Komunikaty PR

Projekt Nadolnik – udogodnienia, które robią różnicę

2021-05-26  |  13:00
Biuro prasowe
Do pobrania Zdj. Bud. ( 1.55 MB )

Tworząc inwestycję Nadolnik Compact Apartments, deweloper zaprojektował dodatkowe udogodnienia, które zapewnią lokatorom komfort każdego dnia. Zaplecze handlowo-usługowe, sale konferencyjne dla studentów, miejsca rekreacji stanowią wartość dodaną projektu realizowanego przy ul. Nadolnik w Poznaniu.

 

Nadolnik Compact Apartments to inwestycja deweloperska, w ramach której powstanie ponad 1000 smart apartamentów, o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 41 mkw. I etap, który składa się z 213 lokali, został zrealizowany oraz oddany do rąk właścicieli. II etap natomiast, jest aktualnie w budowie. Smart apartament to lokal, który posiada funkcjonalny aneks kuchenny, łazienkę i przestrzeń dzienną. W niej znajdzie się miejsce chociażby do wypoczynku, czy pracy zdalnej. Do smart apartamentów na Nadolniku przynależą tarasy lub balkony – część z nich z widokiem na park. W ofercie są również lokale o większym metrażu, z antresolą. Taka przestrzeń może pełnić funkcję sypialni. Ceny zaczynają się od 111 150 zł netto, a deweloper proponuje również możliwość wykończenia „pod klucz”. Każdy smart apartament sprawdzi się jako pierwsze lokum dla klienta indywidualnego (studenci, absolwenci, freelancerzy) oraz klienta biznesowego – zastąpi pokój hotelowy, ponieważ daje duże możliwości oraz swobodę. Nadolnik Compact Apartments wybierają też inwestorzy – warto ulokować kapitał i zarabiać na wynajmie z gwarantowaną stopą zwrotu.

Dla tych wszystkich grup klienckich liczy się nie tylko standard wykonania budynku, ale także wszelkie udogodnienia. Ułatwiają życie, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, podnoszą atrakcyjność nieruchomości. – Realizując inwestycje, zawsze nasze koncepcje muszą być zgodne z oczekiwaniami i potrzebami nabywców. Wybieramy najlepsze lokalizacje, jednocześnie tworząc dodatkowe atuty każdego projektu – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Inwestycja Nadolnik Compact Apartments zostanie zrealizowana kompleksowo, co oznacza, że powstaną chodniki między poszczególnymi budynkami, mała architektura, czy boiska.

W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na modny pub, restauracje, lokale usługowe, sale konferencyjne, czy nawet miejsce do grillowania oraz spotkań na świeżym powietrzu. Taką przestrzeń zaplanowano w II etapie inwestycji. – To wszystko pozwoli załatwić wiele spraw na miejscu, a także umożliwi ciekawe spędzanie wolnego czasu, w tym rozrywkę. Wśród nabywców smart apartamentów są osoby młode, więc tego typu udogodnienia z pewnością docenią. Można powiedzieć, że Nadolnik będzie mini-miastem z wszystkim, co potrzebne do życia. A to wszystko w otoczeniu Parku Ks. Tadeusza Kirschke, który w ostatnim czasie przeszedł pełną rewitalizację – tłumaczy Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Na kolejne udogodnienia mogą liczyć klienci inwestycyjni. Istnieje możliwość zapewnienia opieki operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments, co gwarantuje znalezienie najemcy, dopilnowanie wszelkich opłat, a przede wszystkim - roczną stopę zwrotu. – Klienci cenią sobie kompleksową obsługę od A do Z, a nasza spółka Rent Nadolnik odpowiada na to zapotrzebowanie – mówi przedstawicielka dewelopera. Ponadto warto podkreślić, że trwają kolejne prace na inwestycji. Pierwsza kondygnacja apartamentowa jest już w trakcie budowy, wylewane są elementy konstrukcyjne oraz stawiane ściany zewnętrzne. Oznacza to, że II etap inwestycji będzie gotowy już w przyszłym roku. Do tej pory ponad 70 lokali znalazło swoich nabywców.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją Biuro prasowe
2024-11-07 | 11:00

Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją

Scandic Park wprowadził do sprzedaży kolejny etap inwestycji Bajkowy Dopiewiec. Powstaje 10 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej. Deweloper proponuje eko rozwiązania, gdzie
Dom I etap osiedla Junique z pozwoleniem na użytkowanie
2024-11-07 | 09:00

I etap osiedla Junique z pozwoleniem na użytkowanie

To będzie jedno z większych kompleksowo zaprojektowanych osiedli mieszkaniowych w Poznaniu. Budowa I etapu osiedla Junique już zakończona, a inwestor, spółka art.Locum uzyskała
Dom Trust Investment rewolucjonizuje standard mieszkalnictwa w Kielcach
2024-10-24 | 09:00

Trust Investment rewolucjonizuje standard mieszkalnictwa w Kielcach

Sky Trust to flagowy projekt Trust Investment, który wprowadza kielecki sektor mieszkaniowy na zupełnie nowe tory. Oferowane w nim rozwiązania wykraczają daleko

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Dane satelitarne będą częściej pomagać w walce z żywiołami w Polsce. Nowy system testowany był w czasie wrześniowej powodzi

Światowa Organizacja Meteorologiczna podaje, że w ciągu ostatnich 50 lat pięciokrotnie zwiększyła się liczba katastrof naturalnych na świecie. Jednocześnie nowe możliwości w zakresie wczesnego ostrzegania i zarządzania kryzysowego pozwoliły ograniczyć liczbę ofiar trzykrotnie. Coraz częściej pomagają w tym dane satelitarne, czego przykładem było wykorzystanie nowego systemu Poland’s Civil Security Hub w trakcie wrześniowej powodzi na południowym zachodzie kraju.

Firma

Rośnie rola pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych. Firmy chętniej korzystają z ekspertów zewnętrznych

Szanse i zagrożenia związane z nowymi technologiami, w szczególności rozwój sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju i zmienność geopolityczna – to te tematy zyskują na znaczeniu na agendzie zarządów oraz rad nadzorczych działających w Europie spółek giełdowych. Jak wskazuje Raport Board Monitor Europe 2024, rola tych organów w firmach rośnie. Podobnie jak zaangażowanie pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych.

Zdrowie

Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona

Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.