Konsumencki Lider Jakości 2020

Nina Nowak
Neuroexpander PR
Aleja Szucha 16
00-582 Warszawa
nina.nowak|neuroexpander.eu| |nina.nowak|neuroexpander.eu
+48 796 104 994
www.neuroexpander.eu
Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń zdobył złote godło, czyli najwyższy laur w kategorii „Producenci styropianu” w programie Konsumencki Lider Jakości 2020. Wyniki ogólnopolskiego badania kolejny, dziewiąty już raz potwierdziły najwyższą jakość produktów Termo Organiki oraz pozycję firmy, jako lidera na polskim rynku ociepleń.
Tegoroczne badania Konsumenckiego Lidera Jakości zrealizowano na największej, jak dotychczas, próbie badawczej w której wzięło udział ponad 16 000 respondentów.
Niekwestionowany lider jakości styropianu
Uczestnicy konsumenckiego badania odpowiadali na pytania związane m.in. ze znajomością rynku budowlanego, w szczególności ze znajomością producentów styropianu, w tym cen oraz jakości produktów. Termo Organika kolejny raz z rzędu zdobyła najwyższe uznanie wśród badanych, którzy wskazali na przewagi konkurencyjne oraz dobre doświadczenia związane z marką.
- To już nasz dziewiąty Konsumencki Lider Jakości i co ważne z najcenniejszego złotego kruszcu, który w 100% potwierdza jakość naszych produktów oraz pozycję lidera na rynku styropianów. Chcę z całego serca podziękować uczestnikom badania, którzy głosując na Termo Organikę docenili nasze wysiłki na rzecz konsekwentnego rozwoju produktów oraz systemu kontroli jakości - mówi Witold Rams, wiceprezes i członek zarządu Termo Organiki - Jakość mamy wpisaną w kod DNA firmy, dlatego eksperci tak chętnie rekomendują nasze wyroby. A warto pamiętać, że tylko wysokie parametry jakościowe styropianu, w połączeniu z rzetelnym wykonawstwem, dają gwarancję trwałości i stabilności systemu ocieplenia przynoszącego oczekiwane oszczędności energii.
Państwowe potwierdzenie jakości
Termo Organika rokrocznie zdobywa pierwsze miejsca w najbardziej prestiżowych badaniach rynku
i plebiscytach jakości. Warto podkreślić, że jakość styropianu lidera rynku została również potwierdzona kilkunastoma kontrolami Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego (GUNB) oraz Wojewódzkich Inspektoratów Nadzoru Budowlanego (WINB). To chlubny wyjątek w branży producentów styropianu. Wyniki są prezentowane publicznie przez GUNB. Wszystkie wyniki badań produktów Termo Organiki są również zamieszczone na stronie producenta: https://termoorganika.pl/komunikat-jakosciowy.

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Polityka

Zmiany w obowiązku magazynowania gazu mogą obniżyć ceny surowca. To pomoże się przygotować do sezonu zimowego
Elastyczność bez zagrożenia dla bezpieczeństwa energetycznego – tak nową propozycję przepisów dotyczących uzupełniania zapasów gazu przed sezonem zimowym określają jej inicjatorzy z Parlamentu Europejskiego. Europosłowie proponują nieznaczne zmniejszenie wymaganego poziomu zapełnienia magazynów i rozciągnięcie w czasie terminu, w którym trzeba spełnić ten obowiązek. Jak podkreśla Borys Budka, ma to zapobiec spekulacjom na rynku gazu i tym samym pomóc obniżyć ceny surowca.
Konsument
Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.
Polityka
PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.