Komunikaty PR

Osiedle Przy Jeziorach. Gwarancja wygody i spokoju.

2021-06-02  |  11:30

Dom czy mieszkanie? Mieszkanie czy dom? Rodziny poszukujące własnego miejsca do życia, bardzo często zadają sobie to pytanie. Coraz częściej wygrywa dom z ogrodem, szczególnie, jeśli nabywcy pragną zagwarantować sobie wygodę i spokój. Zyskanie tak cennych wartości jest możliwe, kiedy postawimy na większą przestrzeń, w dobrej lokalizacji. – Z takim zamysłem tworzymy Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

 

Przestronne mieszkanie z tarasem lub ogródkiem, szczególnie z oferty dewelopera, często znajduje się na nowych osiedlach blisko pełnej infrastruktury, w tym komunikacji miejskiej. Dwa kroki obok inwestycji jest przystanek tramwajowy lub autobusowy, za rogiem sklep, szkoła, czy przedszkole dla najmłodszych. Wspólnota mieszkańców i administracja zadbają o każdy detal, a więc zapewniają komfort na co dzień. Budownictwo wielorodzinne to mnóstwo konkretnych zalet, jednakże rodziny z dziećmi poszukują „czegoś więcej”. – W tym kontekście warto wspomnieć po prostu o większej przestrzeni, zarówno tej mieszkalnej w ramach lokalu, jak i w otoczeniu samej inwestycji. Poczucie wygody przekłada się bowiem na nasz nastrój każdego dnia, a nawet zdrowie. Warto spojrzeć na rynek nieruchomości szerzej i odnaleźć miejsce docelowe, z uwzględnieniem potrzeb każdego domownika – tłumaczy Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

 

Wygoda w aranżacji i użytkowaniu

Aktualnie deweloper realizuje Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu. W obrębie administracyjnym Kiekrza powstają domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, z dużymi ogrodami. Lokalizacja wyróżnia się bardzo dogodnym dostępem do aż trzech jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy, które obejmują odpowiednio: cztery lub pięć pokoi. Na piętrze lokalu zaprojektowano m.in. dwie sypialnie i łazienkę. Na parterze oprócz salonu i kuchni będzie dodatkowo: pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Lokale na Osiedlu Przy Jeziorach posiadają łazienkę na każdej kondygnacji, a także dodatkowe pomieszczenia oraz rozwiązania projektowe z myślą o przyszłych mieszkańcach. W sypialni na parterze znajduje się wnęka, którą można zagospodarować jako osobną, dużą garderobę. Na piętrze zaprojektowano pomieszczenie gospodarcze, przystosowane do tego, by pełniło funkcję pralni oraz suszarni. W tej samej kondygnacji zaplanowano osobną, dodatkową garderobę. Dom w zabudowie bliźniaczej to większa przestrzeń, co oznacza wprost większą wygodę.

Stworzyliśmy ofertę w taki sposób, by nabywca mógł wykorzystać wszystkie możliwości aranżacyjne według własnych upodobań. Dzięki temu uzyska wygodę w użytkowaniu domu, co jest bardzo ważne – podkreśla Tomasz Pietrzyński.

Ważne są również miejsca postojowe przed każdym lokalem oraz opcje dodatkowe, np. rolety zewnętrzne, instalacja pod kominek, instalacja alarmowa z osprzętem, ogrzewanie podłogowe, rozwiązania inteligentnego domu. Ponadto deweloper udostępnia w ofercie dodatkowe wyposażenie otoczenia domu i ogrodu, jak np. wiata garażowa.

