EZVIZ wprowadza na polski rynek swój pierwszy oczyszczacz powietrza
EZVIZ coraz śmielej wkracza w sektor smart home, wprowadzając na rynek nowe produkty stworzone, aby zapewniać domowy komfort. Od teraz portfolio marki zostaje poszerzone o pierwszy na polskim rynku jonizujący oczyszczacz powietrza EB250A. Urządzenie posiada 3-stopniowy proces filtracji, aby zapewnić ochronę przed zanieczyszczeniami i eliminować nieprzyjemne zapachy wewnątrz pomieszczeń. Ponadto emituje ono jony ujemne, pozwalające na redukcję ilości bakterii unoszących się w powietrzu oraz uzyskanie podwójnego efektu oczyszczania.
Redukcja 99,97% alergenów i zanieczyszczeń z powietrza
Temat zanieczyszczenia powraca co roku w sezonie jesienno-zimowym, gdy jakość powietrza pogarsza się, a mieszkańcy miast borykają się z problemem smogu. Jednym z rozwiązań ku poprawie jakości powietrza we własnych czterech ścianach jest dobór odpowiedniego oczyszczacza powietrza, który niweluje szkodliwe substancje, zapewniając bezpieczne warunki domowe dla całej rodziny.
Dzięki filtrowi HEPA H13 nowy oczyszczacz EB250A usuwa do 99,97% drobinek unoszących się w powietrzu, w tym alergenów i zanieczyszczeń z powietrza o wielkości do zaledwie 0,3 mikrona. Ponadto w urządzeniu znajduje się filtr wstępny z siatki nylonowej do cząstek o wielkości od 10 do 70 mikronów, np. włókien czy kurzu oraz filtr z węglem aktywnym do usuwania zapachów i gazów, w tym formaldehydu, gazu kuchennego oraz dymu papierosowego.
Technologia trójstopniowej filtracji
Wybierając oczyszczacz, warto zwrócić uwagę na jego wydajność. Trzystopniowa filtracja nowego oczyszczacza EZVIZ jest uzupełniona przez system wentylacyjny o przepływie powietrza na poziomie 250 m³/h, dzięki czemu urządzenie jest w stanie przefiltrować powietrze nawet w dużych pomieszczeniach – do 30 metrów kwadratowych.
Oferowane są trzy prędkości wentylacji, a także tryby uśpienia, turbo i automatyczny oraz timer. Wszystkie funkcje są dostępne w panelu sterowania, który zawiera również intuicyjny, trójkolorowy wskaźnik jakości powietrza. Dzięki nim użytkownik z łatwością obsłuży urządzenie i bez problemu dobierze tryb odpowiedni do bieżącego poziomu zanieczyszczenia.
Ujemne jony, lepsze samopoczucie
Ilość jonów ujemnych w powietrzu jest jednym z najważniejszych kryteriów oceny jakości powietrza. Większa ich gęstość pozwala na podniesienie poziomu energii oraz dobre samopoczucie – podobnie do sytuacji, gdy oddychamy czystym powietrzem w pobliżu wodospadu, w górach czy lesie. Powodują one reakcje biochemiczne zwiększające poziom serotoniny, co pozwala m.in. na zmniejszenie stresu, poprawę humoru czy daje więcej energii do działania.
Poprzez aktywne uwalnianie do powietrza milionów ujemnych jonów oczyszczacz EZVIZ EB250A nie tylko wpływa na lepszy humor domowników, ale jest również w stanie zredukować pozostałe w powietrzu cząstki i bakterie, zapewniając jeszcze lepszą jakość powietrza – szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy poziom jego zanieczyszczenia znacząco wzrasta.
Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją
I etap osiedla Junique z pozwoleniem na użytkowanie
Trust Investment rewolucjonizuje standard mieszkalnictwa w Kielcach
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Dane satelitarne będą częściej pomagać w walce z żywiołami w Polsce. Nowy system testowany był w czasie wrześniowej powodzi
Światowa Organizacja Meteorologiczna podaje, że w ciągu ostatnich 50 lat pięciokrotnie zwiększyła się liczba katastrof naturalnych na świecie. Jednocześnie nowe możliwości w zakresie wczesnego ostrzegania i zarządzania kryzysowego pozwoliły ograniczyć liczbę ofiar trzykrotnie. Coraz częściej pomagają w tym dane satelitarne, czego przykładem było wykorzystanie nowego systemu Poland’s Civil Security Hub w trakcie wrześniowej powodzi na południowym zachodzie kraju.
Firma
Rośnie rola pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych. Firmy chętniej korzystają z ekspertów zewnętrznych
Szanse i zagrożenia związane z nowymi technologiami, w szczególności rozwój sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju i zmienność geopolityczna – to te tematy zyskują na znaczeniu na agendzie zarządów oraz rad nadzorczych działających w Europie spółek giełdowych. Jak wskazuje Raport Board Monitor Europe 2024, rola tych organów w firmach rośnie. Podobnie jak zaangażowanie pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych.
Zdrowie
Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona
Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.