Komunikaty PR

Miej oko na dom - przydatne zastosowania smart kamery wewnętrznej.

2021-04-15  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
Projekt Zero2

Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
basia|projektzero2.pl| |basia|projektzero2.pl
503 119 029
projektzero2.pl

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Dbasz o bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców? Sprawdź jakie możliwości daje wewnętrzna smart kamera. Szczegóły znajdziesz w naszym artykule.

Smart kamera to małe, nowoczesne urządzenie o wielkich możliwościach. Monitoruje dom, łatwo można nią sterować z poziomu smartfona lub tabletu, pozwoli połączyć się z domownikami, a także można używać jej nocą. Taka właśnie jest Smart Kamera IP WiFi HD 1080P marki Woox. W poniższym artykule przedstawimy przydatne zastosowania i funkcje tego urządzenia. Nie spuszczaj swojego domu z oka i żyj smart!

 

Ochrona podczas nieobecności

Jeżeli chcesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa w Twoim domu, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Smart kamera na bieżąco będzie monitorowała wszystko to, co dzieje się domu podczas Twojej nieobecności. Wystarczy podłączyć ją do domowej sieci WiFi, a łatwe sterowanie urządzeniem umożliwi darmowa aplikacja Woox Home, która oferuje kilka przydatnych funkcji. W przypadku wykrycia niepożądanego ruchu lub dźwięku wyśle specjalne powiadomienie na smartfona, lub tablet. Ale to nie wszystko. Wysyłając przez aplikację komunikaty głosowe, kamera, odtwarzając je, znakomicie spełnia rolę prewencyjną, odstraszając potencjalnych intruzów. Ponadto kamera posiada wbudowany slot na kartę MicroSD (do 128 GB pamięci). Dzięki tej opcji umożliwi rejestrację bieżących zdarzeń w domu. 

 

Monitorowanie snu

Ze smart kamerą Woox możesz monitorować na żywo sen Twojej małej pociechy. Gdy Twoje dziecko śpi za ścianą, Ty w tym czasie możesz w spokoju wykonywać inne obowiązki. W razie przebudzenia, na Twoim telefonie pojawi się powiadomienie o wykrytym dźwięku płaczu lub wykryciu poruszenia. Co więcej, urządzenie posiada diodę podczerwieni o zasięgu do 10 m, która sprawia, że kamerę możesz używać również w nocy. 

 

Łącz się z bliskimi

Smart kamera Woox umożliwia dwukierunkową komunikację, dzięki temu bezproblemowo pozwoli Ci połączyć się z domownikami z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu. Funkcja ta może być wyjątkowo przydatna jeżeli dużo podróżujesz, a chcesz pozostać w kontakcie ze swoimi bliskimi w domu. Również w czasie pandemii, kiedy często jesteśmy skazani na izolację ta opcja smart kamery, pozwoli cieszyć się kontaktem za pośrednictwem obrazu i dźwięku w bardzo dobrej jakości.

 

Zwierzęta domowe

Pewnie większość właścicieli kotów i psów zastanawia się, co pupile porabiają podczas ich nieobecności. Czy wasz ukochany pies na pewno nie wchodzi na kanapę, jak skarpetki z szuflady trafiają na środek salonu oraz czy skargi sąsiadów są zasadne? Tego wszystkiego dowiecie się dzięki monitoringowi smart kamerą. Ten obraz nie tylko zaspokoi waszą ciekawość, ale będzie również piękną, a może i zabawną filmową pamiątką wybryków pupila.

 

Parametry techniczne:

 • Sensor optyczny: CMOS 1/3"

 • Obiektyw: 2 megapiksele

 • Minimalne natężenie oświetlenia:

 • Obraz w kolorze: 0.01 Lux @F1.2

 • Obraz czarno-biały: 0.001 Lux @F1.2

 • Obiektyw: 4mm F2.0

 • Kąt widzenia: 115°

 • Zasięg IR: do 10m, filtr podczerwieni typu ICR

 • Standard kompresji wideo: H.264

 • Ilość klatek: 1 ~25 klatek/s

 • Maksymalna rozdzielczość: 1960x1080 (1080P)

 • Audio: dwukierunkowe (wbudowany głośnik i mikrofon)

