Komunikaty PR

Piątkowska 103 z wszystkimi kondygnacjami

2021-01-25  |  15:00
Biuro prasowe

Inwestycja Piątkowska 103 osiągnęła docelową wysokość. Budowlańcy postawili ściany wszystkich kondygnacji, zamontowali pokrycie dachowe oraz stolarkę okienną. Aktualnie trwają prace tynkarskie wewnątrz, a następnie zostaną wykonane elewacje zewnętrzne. Jednocześnie trwa sprzedaż mieszkań. Zostały cztery wolne lokale, w tym przestronny na parterze, do którego przynależy taras.

 

Inwestycja Piątkowska 103, realizowana przez Quadro Development harmonijnie się powiększa. Wszystkie prace są prowadzone z założonym wcześniej i przedstawionym harmonogramem. Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development informuje, że budynek wielorodzinny osiągnął docelową wysokość.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by dotrzymać terminu realizacji naszego projektu. Okoliczności związane z pandemią, sprawiły, że postanowiliśmy wdrożyć specjalne środki ostrożności związane z codzienną pracą, natomiast nie było potrzeby jej zatrzymywać. Na przełomie II i III kwartału 2021 roku nasi klienci odbiorą swoje mieszkania, a następnie rozpoczną prace remontowo-wykończeniowe. A osobom, które jeszcze nie wybrały swojego M, przypominamy, że dostępne są ostatnie cztery lokale, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi – mówi Marek Smogór z firmy Quadro Development. Inwestycja umiejscowiona jest na poznańskich Winiarach, przy ulicy Piątkowskiej 103, do czego nawiązuje nazwa. Dzięki lokalizacji przyszli mieszkańcy mają zagwarantowany dojazd do każdej części Poznania samochodem oraz miejskimi środkami transportu.

 

Dostępna większa przestrzeń

Projekt Piątkowska 103 składa się z pięciu kondygnacji, w których znajdują się 42 lokale mieszkalne, w tym 13 kawalerek, 22 lokale 2-pokojowe, cztery mieszkania z 3 pokojami oraz trzy najbardziej przestronne, czyli 4-pokojowe. Na parterze dostępne są ogródki, natomiast na piętrach balkony lub loggie.

 

W inwestycji dostępne są nieszablonowe projekty mieszkaniowe, w tym 4-pokojowy zlokalizowany na parterze, o powierzchni 67,50 m kw., z tarasem ponad 10 m kw. Nietypowy układ pomieszczeń zapewnia: 2 pokoje; sypialnię z garderobą; dwie łazienki – jedna z wanną i jedna z prysznicem; a także salon z aneksem kuchennym. Dodatkowo mieszkanie wita każdego dużym holem o powierzchni ponad 10 m kw. Istnieje możliwość dostosowania układu pomieszczeń do własnym preferencji – modyfikacji ścian działowych – po uzgodnieniu z deweloperem. W inwestycji są jeszcze trzy inne mieszkania w sprzedaży, które czekają na właściciela: dwa 3-pokojowe i jedno 4-pokojowe. - Wszystkie dostępne lokale zostały dostosowane do potrzeb panujących na rynku mieszkaniowym. Dziś klient szuka nieco więcej przestrzeni, a nauczyło nas to między innymi doświadczenie związane z lockdownem. Przestrzeń mieszkalna, dla każdego z nas powinna być komfortowa i gwarantować prywatność, a większy metraż na to pozwala. Dzięki śledzeniu branży deweloperskiej i budowlanej oraz poczynań konkurencji, możemy zapewnić naszym klientom rozwiązania, z których będą zadowoleni. Z takim samym założeniem realizujemy nasz drugi poznański projekt mieszkaniowy, Rezydencję Winiary - podsumowuje Marek Smogór.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Leśne Tarasy w podpoznańskim Zalasewie Biuro prasowe
2021-03-03 | 15:00

Leśne Tarasy w podpoznańskim Zalasewie

Trwa budowa kolejnego projektu mieszkaniowego dewelopera Fludra Development - Leśne Tarasy. W podpoznańskim Zalasewie powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny z atrakcyjną fasadą, tarasami
Dom Innowacyjne membrany dachowe – zaoszczędź czas i pieniądze
2021-03-03 | 07:00

Innowacyjne membrany dachowe – zaoszczędź czas i pieniądze

Wydajne materiały przy budowie domu to nie tylko mniejsze koszty. Minimalizując odpady i wybierając bezpieczne produkty, dbamy o środowisko. Będąc na etapie kładzenia dachu, warto
Dom II etap projektu Nadolnik zyskuje na popularności
2021-03-02 | 15:30

II etap projektu Nadolnik zyskuje na popularności

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments cieszy się dużym zainteresowaniem. Do zakończenia prac pozostało blisko półtora roku, a już ponad 50 smart apartamentów znalazło swoich

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Internet

Blisko 330 warszawskich skrzyżowań automatycznie wykrywa pieszych. Radary i inteligentne czujniki zwiększają bezpieczeństwo i płynność ruchu

W stolicy jest już ponad 330 skrzyżowań wyposażonych w detekcję ruchu pieszych, a każdego roku przybywa ich kilkadziesiąt. Przejścia wyposażone w czujniki ruchu, systemy termowizyjne oraz radary sygnalizują gotowość wejścia pieszych na pasy. Dzięki temu nie muszą czekać na zielone światło, pojawia się ono w momencie, kiedy podchodzą do przejścia. System działa też z korzyścią dla kierowców, ponieważ sygnalizacja dostosowuje się do ruchu w trybie wahadłowym, przez co nie trzeba czekać na zielone światło dla kierujących, kiedy przejście dla pieszych jest puste.

Kosmos i lotnictwo

Ekspert: Misja na Księżyc przyspieszy kolonizację Marsa. Już w 2035 roku na Czerwonej Planecie mogą wylądować pierwsi astronauci

Dzięki programowi Artemis NASA do 2024 roku na Księżycu wyląduje pierwsza kobieta i kolejny mężczyzna. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii możliwa ma być eksploracja większej powierzchni Księżyca niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedza zdobyta podczas misji na Księżyc zostanie wykorzystana, aby wykonać kolejny gigantyczny skok – wysłanie astronautów na Marsa.  – Po misji na Księżyc będzie taki zakres technologii związanych z lotami w kosmos, zamieszkaniem czy możliwościami produkcyjnymi w kosmosie, że już w 2035–3036 roku spodziewam się pierwszych lotów na Marsa – ocenia Leszek Orzechowski, architekt Space is More.