Komunikaty PR

Nowe Ogrody z nowym, a jednocześnie ostatnim etapem.

2022-05-19  |  13:00
Biuro prasowe

Po 10 latach realizacji, projekt mieszkaniowy Nowe Ogrody wychodzi na ostatnią prostą. Inwestor Proxin wprowadził do przedsprzedaży 8, a zarazem ostatni etap tego popularnego osiedla.

 

Projekt Nowe Ogrody już na stałe wpisał się w krajobraz poznańskich Jeżyc. Elegancka, ponadczasowa architektura, spore odstępy między budynkami, liczne zielone skwery, a także przemyślane zagospodarowanie terenu, jak choćby wewnętrzny dziedziniec zamknięty dla ruchu kołowego, to tylko niektóre z cech projektu, które zadecydowały o jego popularności.

 

Niedawno zakończyła się budowa etapu 6.0, gdzie właśnie trwa proces przekazywania kluczy nowym mieszkańcom. Natomiast intensywne prace prowadzone są na etapie 7. W maju odbyła się ważna uroczystość, jaką zawsze jest powieszenie wiechy. W tym etapie dla klientów przygotowano 130 mieszkania o powierzchni od 27 do 90 mkw., a zakończenie budowy planowane jest na I kwartał przyszłego roku. Po 10 latach rozbudowy osiedla przyszedł moment na wprowadzenie, na razie w formie przedsprzedaży, ostatniego 8 etapu inwestycji. Powstanie 107 mieszkań o powierzchni od 26 do 95 mkw. Tym samym dostępne będą kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4 – pokojowe. Każdy lokal dysponuje ogródkiem, balkonem lub tarasem, gdzie te ostatnie to nawet 56 mkw. powierzchni. Podobnie jak we wcześniejszych etapach, Proxin duży nacisk położy na komfort i wygodę przyszłych mieszkańców. Powstaną reprezentatywne części wspólne z energooszczędnymi instalacjami oświetlającymi. Do dyspozycji będzie także hala garażowa, komórki lokatorskie, boksy rowerowe, dodatkowe miejsca postojowe z ładowaniem pojazdów elektrycznych, rowerowe, osobne stojaki na rowery i stacja napraw. Dla najmłodszych będzie do dyspozycji przestronny i bezpieczny plac zabaw. Ceny rozpoczynają się od 9400 zł brutto za mkw.

 

Budowa już ruszyła, a generalnym wykonawcą jest poznańska firma W.P.I.P. - Mardom, posiadająca 30-letnie doświadczenie w branży. – Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. W.P.I.P. - Mardom realizuje już czwarty budynek z naszych inwestycji. Jakość wykonania to jeden z priorytetów. Cieszymy się, że zawsze jest na odpowiednim poziomie, dzięki czemu zadowoleni są również klienci, którzy kupują mieszkania - mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin. Zakończenie realizacji etapu 8.0 planowane jest na II kwartał 2024 roku.

 

Osiedle Nowe Ogrody powstaje przy ulicy Meissnera 2 na poznańskich Jeżycach. Dużą ilość terenów zielonych gwarantuje najbliższe otoczenie, a także bliskość Rusałki, Ogrodu Botanicznego czy Lasku Marcelińskiego. Takie sąsiedztwo oraz okoliczna, niska zabudowa i pełna infrastruktura usługowo-handlowa to gwarancja spokoju oraz nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu blisko natury. Nieopodal jest także basen, klub fitness, korty tenisowe i ścieżki rowerowe. Lokalizacja zapewnia dostęp do przystanków autobusowych (na terenie inwestycji) i tramwajowych (pętla Ogrody), a to umożliwia sprawną komunikację z centrum Poznania i innymi dzielnicami miasta.  

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak stworzyć ogród smart? Biuro prasowe
2022-06-28 | 14:42

Jak stworzyć ogród smart?

Ogród Smart - od czego zacząć? Ogród smart to rozwiązanie technologiczne, które ma ułatwić z jednej strony - tobie zajmowanie się ogrodem poprzez automatyzację, a z
Dom Wydajny, dobry dla alergików i tani. Oto oczyszczacz powietrza Hama Basic
2022-06-23 | 15:22

Wydajny, dobry dla alergików i tani. Oto oczyszczacz powietrza Hama Basic

Do oferty producenta dołączył kolejny oczyszczacz powietrza, który wiosną i latem będzie prawdziwym wybawieniem dla alergików. W cenie poniżej 350 zł dostaniemy sprzęt z
Dom Dom to miejsce docelowe. Jak wybrać dobrze?
2022-06-23 | 12:00

Dom to miejsce docelowe. Jak wybrać dobrze?

Wśród ofert na wielkopolskim rynku nieruchomości, można dostrzec sporo inwestycji, w ramach których deweloperzy budują domy z ogrodami – zarówno na obrzeżach

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Tylko do 2035 roku będzie można kupić w UE samochód napędzany benzyną lub dieslem. Polski resort sprawiedliwości zapowiada sprzeciw

Od 2035 roku najprawdopodobniej nie będzie można kupić i zarejestrować na terenie UE nowego samochodu napędzanego benzyną lub dieslem. To efekt nowych przepisów, które na początku czerwca przyjął Parlament Europejski. Jak wskazuje prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego Jakub Faryś, producenci samochodów są już na nie przygotowani. Polska może mieć jednak problem, bo w tej chwili nasz kraj nie jest gotowy na nadchodzącą transformację transportu pod względem infrastrukturalnym. Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiedziało, że będzie namawiać rząd do sprzeciwienia się tej regulacji na forum UE.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Firma

Warszawski kampus innowacji w dwa lata zgromadził 150 firm i start-upów. W planach jest dalsza ekspansja

– Udało nam się zbudować centrum innowacji i biznesu w bardzo trudnym okresie pandemii – mówi Jerzy Brodzikowski, general manager CIC Warsaw. Po dwóch latach od uruchomienia na warszawskim Kampusie Innowacji działa już ponad 150 firm i start-upów. Skupiona wokół niego społeczność liczy około pół tysiąca osób, a w przestrzeni biznesowej CIC Warsaw każdego miesiąca odbywa się też około setki eventów, w tym m.in. Thursday Gathering, czyli coczwartkowe spotkania networkingowe dla społeczności innowatorów. W planach jest dalsza ekspansja i kolejne inicjatywy wspierające młode biznesy. – To będzie biuro turystyki innowacyjnej, którego celem będzie promowanie warszawskiego ekosystemu innowacji – zapowiada Aureliusz Górski, co-founder CIC Warsaw.

Farmacja

Pacjenci z SMA czekają na refundację terapii genowej. Jedno podanie leku wystarczy, żeby zahamować postęp choroby

W Polsce żyje ok. 1 tys. osób zmagających się z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni, a każdego roku rodzi się ok. 50 dzieci, u których rozwinie się ta rzadka, ciężka choroba genetyczna. Od trzech lat refundowana jest terapia, dzięki której SMA przestało być śmiertelnym zagrożeniem. Lekarze i organizacje pacjenckie apelują jednak o rozszerzenie możliwości leczenia o terapię genową. Ta metoda działa bezpośrednio na przyczynę choroby i wystarczy podać ją raz na całe życie, by nie doszło do rozwoju rdzeniowego zaniku mięśni, nie wymaga regularnych hospitalizacji i punkcji. Dziś rodzice samodzielnie zbierają środki na ten cel, bo terapia genowa nie jest refundowana w Polsce.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.