Komunikaty PR

Nowa Murowana: trzy budynki oddane mieszkańcom

2020-01-31  |  08:35

Od listopada 2017 roku Murowana Goślina pod Poznaniem regularnie wzbogaca się o kolejne mieszkania w ramach osiedla deweloperskiego Nowa Murowana. Finalnie w inwestycji powstanie kameralny kompleks mieszkaniowy, a łącznie do użytku zostanie oddanych około 91 lokali w pięciu budynkach. W trzech z nich ponad 50 zadowolonych rodzin odebrało klucze do swoich domów, a większość urządziła wnętrza i zdążyła się wprowadzić.

Ponadto trwają prace w kolejnych dwóch budynkach. W IV etapie (14 mieszkań w jednym budynku) są gotowe ściany parteru i pierwszego piętra. Pracownicy budowlani stawiają mury drugiego poziomu, a następnie będzie montowana więźba dachowa. Z kolei w budynku nr 5 z 20 lokalami zamontowano pokrycie dachowe i stolarkę okienną, w ostatnich dniach wykonywane są tynki wewnętrzne oraz elewacje. Według harmonogramu, oba te etapy zostaną ukończone do III kwartału 2020 i wówczas klienci dewelopera odbiorą klucze, by móc się urządzić. 

Ostatnie dostępne mieszkania
Inwestycja Nowa Murowana od premiery na rynku deweloperskim w 2017 roku, cieszy się dużą popularnością. – W realizowanych budynkach zostało po kilka lokali o powierzchniach 57 - 65 mkw. Tak przestronne mieszkanie w Nowej Murowanej klienci mogą zakupić w cenie kawalerki lub 2-pokojowego lokalu w Poznaniu – mówi Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży Nowa Murowana. Warto wybrać jedno z ostatnich mieszkań w inwestycji i zawrzeć umowę rezerwacyjną. Na analizę zdolności kredytowej, podpisanie umowy deweloperskiej u notariusza i umowy kredytowej z bankiem każdy klient potrzebuje kilku tygodni. Kiedy te sprawy zostaną pozytywnie załatwione, zaczyna się dopiero spłata kredytu. W praktyce, w przypadku wspomnianej inwestycji, okres, kiedy płacimy ratę kredytu i np. wynajem w aktualnym mieszkaniu, jest stosunkowo krótki. – Takie rozwiązanie jest bardzo dobre, ponieważ spełniamy swoje marzenia, nie musimy na to długo czekać i oszczędzamy. Dostrzega to sporo osób, dlatego zapraszamy już teraz do kontaktu z nami – zaznacza Patrycja Pilarczyk.  

Ponadto warto zwrócić uwagę nie tylko na ofertę mieszkaniową dewelopera, ale też na lokalizację inwestycji. Przykładowo Poznaniacy przyzwyczajeni do wygody życia w mieście, zauważą, że w Murowanej Goślinie także załatwią wiele spraw, tutaj wszystko jest pod ręką, a infrastruktura gotowa. To 16-tysięczne miasteczko zapewnia sklepy, ośrodki zdrowia, czy placówki edukacyjne. A w niecałe pół godziny można dotrzeć do Poznania autem lub modnym szynobusem. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać? Biuro prasowe
2024-04-16 | 13:15

Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?

Rozpoczynając przygodę z inwestycją mieszkalną, droga do sukcesu może być pełna pułapek i wyzwań. Dlatego też warto skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy dzielą się
Dom Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?
2024-04-16 | 13:10

Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?

Jak pokazują najnowsze badania, 17% Polaków nie lubi robić prania. Nie lubimy też przyrządzania posiłków (34% badanych), sprzątania domu (32%) czy robienia codziennych
Dom Zakup czy budowa domu? Jak wybrać, oszczędzając czas
2024-04-04 | 11:00

Zakup czy budowa domu? Jak wybrać, oszczędzając czas

Decydując się na własny dom, mamy świadomość wagi tej decyzji, ponieważ często traktujemy taką nieruchomość jako już docelową, gdzie osiądziemy na dłużej. Coraz więcej firm

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Finanse

Zwolnienia lekarskie w prywatnej opiece medycznej są ponad dwa razy krótsze niż w publicznej. Oszczędności dla gospodarki to ok. 25 mld zł

Stan zdrowia pracujących Polaków wpływa nie tylko na konkurencyjność firm i koszty ponoszone przez pracodawców, ale i na całą gospodarkę. Jednak zapewnienie dostępu do szybkiej i efektywnej opieki zdrowotnej może te koszty znacząco zmniejszyć. Podczas gdy średnia długość zwolnienia lekarskiego w publicznym systemie ochrony zdrowia wynosi 10 dni, w przypadku opieki prywatnej to już tylko 4,5 dnia – wynika z badania Medicover. Kilkukrotnie niższe są też koszty generowane przez poszczególne jednostki chorobowe, co pokazuje wyraźną przewagę prywatnej opieki. Zapewnienie dostępu do niej może ograniczyć ponoszone przez pracodawców koszty związane z prezenteizmem i absencjami chorobowymi w wysokości nawet 1,5 tys. zł na pracownika.

Motoryzacja

Dwie duże marki chińskich samochodów w tym roku trafią do sprzedaży w Polsce. Są w stanie konkurować jakością z europejskimi producentami aut

Według danych IBRM Samar w Polsce w pierwszych dwóch miesiącach 2024 roku zarejestrowano 533 auta chińskich producentów. Jednak niedługo mogą się one pojawiać na polskich drogach znacznie częściej, ponieważ swoją obecność na tutejszym rynku zapowiedziało już kilku kolejnych producentów z Państwa Środka. Chińskich samochodów, przede wszystkim elektryków, coraz więcej sprzedaje się również w Europie. Prognozy zakładają, że ich udział w europejskim rynku do 2025 roku ma zostać niemal podwojony. – Jakość produktów dostarczanych przez chińskich producentów jest dzisiaj zdecydowanie lepsza i dlatego one z powodzeniem konkurują z producentami europejskimi – mówi Wojciech Drzewiecki, prezes IBRM Samar.

Ochrona środowiska

Temperatury w Europie rosną dwukrotnie szybciej niż globalnie. Za tym idą rekordowe zjawiska klimatyczne

Marzec 2024 roku był 10. miesiącem z rzędu, który pobił rekord temperatur w historii globalnych pomiarów dla danego miesiąca roku – wskazują dane Copernicus Climate Change Service (C3S). Średnia temperatura wyniosła 14,14 st. C, czyli o 0,73 st. C więcej niż średnia dla marca z lat 1991–2020. Marzec był też o 1,68 st. cieplejszy niż w okresie przedindustrialnym, do którego odnoszą się globalne cele zawarte w porozumieniu paryskim. Kolejny miesiąc z rekordem ciepła oznacza nasilone zjawiska klimatyczne, również te ekstremalne. 2023 rok był w Europie okresem rekordów w tym zakresie, m.in. największych pożarów, powodzi czy fal upałów – wynika z raportu C3S i Światowej Organizacji Meteorologicznej.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.