Komunikaty PR

Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103

2020-06-29  |  11:42
Biuro prasowe

Prace budowlane przy Piątkowskiej 103 w Poznaniu nabierają tempa. Z dnia na dzień zaobserwować można ich kolejne efekty. Obecnie intensywne działania dotyczą szczególnie hali garażowej. To jedno z udogodnień, które dla przyszłych mieszkańców przygotował deweloper, Quadro Development.

Piątkowska 103 jest inwestycją, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów – to położony w Poznaniu, na Winiarach, pięciokondygnacyjny budynek z 42 mieszkaniami o różnych powierzchniach, od 27 do 72 m kw. Dla nabywców, oprócz różnorodnej propozycji przestrzeni, liczą się takie rozwiązania, jak miejsca postojowe. – W hali garażowej będzie miejsce na 32 samochody – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. To właśnie nad tym elementem inwestycji skupiają się budowlańcy. W ostatnim czasie została wykonana ściana szczelinowa, co jest niezbędne przy odpowiednim posadowieniu budynku. Wykonano konstrukcję hali garażowej wraz z pierwszymi murami, ponadto postawiono słupy konstrukcyjne. Całość jest już przygotowywana do krycia stropem. - Prace postępują według założonego harmonogramu – podkreśla Marek Smogór.

Sołacz i Cytadela zamiast przedmieść?

Projekt „Piątkowska 103” zakłada wybudowanie nie tylko mieszkań 2- i 3-pokojowych, czyli tych najbardziej popularnych na rynku, ale także większych. Powierzchnia powyżej 70 m kw. gwarantuje niemal tyle samo przestrzeni, co dom na przedmieściach, a pozwala jednocześnie zachować wygodę bycia blisko centrum. Rozważając zatem zakup nieruchomości, warto zastanowić się, czy mieszkanie nie będzie dla nas lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli wybierzemy takie z ogrodem. To z kolei przestrzeń do wypoczynku – zabawy dla dzieci, relaksu po pracy, czy spotkań w gronie przyjaciół i rodziny.

Co warte podkreślenia, inwestycja powstaje w dogodnej lokalizacji, bowiem w pobliżu Parku Sołackiego i Cytadeli. Aktualnie to dwa największe i najpiękniejsze miejskie parki w Poznaniu, równie atrakcyjne, co zielone tereny przedmieść. – Jednocześnie stosunkowo blisko jest centrum. Z naszej perspektywy, modne ostatnio Winiary łączą dwa ważne aspekty, czyli przyrodę i miasto, co doceniają nabywcy nowych mieszkań. Obecnie mamy w sprzedaży ostatnie już lokale o dużym metrażu – podsumowuje Marek Smogór z Quadro Development. Zakończenie inwestycji Piątkowska 103 planowane jest na II kwartał 2021 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Dach do zadań specjalnych – jakie pokrycie zapewni nam najwyższy poziom bezpiecz Biuro prasowe
2020-08-11 | 13:55

Dach do zadań specjalnych – jakie pokrycie zapewni nam najwyższy poziom bezpiecz

Dach to element budynku najbardziej wystawiony na działanie zjawisk atmosferycznych. Długotrwały i intensywny wpływ słońca, silne wiatry, śnieg, grad, deszcz i mróz – to
Dom NOWOŚĆ! TRA LALA – ekologiczny płyn uniwersalny do mycia różnych powierzchni
2020-07-31 | 14:07

NOWOŚĆ! TRA LALA – ekologiczny płyn uniwersalny do mycia różnych powierzchni

 Gama produktów marki ZAA-ZOO-LAA powiększyła się o kolejną nowość – ekologiczny, uniwersalny płyn o uroczej nazwie TRA LALA. Nowy produkt przeznaczony jest do
Dom Inwestycja Wilczak 20 na ukończeniu
2020-07-28 | 11:00

Inwestycja Wilczak 20 na ukończeniu

Zbliża się zakończenie realizacji inwestycji mieszkaniowej Wilczak 20. W ramach projektu powstało już 5 budynków wielorodzinnych z 439 lokalami łącznie. Na ostatnie prostej jest

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

E-commerce

Sztuczna inteligencja może zastąpić doradców finansowych. Jej stosowanie na szerszą skalę wymaga jednak odpowiednich regulacji prawnych

Polski nadzorca finansowy, jako jeden z pierwszych krajów Unii Europejskiej, opracował stanowisko dotyczące robodoradztwa. Takie działania wspierają stosowanie sztucznej inteligencji w procesie usług doradztwa inwestycyjnego. Choć robotyzacja zmniejsza koszty i zwiększa wydajność, konieczne są odpowiednie regulacje. Jednym z wyzwań jest zabezpieczenie prawne odpowiedzialności za szkody, które mogą powstać w związku z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Kosmos i lotnictwo

Internet satelitarny pozwoli połączyć się z siecią z dowolnego miejsca na świecie. Jeszcze w sierpniu ruszą testy technologii

Największe korporacje technologiczne inwestują w rozwój systemów satelitarnego internetu, aby podłączyć do sieci jak największy odsetek społeczeństwa i wymazać z mapy świata białe plamy komunikacyjne. Najbardziej zaawansowane prace w tej materii prowadzi firma SpaceX, która wysłała już pierwsze eksperymentalne satelity. Mają stworzyć podwaliny internetu przyszłości. W ślad za firmą Elona Muska podążają też giganci technologiczni, jak Amazon czy Facebook.