Komunikaty PR

Piątkowska 103 - przestrzeń dla rodzin

2021-03-02  |  14:30

Inwestycja Piątkowska 103 oferuje duże mieszkania zaprojektowane z myślą o rodzinach. Układy oraz różnorodne konfiguracje pozwalają na wybór oferty pasującej do klientów. Na budowie trwa wylewanie posadzek oraz rozpoczęto ocieplanie budynku. Koniec prac przewidziano w drugiej połowie 2021 roku.

 

Piątkowska 103, dewelopera Quadro Development, to inwestycja zlokalizowana na poznańskich Winiarach. W jej projekcie zaplanowane zostały 42 mieszkania o zróżnicowanych układach. Jednymi z nich będą 3- i 4-pokojowe lokale mieszkalne o metrażach mieszczących się w granicach 56,70 – 71,30 mkw., których została ostatnia czwórka. - Duże mieszkanie to przestrzeń idealna dla rodziny, która poszukuje wygody życia codziennego. Przestronność oraz funkcjonalność wnętrz zapewni bardzo wysoki komfort użytkowania, co przełoży się na zadowolenie przyszłych mieszkańców. Każdy usatysfakcjonowany klient jest dla nas powodem do dumy i dowodem na dobrze wykonaną pracę. - powiedział Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. W skład lokali 3- i 4-pokojowych wejdzie: salon z aneksem kuchennym; łazienka; hol; a także dwa bądź trzy pokoje i toaleta w zależności od wybranej koncepcji. Dodatkowo do nich przynależeć będzie balkon na piętrze lub taras na parterze. - Różnorodność konfiguracji jest dużym atutem w wyborze własnego M, zainteresowany nie musi ograniczać się do jednego typu układu pomieszczeń, dzięki czemu może podjąć właściwą decyzję. - dodał Marek Smogór.

 

Projekt powstaje zgodnie z harmonogramem przy ulicy Piątkowskiej w Poznaniu. Aktualnie rozpoczęto ocieplanie budynku, zaś w trakcie są już prace związane z wylewaniem posadzek. Zakończenie budowy zaplanowane jest na drugą połowę 2021 roku. - Do końca wszelkich prac zostało kilka miesięcy. Z punktu widzenia klienta zakup prawie gotowego mieszkania jest więc korzystny, gdyż nie musi on płacić przez długi okres zarówno najmu, jak i raty kredytu. Podobnie, kiedy nabywca zamienia dotychczasowe własne mieszkanie lub dom, transakcja oraz przeprowadzka do nowego M mogą wówczas odbyć się sprawnie. Zbliżające się zakończenie prac budowlanych jest równoznaczne także z wykończeniem oraz wyposażeniem lokalu. To zawsze pozytywnie nastraja. Dużo pozytywnych emocji, ponieważ nasi klienci spełniają marzenia. Nie możemy się doczekać, gdy wręczymy klucze ich nowym właścicielom - podsumowuje Marek Smogór. Warto podkreślić, że Quadro Development rozwija na terenie Poznania również drugi projekt mieszkaniowy – osiedle Rezydencja Winiary.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A. Biuro prasowe
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym
Dom Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
2024-12-19 | 09:00

Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu - niezależne komercyjne centrum badawczo-rozwojowe we współpracy z Gala Group Poland - wiodącym producentem świec w Europie,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Robotyka i SI

Inwestycje w sztuczną inteligencję na bardzo niskim poziomie. Potencjał polskich kadr nie jest wykorzystywany

Komisja Europejska zapowiedziała uruchomienie nowej inicjatywy InvestAI, która ma zmobilizować 200 mld euro na inwestycje w sztuczną inteligencję. W globalnym wyścigu zbrojeń w AI to jednak wciąż niewiele. Również polskie firmy technologiczne zazwyczaj korzystają z infrastruktury stworzonej przez zachodnich liderów. Największym wyzwaniem, które stoi przed polskimi firmami, jest to, by innowacje były tworzone na miejscu. – Zwłaszcza że inwestycja w sztuczną inteligencję i kryptografię kwantową to inwestycja w bezpieczeństwo kraju – przekonuje dr Maciej Kawecki, prezes Instytutu Lema.

Praca

Dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry przyciąga do Polski inwestorów. Kluczowymi partnerami stają się firmy z Wielkiej Brytanii

Polska zajmuje szóste miejsce w Europie pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. Jako największa gospodarka w regionie, ze strategicznym położeniem, odgrywa istotną rolę w budowaniu odpornych, zrównoważonych i konkurencyjnych łańcuchów dostaw w szybko zmieniającym się globalnym środowisku. Tym samym jej potencjał inwestycyjny wciąż rośnie. Wielka Brytania już jest strategicznym partnerem dla Polski, potencjał jest jednak znacznie większy.

Sport

Coraz lepsze perspektywy dla branży fitness. Sieć Xtreme Fitness Gyms zapowiada rozwój również poza Polską

Ponad połowa Polaków deklaruje aktywność fizyczną co najmniej raz w tygodniu. Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BIG InfoMonitor, w 2025 roku 14 proc. osób planuje zwiększyć wydatki na siłownię, dietę oraz wizyty u specjalistów. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie sieci fitness dynamicznie rozwijają swoją działalność i dostosowują liczbę placówek do popytu. Xtreme Fitness Gyms zamierza do 2027 roku uruchomić 227 lokalizacji, w tym roku ma też powstać około 10 placówek Xtreme KiDS przeznaczonych dla dzieci. W planach jest również ekspansja zagraniczna.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.