Klient indywidualny lub biznesowy - Projekt Nadolnik dla każdego
Na Nadolniku w Poznaniu powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów, które zostaną przygotowane z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych. Trwają prace budowlane, związane z II etapem inwestycji, których koniec zaplanowany został na 2022 rok.
Nadolnik Compact Apartments to projekt podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 mkw. I etap, który składa się z 213 lokali, został zrealizowany oraz oddany do rąk właścicieli. II etap natomiast, jest aktualnie w budowie. – Niemal w całości zakończyliśmy prace związane z podziemną halą garażową. „Wyszliśmy z ziemi” i kontynuujemy prace na pierwszej kondygnacji naziemnej. Już niebawem kompleks będzie się powiększał o kolejne kondygnacje. Termin zakończenia II etapu naszej inwestycji zaplanowany jest na przyszły rok. - informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Projekt Nadolnik budowany jest blisko poznańskiej Śródki, przy ulicy Nadolnik oraz Parku ks. Tadeusza Kirschke, który niedawno został zmodernizowany. Niedaleko inwestycji znajduje się droga krajowa nr 92, ułatwiająca poruszanie się lub wyjazd z miasta własnym samochodem. Natomiast, dzięki pobliskim przystankom, w łatwy i szybki sposób dojechać można komunikacją miejską do np. pętli Zawady, ronda Śródki lub ścisłego centrum Poznania.
Klienci indywidualni
Nadolnik Compact Apartments zapewnia ofertę smart apartamentów w standardzie deweloperskim, co pozwala na aranżację w odmiennych stylach. Jednakże, klienci mogą skorzystać z usługi wykończenia ,,pod klucz’’. - Nasze lokale dostosowywane są do potrzeb klientów indywidualnych, którzy mają zróżnicowane wymagania. Do tej grupy należą m.in. studenci poszukujący nieruchomości przystępnej cenowo, z łatwym dojazdem do uczelni. Kolejną grupą klientów są firmy, których to pracownicy regularnie wyjeżdżają w delegację. Szukanie coraz to nowszych hoteli może być na dłuższą metę uciążliwe, czasochłonne oraz co najważniejsze nieopłacalne, dlatego też zakup lokalu bądź lokali dla pracowników jest wygodnym rozwiązaniem. Nie obowiązują doby hotelowe, rezerwacje czy opłaty, zapewniona jest niezależność oraz spokój. Nadolnik Compact Apartments jest przyjaznym rozwiązaniem również dla wielu innych osób, poszukujących własnej przestrzeni, dzięki optymalnej propozycji cenowej i dogodnej lokalizacji. - dodaje Karolina Skrzypek.
Klienci biznesowi
Projekt Nadolnik został zaprojektowany także z myślą o klientach, dla których zakup takiej nieruchomości stanowi pewne zabezpieczenie kapitału oraz formę zwrotu kosztów i w rezultacie pasywny zarobek. - Wychodzimy naprzeciw klientom inwestycyjnym, gwarantując im możliwie jak najłatwiejsze warunki sfinalizowania zakupu i wynajmu naszych smart apartamentów. Po pierwsze, wszelkie formalności zredukowaliśmy do niezbędnego minimum. Po drugie, umożliwiamy skorzystanie z usług operatora Rent Nadolnik Compact Apartments. Po trzecie, zapewniamy pomoc specjalisty, który zajmować się będzie procesem wynajmu. Jako Grupa Partner, jesteśmy deweloperem dbającym o bezpieczeństwo, wygodę i zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty. - mówi Karolina Skrzypek.
Ponadto Grupa Partner realizuje przy ulicy Bernata w Poznaniu, blisko Ronda Śródka inwestycję mieszkaniową Śródka OdNowa 2. Około 80 procent z wszystkich lokali mieszkalnych już znalazło swoich nabywców. Jeszcze w tym roku budynek wielorodzinny będzie gotowy. W ofercie dewelopera zostało 15 mieszkań, w tym tylko trzy parterowe. Jedno z nich, o powierzchni 51 m kw., wyróżnia się dwoma ogródkami. Jeden zlokalizowany jest od strony wschodniej, a drugi – od zachodniej. – Takie nieszablonowe rozwiązania można znaleźć w naszej ofercie, ale są też mieszkania w klasycznym projekcie – podsumowuje Karolina Skrzypek z Grupy Partner.
EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Prawo
Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości
Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane – alarmują toksykolodzy.
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.