy TECH Sterowniki pojawiła się kolejna nowość – urządzenie F-2z v1. To nowoczesny, zasilany napięciem elektrycznym 230 V regulator doramkowy. Jak wygląda i jakie daje użytkownikowi możliwości?

Jak działa nowy model regulatora pokojowego?

F-2z v1 to regulator dwustanowy doramkowy. Przeznaczony jest do sterowania urządzeniem grzewczym. Ma za zadanie utrzymać temperaturę w pomieszczeniu z dokładnością do 0,1°C. W tym celu przesyła sygnał do urządzenia grzewczego z informacją o osiągnięciu temperatury zadanej do wymaganej wartości.

Regulator F-2z v1 może współpracować z:

  • urządzeniami grzewczymi,
  • listwami podłogowymi,
  • sterownikami do instalacji.

Urządzenie ma wbudowany czujnik temperatury i wilgotności, dzięki czemu umożliwia tworzenie dobrego klimatu we wnętrzu.

Estetyczny wygląd i łatwa obsługa

Ważną zaletą urządzenia jest bardzo czytelny ekran. Jeden rzut oka wystarczy, by sprawdzić pomiar temperatury na sterowniku. Regulator ma szklany front, więc prezentuje się estetycznie zarówno w pomieszczeniach o klasycznym, jak i nowoczesnym designie. Dotykowe klawisze ułatwiają zmianę parametrów temperatury zadanej bezpośrednio z poziomu wyświetlacza łatwo i szybko. O tym, czy pomieszczenie jest dogrzane do odpowiedniej temperatury, informuje ikona słońca – gdy miga, urządzenie jest w fazie pracy (dogrzewania do pewnej temperatury). Urządzenie jest dostępne w dwóch kolorach do wyboru: białym i czarnym.

Łatwy montaż przewodowy

Urządzenie powinno być zawsze montowane przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, by uniknąć ryzyka uszkodzenia. Regulator F-2z v1 jest sterownikiem przewodowym przeznaczonym do montażu w ramce z otworem o wymiarach 55 × 55 mm. Aby mógł sprawnie działać, konieczne jest doprowadzenie zasilania o napięciu 230 V. Regulator ma styk beznapięciowy NO – COM – NC, który jest przeznaczony do urządzenia grzewczego lub do sterownika do instalacji.

Przykładowe kompatybilne systemy ramek:

  • Ospel – Sonata
  • Berker – S.1, B.1, B.3, B.7
  • Jung – AS, A500, A PLUS, A CREATION
  • Gira – STANDARD 55, E2, EVENT, ESPRINT, PROFIL55, E22
  • SIEMENS – DELTA LINE, DELTA VITA, DELTA MIRO

Inne, ważne funkcje

W sterowniku jest możliwość ustawienia histerezy w przedziale od 0,2°C do 4°C, a także progu minimalnej i maksymalnej temperatury w pomieszczeniu. Regulator może współpracować zarówno z urządzeniami do ogrzewania, jak i do chłodzenia, dzięki czemu zwiększa się jego funkcjonalność. Aby uniknąć edycji parametrów przez osoby niepożądane lub dzieci, można ustawić blokadę klawiszy.

Nowe urządzenie, nowe możliwości

Liczba modeli regulatorów pokojowych w ofercie firmy TECH Sterowniki jest spora i ciągle się poszerza. Są wśród nich regulatory podtynkowe dwustanowe, doramkowe, z komunikacją RS czy do kotłów gazowych. Dzięki temu każdy może dobrać taki, który zakresem funkcji, a także wyglądem będzie odpowiadał naszym potrzebom. Pełną ofertę regulatorów pokojowych można przejrzeć na stronie: https://www.techsterowniki.pl/k/regulatory-pokojowe

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać? Biuro prasowe
2024-04-16 | 13:15

Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?

Rozpoczynając przygodę z inwestycją mieszkalną, droga do sukcesu może być pełna pułapek i wyzwań. Dlatego też warto skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy dzielą się
Dom Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?
2024-04-16 | 13:10

Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?

Jak pokazują najnowsze badania, 17% Polaków nie lubi robić prania. Nie lubimy też przyrządzania posiłków (34% badanych), sprzątania domu (32%) czy robienia codziennych
Dom Zakup czy budowa domu? Jak wybrać, oszczędzając czas
2024-04-04 | 11:00

Zakup czy budowa domu? Jak wybrać, oszczędzając czas

Decydując się na własny dom, mamy świadomość wagi tej decyzji, ponieważ często traktujemy taką nieruchomość jako już docelową, gdzie osiądziemy na dłużej. Coraz więcej firm

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Edukacja

Skutki zbyt długich sesji gier wideo mogą być bolesne. Naukowcy rekomendują, aby nie przekraczać 3 godz. dziennie [DEPESZA]

Zmęczenie oczu, ból głowy, pleców, dłoni i nadgarstka to dolegliwości najczęściej zgłaszane przez osoby regularnie grające w gry komputerowe. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal tysiąca dorosłych osób amerykańscy naukowcy ustalili, że regularne sesje gier trwające co najmniej 3 godz. najbardziej przyczyniają się do powstania takich dolegliwości. Co ciekawe, u osób będących lub planujących zostać e-sportowcami natężenie dolegliwości nie rośnie gwałtownie, jak należałoby przypuszczać. Może to mieć związek z bardziej świadomym doborem sprzętu i lepszym zrozumieniem znaczenia ergonomii.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.