Komunikaty PR

Polacy inwestują w wygodę pracy z domu. Zobacz, jak przetrwać letnie upały.

2021-06-01  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl

Praca zdalna z domu stała się naszą codziennością. I choć część z nas powoli wraca do biur, to nowy model pracy pozostanie z nami na dłużej. Zobacz, co może Ci pomóc podczas pracy w domu, gdy nadejdzie fala letnich upałów.

 

Od ponad roku spora część Polaków w związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie zmuszona była przejść w tryb pracy zdalnej. Nasze salony, sypialnie, gabinety zamieniły się w domowe biura. Taka forma wykonywania obowiązków zawodowych wymagała od nas dokonania pewnych zmian, aby zapewnić sobie komfortowe warunki na home office. W związku z tym Polacy zaczęli inwestować między innymi w nowe sprzęty biurowe, szybszy internet, kamerki internetowe. Ale to nie wszystko, co wpływa na nasze poczucie komfortu. Istotną kwestią jest także odpowiednia temperatura w naszych domowych biurach. Tę w czasie upałów zapewni klimatyzator. 

 

Klimatyzator to już nie luksus dla wybranych

Przez lata panowało przekonanie, że klimatyzacja to luksus dla wybranych. Na szczęście wiele się zmieniło w tym temacie i zakup urządzenia chłodzącego nie musi zrujnować domowego budżetu, a także nie wymaga generalnego remontu i wielkiej rewolucji w mieszkaniu. Klimatyzowane biura to już nie jest luksus, to często codzienność. Ta sama tendencja dotyczy teraz także budynków mieszkalnych. 

W ofercie marki ANDE można znaleźć klimatyzatory, które świetnie sprawdzą się nawet w małych mieszkaniach. Do takich należy między innymi model BASIC plus (750 mm szerokości), który mimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się wysoką wydajnością. Co więcej, urządzenia chłodzące ANDE są energooszczędne i ciche. Dzięki temu rachunki za prąd drastycznie nie wzrosną, a żaden uciążliwy szum nie przeszkodzi nam w pracy w pełnym skupieniu.

 

Odpowiednia temperatura pomieszczenia - większy komfort pracy

W ostatnich latach bardzo często musieliśmy się zmierzyć w miesiącach wakacyjnych z falami upałów. Jest gorąco, a w wielu opiniach można przeczytać, że będzie jeszcze cieplej. Pracując z domu w czasie upałów, wysoka temperatura nie tylko utrudnia koncentrację i obniża naszą wydajność, ale także szkodzi naszym komputerom i innym sprzętom elektronicznym, narażając je na przegrzanie. Rozwiązaniem tego problemu może być klimatyzator. 

W większości dużych firm klimatyzacja w biurach była standardem. Aczkolwiek ciężko dogodzić wszystkim, a czasami jakość powietrza w pomieszczeniach biurowych nie była zadowalająca. Z pewnością wielu pracowników miało do czynienia z drobnymi przepychankami w zespole odnośnie optymalnej temperatury w miejscu pracy. Jednym było za zimno, innym za gorąco. Oczywiście, nie da się dogodzić wszystkim. W domowym biurze ten drobny problem znika i sami decydujemy, w jakich warunkach pracuje nam się najlepiej. Warto zadbać o własne zdrowie i komfort także podczas pracy zdalnej. 

 

Jedno urządzenie chłodzące, a wiele zalet

Decydując się na montaż klimatyzatora w domu, nie tylko zyskamy większą wygodę podczas pracy zdalnej. To także spokojnie przespane upalne noce, dobra jakość powietrza w pomieszczeniu, przyjemne uczucie chłodu w upalne dni, czyli większy komfort dla całej rodziny. Klimatyzatory ANDE posiadają wiele przydatnych funkcji, które zaspokoją wiele potrzeb.

