Komunikaty PR

Nowa inwestycja mieszkaniowa blisko Śródki

2022-06-03  |  16:00
Biuro prasowe

W Poznaniu, u zbiegu ulic Smolna i Główna trwa realizacja projektu Rynek Wschodni. Inwestor, Quadro Development proponuje 47 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, a w tym duże lokale z możliwością podziału na mniejsze.

 

Rynek Wschodni to najnowszy projekt dewelopera Quadro Development na terenie Poznania. U zbiegu ulic Smolna i Główna powstaje kameralny pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 47 mieszkaniami o powierzchni od 29 do 89 m kw.  Wśród nich są kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe. W przypadku tych ostatnich istnieje możliwość podziału lokalu na mniejsze, każdy z osobnym węzłem sanitarnym, co stanowi ciekawą propozycję dla klientów inwestycyjnych. Ofertę uzupełniają większe lokale z tarasami na ostatniej kondygnacji oraz lokal o powierzchni mieszkalnej 89 mkw. z dwoma balkonami.

 

- Lokalizacja, charakter oraz zróżnicowane powierzchnie pozycjonują nasz projekt jako doskonałą formę lokowania kapitału i źródło dodatkowych dochodów, a także świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Co znamienne, wśród klientów pojawiają się także obcokrajowcy, w tym oczywiście obywatele Ukrainy – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub tarasy na ostatniej kondygnacji. Rynek Wschodni to także podziemna hala garażowa na 31 samochodów, winda oraz dodatkowe udogodnienia jak videodomofony i rolety zewnętrzne. Teren inwestycji zostanie w pełni zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych i chodników. Pojawią się również elementy małej architektury. Planowanie zakończenie to druga połowa 2023 roku. Ceny rozpoczynają się od 8800 złotych brutto za mkw. Ponadto istnieje możliwość rezerwacji mieszkania w programie „Mieszkanie Bez Wkładu”, który zaczął obowiązywać od 27 maja. Nowa propozycja pozwala zakupić lokal mieszkalny na kredyt nawet w sytuacji, kiedy nabywca nie dysponuje wymaganym wcześniej wkładem własnym. Założenia programu mieszkaniowego są takie, że Państwo za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego będzie gwarantować wkład własny nawet do 20 proc., a jednocześnie do kwoty 100 tys. zł. Co ważne, ze wsparcia przy zakupie swojego pierwszego M mogą skorzystać: rodziny z dziećmi, małżeństwa, pary oraz single.

 

Lokalizacja inwestycji gwarantuje komfort zamieszkiwania. Rondo Śródka to jedynie kilka minut jazdy samochodem. Sprawnie funkcjonuje także komunikacja miejska, a przystanek autobusowy znajduje się tuż przy realizowanym budynku. Obok inwestycji jest przedszkole oraz Szkoła Podstawowa nr 45. Ponadto, w najbliższej okolicy są do dyspozycji liczne punkty handlowo – usługowe. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą liczyć na nadwarciańskie tereny zielone, a tam liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w tym popularna Wartostrada. Położenie inwestycji pozwala na swobodny dostęp do wszelkich wydarzeń kulturalno – rozrywkowych na terenie pobliskiej Śródki i Ostrowa Tumskiego. Niedaleko znajduję się także urokliwy Stary Rynek oraz popularny kompleks rekreacyjny Malta.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Dziesiątka od EBF Development na ostatniej prostej Biuro prasowe
2024-05-07 | 11:00

Dziesiątka od EBF Development na ostatniej prostej

Jeszcze tym roku gotowy będzie kolejny budynek wielorodzinny w ramach projektu Reduta Nowe Podolany. Powstanie 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw. Jednocześnie deweloper EBF Development
Dom Wielkopolanie rezerwują mieszkania, deweloperzy budują
2024-05-06 | 09:00

Wielkopolanie rezerwują mieszkania, deweloperzy budują

W związku ze spodziewanym programem „Mieszkanie Na Start”, eksperci prognozują, że może zabraknąć mieszkań na sprzedaż, a z pewnością takich w najbardziej pożądanych
Dom Perfekcja w detalach - gresy na elewacjach
2024-04-30 | 01:00

Perfekcja w detalach - gresy na elewacjach

Wyjątkowe właściwości TAS (Tubądzin Airflow System) łączy w sobie piękno z wyjątkową funkcjonalnością. Zastosowanie gresów na elewacjach zapewnia nie tylko estetyczne

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Prawo

Sztuczna inteligencja coraz śmielej wkracza w produkcję muzyczną. Artyści i odbiorcy chcą jasnego oznaczania utworów generowanych przez takie narzędzia

Dziesięciokrotny wzrost przychodów rynku sztucznej inteligencji w tworzeniu muzyki przewidują analitycy w ciągu najbliższych 10 lat. Wokół tematu narasta coraz więcej kontrowersji, związanych m.in. z uczeniem się algorytmów na już skomponowanych dziełach czy wykorzystywania głosów wokalistów do tworzenia coverów śpiewanych przez SI. Jednocześnie ponad jedna trzecia muzyków przyznaje już, że wspierali się w swojej pracy sztuczną inteligencją. Artyści oczekują jednak jasno wytyczonych ram regulacyjnych dla tego typu narzędzi. Przede wszystkim miałyby one dotyczyć zgód na wykorzystanie własności intelektualnej i wyraźnego oznaczania muzyki komponowanej przez SI.

Infrastruktura

Za dwa lata w gdańskim porcie ma powstać baza instalacyjna morskich farm wiatrowych. Będzie ponad pięć razy większa od krakowskiego Rynku Głównego

21-hektarowy Terminal 5, który powstanie na wodach zewnętrznej części gdańskiego portu Baltic Hub, ma być bazą instalacyjną dla morskich elektrowni wiatrowych. To duży projekt, którego realizacja może się rozpocząć w drugiej połowie tego roku. Tego typu infrastruktura jest konieczna dla przyspieszenia inwestycji offshore w polskiej części Bałtyku. Pierwsze morskie farmy wiatrowe zaczną produkować zieloną energię w 2026 roku.

Transport

Mazowieckie lotniska będą mogły wkrótce obsłużyć 40 mln pasażerów rocznie. Trwają przygotowania do modernizacji na Okęciu i w Modlinie

Lotnisko Chopina, które właśnie obchodziło 90. urodziny, może w tym roku obsłużyć nawet 20 mln pasażerów. To o 10 proc. więcej niż rok  temu. Aby sprostać rosnącemu ruchowi turystycznemu w kolejnych latach, potrzebne jest jednak zwiększenie przepustowości. Planowana rozbudowa do 2028 roku pozwoli obsługiwać rocznie nawet 30 mln pasażerów. Łącznie z możliwościami lotnisk w Modlinie i Radomiu ma to być ok. 10 mln pasażerów więcej. 

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.