Komunikaty PR

KM Building – deweloper z doświadczeniem

2022-07-31  |  15:00
Biuro prasowe

Duża konkurencja na rynku nieruchomości sprawia, że jednym z czynników decydujących o zakupie domu czy mieszkania jest doświadczenie dewelopera. To, ile lat działa na rynku, jakie inwestycje zrealizował, a przede wszystkim jaka jest opinia klientów, staje się argumentem decydującym o wyborze.

 

Deweloperowi, który zbudował duże grono zadowolonych klientów łatwiej zaufać i związać się umową na zakup swojego wymarzonego domu. W obecnej chwili, kiedy konkurencja jest duża, a ceny przy podobnej powierzchni porównywalne, wiarygodność dewelopera potwierdza słuszność dokonanego wyboru. W końcu w jego ręce powierzamy oszczędności całego życia. Przykładem takiego dewelopera jest KM Building, który na rynku pierwotnym działa już od 2010 roku. W swoim portfolio ma dwie z powodzeniem zrealizowane inwestycje – Osiedle Słoneczne w Brodowie oraz osiedle Zalasewo Park w Zalasewie. Obie zostały w pełni sprzedane i wybudowane, a wszyscy Klienci zamieszkali w zakupionych domach lub mieszkaniach. – Na przestrzeni dwunastu lat działalności oddaliśmy do rąk właścicieli ponad 400 lokali, wybudowanych w różnych lokalizacjach. Każdy z prowadzonych projektów był dla nas nieco innym wyzwaniem, umożliwiającym czerpanie cennej wiedzy, którą stale wykorzystujemy. To pokazuje, że radzimy sobie na wielkopolskim rynku bardzo dobrze, a obecne i przyszłe projekty będą słusznym oraz bezpiecznym wyborem do zamieszkania na całe życie. W niepewnych czasach, warto zaufać pewnemu deweloperowi – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Inwestor rozwija swoją działalność i aktualnie prowadzi budowę osiedla domów w zabudowie szeregowej Rodzinny Zakątek, na terenie którego sprzedawane są gotowe do odbioru domy o powierzchni 74 i 92 mkw. Każdy z nich charakteryzuje się przemyślanym wnętrzem, podzielonym na strefę dzienną oraz nocną. Mniejszy metraż zapewnia dostęp do salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek, a także strychu z możliwością adaptacji na pokój użytkowy. Natomiast większy, oprócz wymienionych pomieszczeń, zapewnia dostęp do dodatkowej sypialni, garderoby oraz pomieszczenia gospodarczego. Ponadto do obu typów domu przynależą balkon, ogródek z tarasem, jak również prywatne miejsca postojowe przed posesją. Cena pierwszego wynosi 415 tys. zł brutto, a drugiego – zależnie od powierzchni działki – od 480 do 530 tys. zł brutto. Warto dodać, że na przyszłych mieszkańców czeka wiele udogodnień, do których należą znajdujące się na terenie osiedla dwa place zabaw, sklep spożywczy „Żabka” oraz droga wewnętrzna z kostki brukowej. Poza ukończoną budową nowo powstałych szeregowców, trwają prace kolejnych dwóch, po 11 domów każdy. – Szereg, który oddany zostanie do końca III kw. bieżącego roku, ma ukończone prace dekarskie. W jego wnętrzu trwa wykonywanie tynków i wylewanie posadzek. Natomiast szereg, który oddany zostanie do końca roku, ma wstawioną stolarkę okienną, montowaną instalację elektryczną oraz wykonywane prace dekarskie - podsumowuje Maciej Bartczak. Łącznie V etap liczyć będzie 62 domy szeregowe.

