EZVIZ DP2C – zabezpieczenie wizyjne zawsze i wszędzie
Gdy gość naciśnie przycisk dzwonka do drzwi, usłyszysz przyjemny dźwięk i uzyskasz telefoniczne połączenie wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki temu wiesz, czego się spodziewać zanim jeszcze dotrzesz do drzwi.
Jakość wideo 1080p, detekcja i alerty w czasie rzeczywistym
Martwisz się o swój dom, gdy Cię w nim nie ma? DP2C rejestruje wszystko w rozdzielczości Full HD i umożliwia podgląd na żywo zarówno w aplikacji EZVIZ, jak i na wewnętrznym kolorowym ekranie. Duży 4,3-calowy ekran nie jest już problemem dla osób z wadą wzroku, ponieważ znacznie wyraźniej na nim widać, kto czeka pod drzwiami. Za sprawą funkcji detekcji ruchu DP2C zapewnia natychmiastowe wysłanie alertów na urządzenia przenośne na temat gości przed domem. Niezależnie od tego czy mieszkasz w apartamentowcu z wąskimi korytarzami czy w domu z dużym frontowym ogrodem, zawsze możesz dostosować czułość alertów, wybierając jeden z trzech poziomów.
Koniec z martwymi punktami nawet przy słabym oświetleniu
DP2C zapewnia optymalne pokrycie wizualne dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi 155° oraz wyrazistość obiektów w nocy do 5 metrów. Jest także na tyle mądry, by automatycznie przełączać się pomiędzy trybami: dziennym oraz nocnym.
Mocny i wytrzymały, a przy tym jakże stylowy
Pomysłowo zaprojektowany DP2C bez problemu pasuje do każdego rodzaju drzwi i łatwo się go montuje. Kamera zewnętrza jest zabezpieczona przed podważeniem, co uniemożliwia jej niepożądane usunięcie i zapewnia ochronę prywatności. Za sprawą wbudowanej litowej baterii akumulatorowej 4600 mAh DP2C nie potrzebuje żadnych przewodów. Wydłużony czas czuwania sięga 90 dni, a wszystko to dzięki inteligentnej funkcji oszczędzania energii.
DP2C jest dostępny w sprzedaży na Allegro. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem EZVIZ lub odwiedzenie strony: https://www.ezviz.com/pl/product/DP2C/40101.
EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Prawo
Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości
Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane – alarmują toksykolodzy.
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.