 

Dom to najczęściej miejsce docelowe

Wszystkie wymienione udogodnienia docenią w szczególności rodziny z dziećmi, ponieważ domowników jest więcej, a każdy może czuć komfort. – Budowane przez nas domy w pełni odpowiadają na potrzeby mieszkaniowe tej grupy klientów. Lokal bliźniaczy o powierzchni ponad 100 mkw., z dużym ogrodem to najczęściej miejsce docelowe – wyjaśnia nasz rozmówca. Nabywcy czują, że podjęli właściwą decyzję nie tylko wtedy, gdy projekt każdej kondygnacji mieszkalnej dopracowano w każdym detalu. Ważne jest to wszystko, co znajduje się w bezpośrednim otoczeniu inwestycji. Rzecz jasna, wybierając lokal bliźniaczy na kameralnym osiedlu, nie będziemy mieć tak wielu sąsiadów, jak w budownictwie wielorodzinnym, ale to w żadnym stopniu nie wyklucza poczucia bezpieczeństwa. – Osiedle Przy Jeziorach jest w pełni ogrodzone, a autem można wjechać tylko przez bramę z kontrolą dostępu. W I etapie inwestycji, już oddanym do użytku, powstała pełna infrastruktura, jak chociażby oświetlenie, czy drogi wewnątrzosiedlowe. W takim otoczeniu mieszka się przyjemniej, zwłaszcza, że zapewnia ciszę, spokój i prywatność – podsumowuje Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

Aktualnie trwają prace związane z II etapem inwestycji, gdzie finalnie powstanie 8 domów w zabudowie bliźniaczej, z 16 lokalami mieszkalnymi. Zaawansowanie prac na budowie jest duże i niedługo odbędą się pierwsze odbiory. Kolejne domy będą sukcesywnie przekazywane aż do 2022 roku. Jednocześnie trwa sprzedaż domów z etapu III, gdzie pierwsi nabywcy zarezerwowali swoje lokale.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie? Biuro prasowe
2024-04-25 | 15:35

Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie?

                 Jak szeroki i długi powinien być podjazd? Z których materiałów go wykonać i
Dom Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?
2024-04-16 | 13:15

Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?

Rozpoczynając przygodę z inwestycją mieszkalną, droga do sukcesu może być pełna pułapek i wyzwań. Dlatego też warto skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy dzielą się
Dom Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?
2024-04-16 | 13:10

Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?

Jak pokazują najnowsze badania, 17% Polaków nie lubi robić prania. Nie lubimy też przyrządzania posiłków (34% badanych), sprzątania domu (32%) czy robienia codziennych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Konsument

Konsument

Od 28 kwietnia Polacy żyją na ekologiczny kredyt. Zmiana zachowań konsumentów może odwrócić negatywny trend

Dzień Długu Ekologicznego, czyli data, do której zużyliśmy wszystkie zasoby, jakie w ciągu roku może zapewnić Ziemia, w tym roku w Polsce przypada 28 kwietnia, kilka dni wcześniej niż rok temu. Coroczne przyspieszenie tego terminu to sygnał, że czerpiemy bez umiaru z naturalnych systemów, nie dając im czasu na odbudowę. – Polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej konsumpcyjne, kupujemy i wyrzucamy coraz więcej. Ale też nie mamy tak naprawdę efektywnego narzędzia, żeby temu zapobiec – ocenia Filip Piotrowski, ekspert ds. gospodarki obiegu zamkniętego z UNEP/GRID-Warszawa.

Transport

Chiny przyspieszają inwestycje w odnawialne źródła. Nie przestają jednak rozbudowywać mocy węglowych

Coraz dotkliwsze skutki zmian klimatycznych, ale przede wszystkim chęć zbudowania bezpieczeństwa energetycznego i uniezależnienia się od zewnętrznych dostaw surowców skłoniły rząd w Pekinie do ekspresowych inwestycji w nowe moce odnawialnej energii. W efekcie Chiny wyrastają na globalnego lidera transformacji energetycznej – odpowiadają dziś za największy na świecie przyrost mocy zainstalowanych w fotowoltaice i wiatrakach. Co ciekawe, nie rezygnują jednak przy tym również z inwestycji w energetykę węglową.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.