Komunikaty PR

Nowa Murowana 2 – mieszkania z budynku B w sprzedaży

2020-12-18  |  10:00

Do sprzedaży oddany został wielorodzinny budynek B inwestycji Nowa Murowana 2 w Murowanej Goślinie pod Poznaniem, stanowiący jednocześnie już VII etap całego przedsięwzięcia deweloperskiego. W tej części osiedla znajdzie się 36 mieszkań o powierzchni rozpoczynającej się od 30 i kończącej na 71 m kw. Budynek stanowić będą dwie kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe. - Etap VII to projekt łączący ze sobą komfortowe wnętrza z układem dostosowanym do potrzeb naszych klientów. Wyjątkową ofertą są lokale umieszczone na parterze, do których przynależą ogródki o zróżnicowanym metrażu. Ta dodatkowa przestrzeń pozwala na zaaranżowanie tarasu oraz trawnika na ogrodzie jednocześnie. – informuje Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży Nowa Murowana 2. Wszystkie lokale VII etapu wykonane zostaną w standardzie deweloperskim, który zapewnia m.in. kaloryfery, parapety wewnętrzne, kontakty, włączniki, domofon, piec kondensacyjny dwufunkcyjny, a także rolety zewnętrzne dla mieszkań parterowych. Dostępne będą również bezpłatne komórki lokatorskie, stanowiące nowoczesną formę zastąpienia piwnicy.

 

Inwestycja Nowa Murowana 2 jest kontynuacją zakończonego projektu, który od momentu premiery w listopadzie 2017, cieszył się sporym zainteresowaniem. W Nowej Murowanej powstało łącznie 91 mieszkań w pięciu budynkach wielorodzinnych. Obie inwestycje znajdują się obok siebie, w miejscowości Murowana Goślina, 20 km na północ od Poznania. Jest to nowoczesna okolica położona wśród licznych szlaków pieszych i rowerowych, które liczą ponad 500 km, jest obszarem stawiającym na zdrowy tryb życia wśród przyrody. Nowa Murowana 2 ma zapewnione pełne zaplecze handlowo-usługowe, placówki edukacyjne oraz zakłady pracy. W odległości niecałych 300 m. od inwestycji znajduje się stacja kolejowa, pozwalająca na dojazd do m.in. stolicy Wielkopolski. - Nasza inwestycja jest tworzona w sposób wykorzystujący udogodnienia do kreowania jej charakteru. Przykładem jest układ dużych okien, który wyróżnia budynek spośród innych i jednocześnie sprawia, że do mieszkania dociera dużo światła. Natomiast układ pomieszczeń jest przygotowany, aby pokoje były jak największe i wzmacniały efekt tego oświetlenia. - dodaje Patrycja Pilarczyk.

 

Budynek A inwestycji Nowa Murowana 2 jest w trakcie prac budowlanych. - Budowa idzie zgodnie z harmonogramem: obecnie ukończony został montaż stolarki okiennej w lokalach na wszystkich kondygnacjach, wykonano pokrycie dachu oraz instalację sieci elektrycznej i wodno- kanalizacyjnej. - podsumowuje Patrycja Pilarczyk. Ukończenie prac budynku A jest planowane na czerwiec 2021. Ponadto, właśnie rozpoczyna się realizacja budynku B, którego mieszkania premierowo trafiły do sprzedaży. Zostały już wykopane fundamenty. Ta część osiedla będzie gotowa pod koniec przyszłego roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Od nowoczesnego minimalizmu po elegancką klasykę Biuro prasowe
2021-03-05 | 13:08

Od nowoczesnego minimalizmu po elegancką klasykę

Seria wielkoformatowych gresów Grand Concept od Opoczno to spektakularne wzornictwo inspirowane naturą i motywami industrialnymi. Bogaty wachlarz wzorów stanowi wyjątkową
Dom Leśne Tarasy w podpoznańskim Zalasewie
2021-03-03 | 15:00

Leśne Tarasy w podpoznańskim Zalasewie

Trwa budowa kolejnego projektu mieszkaniowego dewelopera Fludra Development - Leśne Tarasy. W podpoznańskim Zalasewie powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny z atrakcyjną fasadą, tarasami
Dom Innowacyjne membrany dachowe – zaoszczędź czas i pieniądze
2021-03-03 | 07:00

Innowacyjne membrany dachowe – zaoszczędź czas i pieniądze

Wydajne materiały przy budowie domu to nie tylko mniejsze koszty. Minimalizując odpady i wybierając bezpieczne produkty, dbamy o środowisko. Będąc na etapie kładzenia dachu, warto

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Medycyna

Przyspiesza cyfryzacja polskiej służby zdrowia. Powstaje centralna baza wszystkich przypadków nowotworów

Już za niewiele ponad rok w miejsce działającego od lat 50. Krajowego Rejestru Nowotworów ma powstać elektroniczny rejestr pod nazwą e-KRN+. To doskonała informacja dla lekarzy onkologów i pacjentów chorych na nowotwory. Dzięki cyfryzacji zbieranych od kilkudziesięciu lat informacji na temat przypadków chorób onkologicznych nowa platforma ułatwi kreowanie polityki onkologicznej w Polsce. Rejestr pozwoli na publiczny dostęp do danych pacjenta na poziomie centralnym, ale dane osobowe będą zanonimizowane. Eksperci i lekarze będą mieli łatwiejszy dostęp do danych w celu analizy profilaktyki leczenia, jak również epidemiologii.

Kosmos i lotnictwo

W 2025 roku ruszy budowa pierwszej prywatnej stacji kosmicznej. Amerykański start-up chce wytworzyć w kosmosie sztuczną grawitację [DEPESZA]

Świat wkracza w nową erę turystyki kosmicznej. NASA w styczniu 2022 roku otworzy Międzynarodową Stację Kosmiczną dla trzech turystów, których dostarczy rakieta SpaceX. Orion Span zaproponował czterogwiazdkowy hotel kosmiczny o nazwie Aurora Station, który ma przyjąć pierwszych gości w 2022 roku. Gateway Foundation, start-up z Kalifornii, planuje prawdopodobnie najbardziej ambitny projekt. W 2025 roku chce rozpocząć budowę prywatnej stacji kosmicznej Voyager ze sztuczną grawitacją. – To będzie kolejna rewolucja przemysłowa – przekonuje John Blincow, dyrektor generalny Gateway Foundation.