Komunikaty PR

Premiera III etapu Osiedla Przy Jeziorach

2021-03-30  |  11:30

More Place rozpoczął sprzedaż domów w III etapie Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu. Deweloper proponuje powierzchnię ponad 100 m kw. dla każdego domu, ale także dodatkowe, około 500 m kw. samego ogrodu. Klienci mogą wybrać układ 4- lub 5-pokojowy, a także skorzystać z różnorodnych opcji dodatkowych.

 

Osiedle Przy Jeziorach to nowa inwestycja, która powstaje w północno-zachodniej części Poznania, przy ulicy Golęczewskiej, a jednocześnie blisko trzech jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. Realizacja projektu została podzielona na etapy. W pierwszym z nich powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali w dwóch wariantach metrażowych 109 i 112 m kw. Z kolei II etap osiedla obejmuje 8 budynków - 16 lokali, a wszystkie znalazły swoich nabywców. Trwa budowa tej części inwestycji.

Aktualnie firma More Place rozpoczęła sprzedaż domów w ramach III etapu Osiedla Przy Jeziorach przy ul. Golęczewskiej. Powstanie 28 lokali bliźniaczych, każdy położony na działce, o powierzchni 446 - 507 m kw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy. - Proponujemy sprawdzony projekt. Każdy klient ma do wyboru dwa warianty powierzchni, które obejmują cztery lub pięć pokoi. Na piętrze lokalu zaprojektowano dwie sypialnie, łazienkę, garderobę oraz pomieszczenie gospodarcze. Na parterze oprócz salonu i kuchni będzie dodatkowo: pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Dzięki tak przygotowanej ofercie, a także możliwości zmian lokatorskich, nabywcy stworzą spersonalizowaną przestrzeń. Właśnie tak rozumiemy hasło, które towarzyszy nam od początku działalności: „Tworzymy wyjątkowe miejsca” – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Każdy z lokali bliźniaczych zostanie wybudowany na dużej działce, o powierzchni nawet powyżej 500 m kw., co stanowi dodatkowy atut. – Czas pandemii, pracy zdalnej oraz lockdownu uświadomił nas, że warto zagwarantować sobie większą przestrzeń do wypoczynku i rekreacji w otoczeniu domu – zauważa Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. W ofercie znalazły się opcje dodatkowe, np. rolety zewnętrzne, instalacja pod kominek, instalacja alarmowa z osprzętem, ogrzewanie podłogowe, instalacja inteligentnego domu. Ponadto deweloper umożliwia dodatkowe wyposażenie otoczenia domu i ogrodu. Trwa z rolki, instalacja automatycznego nawadniania, taras z deski tarasowej drewnianej lub z konglomeratu, wiata z bramą segmentową, betonowa obudowa śmietnika, ogrodzenie frontowe murowane z elementami drewnianymi to elementy, które można dodatkowo zamówić, a wpłyną pozytywnie na komfort zamieszkiwania.

Warto podkreślić, że deweloper razem z budowanymi domami tworzy pełną infrastrukturę, w tym między innymi szlabany przy wjeździe, wraz z kontrolą dostępu, a także domofony. Takie udogodnienia, podobnie droga wewnątrzosiedlowa, już powstały, a z pewnością będą też rozwijane wraz z kolejnymi etapami osiedla. – Komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych mieszkańców to priorytet. Właśnie to sprawia, że Osiedle Przy Jeziorach jest ich wymarzonym miejscem, a inwestycja cieszy się popularnością na rynku. Naszych klientów zapraszamy także do domu pokazowego z I etapu, który architektonicznie jest spójny z pozostałymi lokalami, które budujemy – zaznacza Tomasz Pietrzyński.

