Komunikaty PR

Nowość! BOTAMENT M20 HP – elastyczna zaprawa klejowa do wszystkich rodzajów płyt

2024-05-15  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut

ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl

BOTAMENT M20 HP oferuje nie tylko doskonałą jakość, ale także wszechstronne zastosowanie, nowoczesne technologie i niezawodność w każdym detalu.

BOTAMENT M20 HP – mikrowłókna dla jeszcze lepszych rezultatów

BOTAMENT M20 HP to nowoczesna zaprawa klejowa o wysokiej elastyczności, przeznaczona do klejenia większości okładzin ceramicznych, ściennych i podłogowych. Została stworzona z myślą o różnorodnych zastosowaniach i do wszystkich rodzajów płytek – od S do XL. Gwarantuje ona doskonałe rezultaty zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a także w przypadku powierzchni ogrzewanych. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii High Elastic Fibers, czyli wysokoelastycznych mikrowłókien, BOTAMENT M20 HP wyróżnia się niezwykłą elastycznością i wytrzymałością, zwiększając wydajność pracy o 25%. Technologia mikrowłókien ogranicza również nasiąkliwość zaprawy klejowej, co wiąże się z jeszcze lepszą odpornością na mróz oraz zmiany temperatury. Redukuje rozwój grzybów i pleśni, stanowiąc szczególne wsparcie w stosowaniu w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienki czy prysznice.

Klej wyróżnia również zerowy spływ, bez konieczności dodatkowego ograniczania ilości wody. Rozwiązanie zapewnia także kremową konsystencję dla lepszej obróbki oraz jeszcze skuteczniejszą siłę wiązania i lepszą przyczepność – nawet w przypadku bardzo gładkich podłoży.

Zaprawa klejowa marki BOTAMENT odporna jest na temperatury od -20°C do +80°C. Posiada również zredukowaną nasiąkliwość, dzięki czemu odporna jest na mróz oraz zmiany temperatur.

Grubość warstwy BOTAMENT M20 HP wynosi do 15 mm. Wygodne opakowanie 20 kg może być przechowywane przez 12 miesięcy, pozwalając na wydajne i długotrwałe korzystanie z zalet kleju BOTAMENT.

Pełnia zastosowań

Nowoczesna formuła BOTAMENT M20 HP pozwala na klejenie płytek ceramicznych o różnych formatach, łącznie z płytami wielkoformatowymi. Nowa zaprawa od BOTAMENT jest także podwójnie praktyczna – można ją stosować zarówno w wersji cienko-, jak i średniowarstwowej, co znacząco zwiększa wydajność pracy.

Dzięki swoim zaletom, zaprawa klejowa BOTAMENT M20 HP doskonale sprawdzi się nie tylko w łazienkach oraz przestrzeniach prysznicowych, ale również na balkonach, tarasach i na powierzchniach ogrzewanych.

BOTAMENT M20 HP – jak stosować?

Praca z BOTAMENT M20 HP jest szybka i prosta. Podłoże musi być suche, czyste, równe (bez wystających elementów) i nieprzemarznięte, a także nośne. Pamiętamy, aby uprzednio oczyścić je z tłuszczu, starych powłok malarskich, mleczka cementowego, środków antyadhezyjnych i innych luźnych części.

Zaprawę mieszamy z czystą, zimną wodą, używając wolnoobrotowego mieszadła, aż do uzyskania jednorodnej masy. Nanosimy na podłoże cienką warstwę kontaktową zaprawy przy użyciu gładkiej części pacy, a następnie rozprowadzamy zaprawę na świeżo nałożoną powierzchni. Płytki układamy w łożu klejowym, lekko dociskając i korygując.

Wartościowe i trwałe wykończenie okładzin ceramicznych to rezultat odpowiedniego wyboru zarówno materiałów, jak i zapraw klejowych. Nowoczesna, elastyczna zaprawa klejowa BOTAMENT M20 HP to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia najwyższe standardy klejenia płytek ceramicznych.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GutPR Hanna Gehrke - Gut
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jaki kamień naturalny wybrać na podłogę? Porady i inspiracje Biuro prasowe
2024-11-25 | 10:00

Jaki kamień naturalny wybrać na podłogę? Porady i inspiracje

Kamień naturalny od lat cieszy się popularnością jako element wykończeniowy podłogi, łącząc wyjątkowe walory estetyczne z trwałością. Dzięki swojej różnorodności, znajduje
Dom Nowa Murowana z miesiącem korzyści
2024-11-25 | 09:00

Nowa Murowana z miesiącem korzyści

Zakupowe szaleństwo z okazji Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Od jakiegoś czasu rabaty dotykają każdą branżę, w tym deweloperską. Inwestor, realizujący dwa osiedla pod
Dom Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją
2024-11-07 | 11:00

Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją

Scandic Park wprowadził do sprzedaży kolejny etap inwestycji Bajkowy Dopiewiec. Powstaje 10 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej. Deweloper proponuje eko rozwiązania, gdzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm

Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Polityka

Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja

Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.