Otuliny Thermaflex Ultra M

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut
ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl
Otulina Ultra M to wyjątkowe rozwiązanie producenta nowoczesnych systemów izolacyjnych, firmy Thermaflex, do termoizolacji systemów grzewczych, sanitarnych oraz transportu ciepłej i zimnej wody w wymagających gałęziach przemysłu. Otuliny skutecznie redukują zużycie energii oraz emisję CO2, zapewniając tym samym ogromne korzyści użytkowe oraz ochronę środowiska.
Firma Thermaflex specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych, które gwarantują pełną wydajność instalacji oraz ich bezpieczeństwo. W ofercie producenta znajduje się otulina termoizolacyjna Ultra M, która dedykowana jest do izolowania m.in. instalacji przemysłowych.
Spełnia wyjątkowe wymagania
System termoizolacyjny Thermaflex Ultra M przeznaczony jest do stosowania w miejscach o podwyższonych wymaganiach estetycznych oraz higienicznych. Rozwiązanie sprawdzi się m.in. w wymagających gałęziach przemysłu przy izolacji systemów grzewczych i sanitarnych oraz systemów transportu ciepłej i zimnej wody.
Skuteczna izolacja termiczna zwiększa efektywność procesów, co wpływa na ekonomiczność pracy produkcji, a przy tym ma pozytywny wpływ na aspekty ekologiczne. Wszelkie straty ciepła negatywnie wpływają na działalność firm, dlatego izolacja instalacji przemysłowych z ciepłą i zimną wodą może przynieść przedsiębiorstwom ogromne oszczędności oraz realnie wpływa na wydajność całej produkcji. Rozwiązanie firmy Thermaflex umożliwia zminimalizowanie strat ciepła do minimum a dzięki swojej gęstej zamkniętej strukturze komórkowej stanowi skuteczną barierę antydyfuzyjną.
Wyjątkowy produkt
Ultra M to produkt termoizolacyjny, który stworzony jest z wysokiej jakości pianki PE, który jest wyjątkowo trwałym materiałem izolacyjnym. Od zewnątrz otulina laminowana jest warstwą ze wzmocnionego radełkowanego polietylenu z zamkiem zatrzaskowym, który ułatwia montaż systemu oraz umożliwia szybką inspekcję danego odcinka instalacji. Polimerowa powłoka zabezpiecza izolację przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wytłaczana powłoka nie tylko zapewnia wysoką estetykę izolacji, ale także gwarantuje proste czyszczenie.
Otuliny Thermaflex Ultra M posiadają grubość ścianek od 7,5 mm do 13 mm. Rozwiązanie dostępne jest w standardowej długości wynoszącej 2 m, natomiast średnica otuliny mieści się w granicach od 12 do 114 mm w zależności od potrzeb projektowych. Otuliny Ultra M pakowane są w kartony o wymiarach 205x60x40cm.Rozwiązanie termoizolacyjne Thermaflex Ultra M to produkt do zadań specjalnych. Gwarantuje wysoką wydajność instalacji przemysłowych, które narażone są na duże obciążenia i ewentualne
straty. Zastosowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i proekologicznych rozwiązań pozytywnie wpływa na pracę różnych gałęzi przemysłu, w których przewody instalacyjne wymagają szczególnej troski. Otulina została zaprojektowana z myślą o zabezpieczeniu przed stratami ciepła, zapobieganiu uszkodzeniom mechanicznym oraz utrzymywaniu wydajności przez cały okres użytkowania.

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.