Komunikaty PR

Nowe mieszkania na osiedlu Reduta Nowe Podolany

2022-05-23  |  13:00
Biuro prasowe

Do sprzedaży trafiły lokale z budynku nr 10 w ramach rozbudowy osiedla Reduta Nowe Podolany. Tym razem inwestor, spółka EBF Development proponuje 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw., a wśród nich wiele popularnych kawalerek i mieszkań dwupokojowych.

 

Inwestycja Reduta Nowe Podolany to od kilkunastu lat sukcesywnie rozbudowywane osiedle przy ulicy Jasielskiej na terenie poznańskich Podolan. Wyróżnia się elegancką, nowoczesną architekturą, funkcjonalnością zaaranżowanych przestrzeni oraz atrakcyjnym położeniem z widokiem na tereny zielone. Ten popularny wśród poznaniaków projekt mieszkaniowy to już 9 zrealizowanych budynków wielorodzinnych. W maju bieżącego roku spółka EBF Development wprowadziła do sprzedaży lokale z budynku nr 10. Powstanie 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw. To oznacza, że propozycja obejmuje zarówno kawalerki jak i lokale 2-, 3- i 4- pokojowe, wszystkie mieszkania z balkonami lub tarasami. Wielkim udogodnieniem będzie hala garażowa uzupełniona o miejsca postojowe naziemne. Nie zabraknie również komórek lokatorskich oraz cichobieżnych wind. Warto dodać, że EBF Development wielka wagę przykłada do jakości wykonania, a części wspólne jak np. klatki schodowe wyróżniają się estetyką i aranżacją nawiązującą do stylu hotelowego. W kontekście całego osiedla deweloper dba również o elementy małej architektury. Są skwery zielone, drogi wewnętrzne, chodniki i oświetlenie oraz przestronne i bezpieczne place zabaw. Tak również będzie w najbliższym otoczeniu nowego budynku. Ceny rozpoczynają się od 8900 zł brutto za mkw., a planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2024 roku.

Reduta Nowe Podolany położona jest w północnej części Poznania. Lokalizacja umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta, jak i głównych węzłów komunikacyjnych. Rodziców zadowoli dobre zaplecze oświatowe oraz handlowo – usługowe. Miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu tereny zielone i rekreacyjne, a także obiekty sportowe.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Handel

Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.

Robotyka i SI

Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci​ poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.

Bankowość

Banki spółdzielcze coraz ważniejsze dla finansowania gospodarki. Współpraca z BGK ma pobudzić lokalne inwestycje

Banki spółdzielcze w coraz większym stopniu odpowiadają za finansowanie rozwoju gospodarki. Ich udział w ostatnich latach wzrósł, a kondycja sektora się poprawiła. Bank Gospodarstwa Krajowego chce wzmocnić współpracę z bankami spółdzielczymi na rzecz finansowania lokalnego rozwoju. To jeden z elementów nowej strategii BGK na lata 2025–2030. Narzędziami, które do tego służą, są gwarancje BGK.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.