Klimatyzatory ścienne marki ANDE wyposażone są w jonizator, który usuwa nieprzyjemny zapach i szkodliwe substancje, a także antybakteryjny filtr PM 2.5. W przypadku niektórych modeli istnieje także możliwość dokupienia dodatkowych filtrów np. z witaminą C, czy jonami srebra. Ponadto urządzeniami tej marki można sterować zdalnie za pomocą smartfona lub tabletu, dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Wystarczy tylko pobrać darmową aplikację AC Freedom, która zapewnia wygodne zarządzanie urządzeniem z dowolnego miejsca. 

 

Sprawdź dostępne modele klimatyzatorów ANDE, wybierz ten najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i stwórz w swoim domu nowoczesne i komfortowe miejsce do pracy zdalnej. 

 

Właściciel marki ANDE w Polsce:
 

ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.

ul. Częstochowska 26, 

32-085 Modlnica

tel. (12) 398 07 00

bok@myande.pl

www.myande.pl 

***

Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii. Podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling są wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie? Biuro prasowe
2024-04-25 | 15:35

Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie?

                 Jak szeroki i długi powinien być podjazd? Z których materiałów go wykonać i
Dom Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?
2024-04-16 | 13:15

Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?

Rozpoczynając przygodę z inwestycją mieszkalną, droga do sukcesu może być pełna pułapek i wyzwań. Dlatego też warto skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy dzielą się
Dom Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?
2024-04-16 | 13:10

Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?

Jak pokazują najnowsze badania, 17% Polaków nie lubi robić prania. Nie lubimy też przyrządzania posiłków (34% badanych), sprzątania domu (32%) czy robienia codziennych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Transport

Chiny przyspieszają inwestycje w odnawialne źródła. Nie przestają jednak rozbudowywać mocy węglowych

Coraz dotkliwsze skutki zmian klimatycznych, ale przede wszystkim chęć zbudowania bezpieczeństwa energetycznego i uniezależnienia się od zewnętrznych dostaw surowców skłoniły rząd w Pekinie do ekspresowych inwestycji w nowe moce odnawialnej energii. W efekcie Chiny wyrastają na globalnego lidera transformacji energetycznej – odpowiadają dziś za największy na świecie przyrost mocy zainstalowanych w fotowoltaice i wiatrakach. Co ciekawe, nie rezygnują jednak przy tym również z inwestycji w energetykę węglową.

Infrastruktura

Polskie rolnictwo potrzebuje inwestycji infrastrukturalnych. Niezbędna jest budowa agroportów i rozwój połączeń kolejowych

Brak inwestycji w porty i kolej ogranicza potencjał eksportu rolnego, oznacza też problem z tranzytem ukraińskiego zboża. Konieczna jest przede wszystkim budowa agroportów. – Mierzymy się z dużą nadwyżką zboża, którą trzeba wywieźć jak najszybciej, żeby zwolnić powierzchnie magazynowe do żniw na kolejny sezon, i w związku z tym potrzebne jest coraz szybsze tempo wywożenia – mówi Stefan Krajewski, wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi. Część ekspertów zastanawia się jednak nad długofalowym uzasadnieniem takich inwestycji.

Ochrona środowiska

Ciech od czerwca będzie działać jako Qemetica. Chemiczny gigant ma globalne aspiracje i nową strategię na sześć lat

Globalizacja biznesu, w tym możliwe akwizycje w Europie i poza nią – to jeden z głównych celów nowej strategii Grupy Ciech. Przedstawione plany na sześć lat zakładają także m.in. większe wykorzystanie patentów, współpracę ze start-upami w obszarze czystych technologii i przestawienie biznesu na zielone tory. – Mamy ambitny cel obniżenia emisji CO2 o 45 proc. do 2029 roku – zapowiada prezes spółki Kamil Majczak. Nowej strategii towarzyszy zmiana nazwy, która ma podsumować prowadzoną w ostatnich latach transformację i lepiej podkreślać globalne aspiracje spółki. Ciech oficjalnie zacznie działać jako Qemetica od czerwca br.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.