Komunikaty PR

Płytki inspirowane drewnem od Opoczno

2020-12-16  |  14:40
Biuro prasowe

Święta to czas radości, oczekiwania i rodzinnych spotkań, a wszystko to w domowym zaciszu. Przytulny klimat we wnętrzu, który tak cenimy zwłaszcza w Święta, tworzą nie tylko bożonarodzeniowe dekoracje i światełka, ale także materiały oraz kolory wykorzystane w aranżacji.

Świąteczna atmosfera, to przede wszystkim dom pełen ciepła. Tego, które dają nam nasi bliscy i tego, które kreujemy za pomocą światła, kolorów i dodatków. Odpowiednio dobrane barwy, miękkie tkaniny i naturalne materiały, to podstawa aranżacji przytulnego wnętrza. Nic nie działa tak dobrze na odbiór pomieszczenia jak drewno. Jego naturalna uroda, rysunek słojów i miłe dla oka odcienie sprawiają, że w domu od razu czujemy przyjemny klimat. Szczególny urok ma drewniana podłoga, nieodłącznie kojarząca się z atmosferą rodzinnego domu.

Dziś, wybierając materiały do wnętrz zwracamy coraz większą uwagę na aspekty ekologiczne. Dlatego świetną alternatywą dla tradycyjnych desek są nowoczesne płytki gresowe z serii Wood Concept marki Opoczno, które w wyjątkowy sposób łączą estetyczne walory drewna z wysoką trwałością i odpornością. Co więcej, wiernie odwzorowują strukturę i usłojenie naturalnego drewna. W bogatej palecie wzorów znajdziemy teraz nowe odcienie, które zachwycą miłośników naturalnych materiałów i wielbicieli dobrego designu. Kolekcja Opoczno Passion Oak utrzymana jest w najnowszych trendach kolorystycznych. Płytki przekonują naturalnym wyglądem, dzięki unikatowej strukturze podkreślającej charakter dębu. Taka podłoga jest również odporna na ścieranie i zaplamienia oraz antypoślizgowa, dlatego doskonale sprosta nie tylko codziennym wymaganiom, ale zda egzamin także podczas świątecznych spotkań.

Odpowiednio dobrane kolory, materiały i dodatki także pomogą nam w kreowaniu przytulnej, świątecznej atmosfery w mieszkaniu. Obok ciepłych beżów i brązów oraz innych odcieni z palety barw ziemi, które znajdziemy na podłodze z płytek Opoczno, przytulności dodadzą także modne głębokie barwy, jak bordo, butelkowa zieleń czy trendowy odcień granatu Classic Blue. Temperaturę wnętrza podniesie również klasyczna, świąteczna czerwień. Nie zapominajmy o przytulnych, miękkich tkaninach. Dekoracyjne poduszki nie tylko ozdobią kanapę, ale dodadzą wnętrzu ciepła, podobnie jak wełniany koc o pięknym splocie, który w grudniu zawsze warto mieć pod ręką. Niebagatelną rolę odgrywa światło. Zadbajmy więc o to, aby w naszym domu miało ono ciepłą barwę. Nastrojowe oświetlenie oraz dekoracyjne lampki stworzą na Święta wyjątkową świetlną oprawę naszym czterem kątom. Całości dopełnią aromaty pierniczków, pomarańczy i jodłowych gałązek. Tak przygotowany dom już od progu zaprosi do wspólnego świętowania, zabawy i odpoczynku w rodzinnej atmosferze.

Więcej informacji o serii Wood Concept na stronie: https://www.opoczno.eu/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Linearstone – kolekcja płytek inspirowana skałami wybrzeża Portugalii Biuro prasowe
2021-02-26 | 16:00

Linearstone – kolekcja płytek inspirowana skałami wybrzeża Portugalii

W trendach wnętrzarskich jeszcze mocniej widać tęsknotę za przyrodą i podróżami, która przejawia się w stale rosnącej popularności materiałów inspirowanych kamieniem
Dom Weź udział w ankiecie, zgarnij pakiet gadżetów
2021-02-25 | 08:17

Weź udział w ankiecie, zgarnij pakiet gadżetów

Firma TECH Sterowniki serdecznie zaprasza do udziału w kilkuminutowej ankiecie, której tematem głównym jest ciepły i inteligentny dom. Pytania skupione są wokół
Dom Marka Cersanit z nagrodami w konkursie Perły Ceramiki UE 2020
2021-02-24 | 13:00

Marka Cersanit z nagrodami w konkursie Perły Ceramiki UE 2020

Zakończył się konkurs „Perły Ceramiki UE 2020”, który organizowany jest od 2004 roku przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Tegoroczna

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biogen

Robotyka i SI

Roboty i skanery 3D przyszłością edukacji. Już dziś pozwalają uczyć programowania i mogą stworzyć model ciała człowieka

Nowe technologie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w dziedzinie edukacji. Roboty edukacyjne uczą programowania nawet najmłodsze dzieci, roboty społeczne potrafią czytać książki i uczyć języków, a skanery 3D ułatwią naukę ludzkiej anatomii. Choć pandemia utrudniła prowadzenie warsztatów edukacyjnych dla dzieci, to tempo tworzenia nowych rozwiązań nie maleje. – Sztuczna inteligencja i robotyzacja to zdecydowanie właściwe kierunki dla rozwoju edukacji – mówi Maciej Trojnacki, prezes zarządu Eduroco.

Robotyka i SI

Neuromarketing coraz silniejszym narzędziem sprzedaży. Coraz silniej wpływa na nasze decyzje zakupowe

Analiza reakcji mózgu klienta na bodziec wizualny jest coraz częściej wykorzystywana w procesie projektowania produktów i opakowań. Znajduje również zastosowanie przy budowaniu stron internetowych, etykiet cenowych czy ekspozycji w sklepach. W przyszłości neuromarketing będzie się prawdopodobnie posiłkował innymi technologiami, jak wirtualna rzeczywistość czy analiza Big Data. – Neuromarketing zbiera całą wiedzę o mózgu i próbuje te procesy wytłumaczyć i przełożyć na skuteczniejsze mechanizmy rynkowe – tłumaczy Wojciech Broniatowski, dyrektor operacyjny CortiVision.