 

Przy Jeziorach i w obrębie miasta

III etap Osiedla Przy Jeziorach powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch pozostałych, tworząc w przyszłości spójną całość. Inwestycja przy ul. Golęczewskiej w Poznaniu, składa się z domów bliźniaczych i wyróżnia lokalizacją przy jeziorach: Strzeszyńskim, Kierskim i Kierskim Małym, a jednocześnie z dogodnym dostępem do centrum miasta. Można skorzystać z transportu publicznego, ponieważ tuż obok inwestycji jest przystanek autobusowy, a w pobliskich Złotnikach – węzeł Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Zmotoryzowani skorzystają z trasy szybkiego ruchu S11.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Dziesiątka od EBF Development na ostatniej prostej Biuro prasowe
2024-05-07 | 11:00

Dziesiątka od EBF Development na ostatniej prostej

Jeszcze tym roku gotowy będzie kolejny budynek wielorodzinny w ramach projektu Reduta Nowe Podolany. Powstanie 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw. Jednocześnie deweloper EBF Development
Dom Wielkopolanie rezerwują mieszkania, deweloperzy budują
2024-05-06 | 09:00

Wielkopolanie rezerwują mieszkania, deweloperzy budują

W związku ze spodziewanym programem „Mieszkanie Na Start”, eksperci prognozują, że może zabraknąć mieszkań na sprzedaż, a z pewnością takich w najbardziej pożądanych
Dom Perfekcja w detalach - gresy na elewacjach
2024-04-30 | 01:00

Perfekcja w detalach - gresy na elewacjach

Wyjątkowe właściwości TAS (Tubądzin Airflow System) łączy w sobie piękno z wyjątkową funkcjonalnością. Zastosowanie gresów na elewacjach zapewnia nie tylko estetyczne

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Prawo

Sztuczna inteligencja coraz śmielej wkracza w produkcję muzyczną. Artyści i odbiorcy chcą jasnego oznaczania utworów generowanych przez takie narzędzia

Dziesięciokrotny wzrost przychodów rynku sztucznej inteligencji w tworzeniu muzyki przewidują analitycy w ciągu najbliższych 10 lat. Wokół tematu narasta coraz więcej kontrowersji, związanych m.in. z uczeniem się algorytmów na już skomponowanych dziełach czy wykorzystywania głosów wokalistów do tworzenia coverów śpiewanych przez SI. Jednocześnie ponad jedna trzecia muzyków przyznaje już, że wspierali się w swojej pracy sztuczną inteligencją. Artyści oczekują jednak jasno wytyczonych ram regulacyjnych dla tego typu narzędzi. Przede wszystkim miałyby one dotyczyć zgód na wykorzystanie własności intelektualnej i wyraźnego oznaczania muzyki komponowanej przez SI.

Infrastruktura

Za dwa lata w gdańskim porcie ma powstać baza instalacyjna morskich farm wiatrowych. Będzie ponad pięć razy większa od krakowskiego Rynku Głównego

21-hektarowy Terminal 5, który powstanie na wodach zewnętrznej części gdańskiego portu Baltic Hub, ma być bazą instalacyjną dla morskich elektrowni wiatrowych. To duży projekt, którego realizacja może się rozpocząć w drugiej połowie tego roku. Tego typu infrastruktura jest konieczna dla przyspieszenia inwestycji offshore w polskiej części Bałtyku. Pierwsze morskie farmy wiatrowe zaczną produkować zieloną energię w 2026 roku.

Transport

Mazowieckie lotniska będą mogły wkrótce obsłużyć 40 mln pasażerów rocznie. Trwają przygotowania do modernizacji na Okęciu i w Modlinie

Lotnisko Chopina, które właśnie obchodziło 90. urodziny, może w tym roku obsłużyć nawet 20 mln pasażerów. To o 10 proc. więcej niż rok  temu. Aby sprostać rosnącemu ruchowi turystycznemu w kolejnych latach, potrzebne jest jednak zwiększenie przepustowości. Planowana rozbudowa do 2028 roku pozwoli obsługiwać rocznie nawet 30 mln pasażerów. Łącznie z możliwościami lotnisk w Modlinie i Radomiu ma to być ok. 10 mln pasażerów więcej. 

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.