Komunikaty PR

Który dom dla rodziny będzie najbardziej funkcjonalny?

2021-09-21  |  13:25
Biuro prasowe

Dom w zabudowie bliźniaczej, z dużym ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami z pewnością lepiej odpowiada na potrzeby dużej rodziny, niż mieszkanie, nawet przestronne. Doskonale jest to widoczne na poznańskim rynku pierwotnym. – Stawiamy na taki projekt, by finalnie dom był maksymalnie funkcjonalny – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place. Deweloper buduje już III etap Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu.

Dziś już wszyscy wiemy – do komfortowego mieszkania potrzeba nieco więcej przestrzeni, zwłaszcza, kiedy możemy lub wręcz musimy przejść w tryb pracy zdalnej i więcej czasu spędzamy we własnym M. Coś, co dziś jest dla nas oczywiste, jeszcze przed pandemią nie miało aż takiego znaczenia. Nowe wnioski kupujących dość szybko przełożyły się na ich preferencje, a co za tym idzie, także sam proces sprzedaży zarówno mieszkań, jak i domów. Mieszkania 3- i 4-pokojowe zlokalizowane w budownictwie wielorodzinnym zyskują dość łatwo swoich właścicieli. Natomiast coraz większa grupa klientów, poszukując przestrzeni, woli zrobić jeszcze jeden krok i od razu zdecydować się na własny dom. – Szczególnie zauważamy to w przypadku rodzin z dziećmi, które są w naszej inwestycji dość dużą grupą klientów. Proponowane przez nas domy wyróżniają się nie tylko powierzchnią powyżej 100 mkw. Projekt każdego lokalu bliźniaczego umożliwia zaaranżowanie garderoby na każdym poziomie, a dodatkowo także pralni i suszarni na piętrze. Ponadto większość sypialni w naszych domach ma powierzchnię ponad 12 mkw., co stwarza dodatkowe możliwości aranżacyjne. Dla rodzin z dziećmi to ma znaczenie, ponieważ miejsc do przechowywania potrzebują zwykle więcej – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Komfort zapewni łazienka zarówno na parterze, jak i na piętrze. – Takie dodatkowe przestrzenie mają znaczenie dla rodzin, ponieważ czynią dom funkcjonalnym – zauważa Tomasz Pietrzyński. Domy na Osiedlu Przy Jeziorach są oddawana w standardzie deweloperskim, dzięki czemu można wnętrze zaaranżować zgodnie z własnymi preferencjami, co stanowi sporą przewagę wobec nieruchomości z rynku wtórnego.

Dodatkowy atut, to działka, na której stoi każdy lokal bliźniaczy. Dzięki powierzchni blisko 500 mkw., możliwe jest stworzenie przestrzeni do wykorzystania przez każdego członka rodziny. Zielony ogród pozwala na aktywność fizyczną, np. joga, stretching, czy gra w piłkę z dziećmi. Osiedle Przy Jeziorach znajduje się blisko aż trzech poznańskich jezior: Strzeszyńskiego, Kierskiego i Kierskiego Małego. – Ten fakt doceniają nasi klienci, ponieważ każde popołudnie mogą spędzać trochę, jak na wakacjach. W zasadzie każdego dnia można zaplanować wycieczkę rowerową, bez strat czasu na dalekie wyjazdy za miasto. Dlatego lokalizacja naszej inwestycji odpowiada wielu klientom – wyjaśnia Tomasz Pietrzyński. Potwierdzają to liczby, ponieważ w III etapie inwestycji 9 z 28 lokali znalazło swoich nabywców. Do biura sprzedaży More Place regularnie kolejne zapytania od osób zainteresowanych zakupem. Klienci doceniają wspomniane udogodnienia i klasyczny projekt dwupoziomowego domu, w ramach którego parter stanowi strefę dzienną, a piętro – wypoczynkową, z sypialniami.

Warto podkreślić, że docelowo w inwestycji znajdzie się 56 lokali w zabudowie bliźniaczej, każdy w podobnym projekcie. W I etapie powstało 6 domów, czyli łącznie 12 lokali. Wszystkie zostały przekazane nabywcom. Natomiast II etap obejmuje 8 budynków - 16 lokali. Większość z domów trafiła w ręce klientów, a część jest realizowana. Jednocześnie trwają prace we wspomnianym III etapie. – Chcąc tutaj zamieszkać, warto skontaktować się z naszym biurem możliwie szybko. Zapraszamy również do domu pokazowego, zlokalizowanego na I etapie osiedla – podsumowuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy

Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy

Bankowość

Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.

Ochrona środowiska

Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.