 • Komunikacja bezprzewodowa: IEEE 802.11b/g/n 2,4GHz

 • Zasilanie: USB 5V 1A

 • Obsługa kart MicroSD: do 128GB

 • Temperatura pracy: -20° - 55°C

 • Wymiary: 53x32x110 mm

 • Kolor: biały

 

Dystrybutor marki WOOX w Polsce:
Netinet sp z o.o.

ul. Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Rok branży deweloperskiej w pandemii Biuro prasowe
2021-05-06 | 14:30

Rok branży deweloperskiej w pandemii

4 marca 2020 roku Ministerstwo Zdrowia podało informację o pierwszym przypadku zakażenia koronawirusem w Polsce. Od tamtego czasu, wiele się zmieniło w naszym codziennym funkcjonowaniu,
Dom Osiedle Przy Jeziorach. Powstają kolejne domy w II etapie
2021-05-04 | 15:30

Osiedle Przy Jeziorach. Powstają kolejne domy w II etapie

Poznańskie Osiedle Przy Jeziorach regularnie się powiększa. Aktualnie trwają prace związane z II etapem inwestycji, gdzie finalnie powstanie 8 domów w zabudowie bliźniaczej, z 16
Dom Klient indywidualny lub biznesowy - Projekt Nadolnik dla każdego
2021-05-04 | 14:30

Klient indywidualny lub biznesowy - Projekt Nadolnik dla każdego

Na Nadolniku w Poznaniu powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów, które zostaną przygotowane z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych. Trwają prace budowlane,

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Technologie

W ciągu ostatnich kilku lat powstało 2,5 tys. aplikacji do medytacji. W czasie pandemii cyfrowe rozwiązania do walki ze stresem opracowują także Polacy

Od 2015 roku na świecie powstało ponad 2,5 tys. aplikacji do medytacji. Dwie najpopularniejsze zostały już pobrane ponad 170 mln razy. Także w Polsce, zwłaszcza w czasie pandemii, rośnie zainteresowanie aplikacjami, które pozwalają się wyciszyć – liczba wyszukiwań podcastów o medytacji wzrosła o 665 proc. Niedawno powstała również aplikacja Mindy do wzmacniania kondycji mentalnej i trenowania umysłu, która oferuje m.in. praktyki medytacyjne, kursy mindfulness, bazę ćwiczeń i muzyki. Wyróżnikiem Mindy są elementy gamifikujące, które pomagają budować trwały nawyk.

Transport

Sztuczna inteligencja pomoże zapobiegać wypadkom kolejowym i zwiększy punktualność pociągów. Nad takimi rozwiązaniami pracują polscy inżynierowie

Do wprowadzenia całkowicie autonomicznych pociągów szykują się już zarówno koleje pasażerskie, jak i towarowe. W tej chwili pociągi bez maszynisty funkcjonują tylko na wyodrębnionych liniach, a systemy autonomicznego kierowania są wykorzystywane w metrze m.in. w Paryżu, Sydney czy Szanghaju. Rozwiązania te są rozwijane dzięki sztucznej inteligencji, która dziś wykorzystywana jest na świecie w kolejach dużych prędkości. Chociaż w Polsce są one dopiero na etapie planowania, technologie z zakresu SI są już rozwijane i wdrażane przez polskich przewoźników oraz inżynierów. Wśród korzyści inteligentnych rozwiązań są m.in. większe bezpieczeństwo i zapobieganie awariom, ograniczenie kosztów, większa punktualność pociągów i komfort podróżnych.

Technologie

Pandemia wstrzymała rozwój elektromobilnej infrastuktury. Przyszłością rynku superszybkie ładowarki o dużej mocy i ładowanie indukcyjne np. na parkingach

Prywatni inwestorzy wstrzymują decyzje o budowie infrastruktury ładowania elektryków. Z jednej strony wynika to z zahamowania gospodarki w związku z pandemią, z drugiej wiąże się z oczekiwaniem na zapowiadany system dotacji. Nie oznacza to jednak zupełnego przestoju w elektromobilności. W ubiegłym roku w Polsce nastąpił dynamiczny wzrost liczby zarejestrowanych autobusów elektrycznych i rekordowy wzrost liczby aut elektrycznych ogółem. Zdaniem ekspertów przyszłość transportu elektrycznego będzie należała do ładowania indukcyjnego.