Ostatnia szansa, by zamieszkać na Rodzinnych Podolanach
Każda firma deweloperska ma inwestycję, która z czasem staje się jej wizytówką i wyznacza standard jakości w branży. Ważne jest nie tylko wykonanie, czy terminowość, ale też interesujące, nieszablonowe podejście do projektu. W tym kontekście przykładem może być Sky Investments, deweloper posiadający wśród swoich realizacji osiedle Rodzinne Podolany. O sukcesie zdecydowało tutaj świeże spojrzenie zespołu projektowego, pełne wyczucie potrzeb klientów oraz kompleksowa realizacja. Do tej pory w granicach miasta brakowało nowych domów na sprzedaż, nie było też zbyt wiele dwupoziomowych mieszkań szeregowych z tarasami na dachu, jakie zaproponowała firma Sky. Osiedle Rodzinne Podolany, zlokalizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu miało swoją premierę w styczniu 2019, aktualnie kończy się jego sprzedaż i realizacja. – Śmiało można stwierdzić, że inwestycja spodobała się klientom. Zdecydował nowy, dotąd niedostępny na rynku pierwotnym na poznańskich Podolanach typ zabudowy, dobra lokalizacja blisko Strzeszyna, a także estetyka. Nasz zespół projektowy i inwestycyjny zdecydował, że zaproponujemy klientom coś nowego, a nie tylko mieszkania w budownictwie wielorodzinnym – mówi Katarzyna Wyszyńska z firmy Sky Investments.
Na początku 2023 roku zakończyła się realizacja IV etapu osiedla Rodzinne Podolany. W tej części osiedla powstały szeregi H i I. a w nich łącznie 28 lokali dwupoziomowych o powierzchni od 73 do 78 mkw. Do budynków prowadzi droga osiedlowa, wyłożona kostką brukową, a przed mieszkaniami powstały miejsca postojowe na auta. – Zakończyliśmy przekazywanie kluczy naszym klientom. Niemal wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców, a dosłownie ostatnie lokale są gotowe do odbioru. Biorąc pod uwagę fakt, że osiedle cechuje się nowym typem zabudowy na poznańskich Podolanach, to jest to niemal ostatnia szansa, by tu zamieszkać i cieszyć się tak dużą przestrzenią – zauważa Katarzyna Wyszyńska.
– Nasze osiedle jest niemal w całości gotowe. Dla klienta, który zastanawia się nad zakupem, to spory pozytyw, ponieważ może zobaczyć inwestycję, a nawet wejść do mieszkania. Organizujemy spotkania pokazowe, ale warto w tym celu się umówić z nami wcześniej. Zakup lokalu gotowego pozwala skrócić do minimum czas, kiedy nabywca wraz z rodziną ponosi koszty utrzymania, np. wynajem w aktualnym miejscu zamieszkania, a jednocześnie spłaca kredyt hipoteczny za nową nieruchomość. Takie rozwiązanie jest wygodne i pozwala poczuć się bezpiecznie przy przeprowadzce – podsumowuje przedstawicielka biura sprzedaży Sky Investments. Ostatnie mieszkania dwupoziomowe na osiedlu Rodzinne Podolany o powierzchni od 76 do 78 mkw. są dostępne w cenie od 8900 zł brutto/ mkw.
Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją
I etap osiedla Junique z pozwoleniem na użytkowanie
Trust Investment rewolucjonizuje standard mieszkalnictwa w Kielcach
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Dane satelitarne będą częściej pomagać w walce z żywiołami w Polsce. Nowy system testowany był w czasie wrześniowej powodzi
Światowa Organizacja Meteorologiczna podaje, że w ciągu ostatnich 50 lat pięciokrotnie zwiększyła się liczba katastrof naturalnych na świecie. Jednocześnie nowe możliwości w zakresie wczesnego ostrzegania i zarządzania kryzysowego pozwoliły ograniczyć liczbę ofiar trzykrotnie. Coraz częściej pomagają w tym dane satelitarne, czego przykładem było wykorzystanie nowego systemu Poland’s Civil Security Hub w trakcie wrześniowej powodzi na południowym zachodzie kraju.
Firma
Rośnie rola pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych. Firmy chętniej korzystają z ekspertów zewnętrznych
Szanse i zagrożenia związane z nowymi technologiami, w szczególności rozwój sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju i zmienność geopolityczna – to te tematy zyskują na znaczeniu na agendzie zarządów oraz rad nadzorczych działających w Europie spółek giełdowych. Jak wskazuje Raport Board Monitor Europe 2024, rola tych organów w firmach rośnie. Podobnie jak zaangażowanie pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych.
Zdrowie
Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona
Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.