Rodzinny Zakątek zlokalizowany jest w Błażejewie, 20 km od Poznania. Tuż przy osiedlu rośnie las, w którym wytyczone są ścieżki pieszo-rowerowe, a nieco dalej położone jest przedszkole „Owocowy Zaułek”. W pobliżu znajduje się także Kórnik, gdzie dostępne są liczne sklepy oraz punkty usługowe, placówki oświatowe czy sprawna komunikacja miejska i podmiejska. Jest również Jezioro Kórnickie z przynależącą plażą, które nadaje tej okolicy letniego, wypoczynkowego charakteru.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom V Kongres Deweloperski już 18 października! Biuro prasowe
2022-10-05 | 13:00

V Kongres Deweloperski już 18 października!

18 października w Poznaniu odbędzie się V Kongres Deweloperski organizowany przez Polski Związek Firm Deweloperskich.   Kongres Deweloperski to największa ogólnopolska
Dom Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu z optymizmem branży
2022-09-30 | 15:00

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu z optymizmem branży

W ostatni weekend września odbyła się poznańska edycja Targów Mieszkań i Domów na MTP. Deweloperzy realizujący projekty na terenie Poznania, powiatu, ale także z innych
Dom Energooszczędnie w Dopiewcu
2022-09-30 | 14:00

Energooszczędnie w Dopiewcu

Jeszcze w tym roku będą gotowe pierwsze domy powstające w ramach inwestycji Bajkowy Dopiewiec. Projekt ten to docelowo 20 domów w zabudowie bliźniaczej i instalacją fotowoltaiczną,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Regionalne - Śląskie

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu przenosi się do nowego budynku. Będzie jednym z najlepiej wyposażonych w Europie

Od początku października br. Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu nie podlega już Ministerstwu Zdrowia, tylko Śląskiemu Uniwersytetowi Medycznemu, z którym placówka jest blisko związana od początku swojego istnienia.  Do użytku oddano też nowy pawilon wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt,  w którym będą leczone m.in. dzieci z wrodzonymi wadami serca i po przeszczepach. – Pod względem wyposażenia ten szpital jest w absolutnej czołówce – nie tylko polskiej, ale i europejskiej. Niektóre elementy, jak np. sprzęt niezbędny w leczeniu zaburzeń rytmu serca, to jest poziom światowy – mówi prof. Oskar Kowalski ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Budowę i wyposażenie nowego pawilonu ŚCCS wsparł finansowo Bank Gospodarstwa Krajowego, który od roku angażuje się też w działania edukacyjne dotyczące polskiej transplantologii, szczególnie dziecięcej.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Bankowość

Banki przyspieszają inwestycje w nowe technologie. Wśród priorytetów chmura hybrydowa

Banki w Polsce od lat pozostają liderem wykorzystania zaawansowanych technologii: sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i chmury. Z jednej strony to sposób na zapewnienie większej odporności sektora, m.in. na cyberzagrożenia i usprawnienie procesów, z drugiej strony – na oferowanie coraz nowszych i bardziej zaawansowanych usług klientom, którzy też mają w tym zakresie coraz większe oczekiwania. We wdrażaniu nowoczesnych technologii bankom pomagają fintechy, które stają się kluczowe dla całego procesu cyfryzacji, oraz firmy technologiczne. Priorytetem na najbliższe lata będzie większe upowszechnienie chmury, przede wszystkim hybrydowej, w sektorze finansowym.

Ochrona środowiska

Pierwsze chłodne dni i smog powrócił do polskich miast. Ten sezon będzie trudny dla samorządów walczących z zanieczyszczeniem powietrza

– Tempo wymiany pieców na koniec 2021 roku mieliśmy świetne i bardzo liczyliśmy na to, że rok 2022 siłą rozpędu będzie kontynuacją, niestety nastąpiło załamanie – mówi Katarzyna Szymczak-Pomianowska, dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju Urzędu Miejskiego Wrocławia. Jakość powietrza w mieście w ostatnich dwóch latach się poprawiła i Wrocław mieści się w ustalonych przez WHO limitach liczby dni z przekroczonym stężeniem szkodliwych pyłów. Wpływa na to nie tylko proces wymiany pieców, który chwilowo spowolnił, lecz również walka z betonozą i zazielenianie miasta. – Widzimy też wzrost świadomości ekologicznej mieszkańców – podkreśla ekspertka.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.