Komunikaty PR

Enklawa Winogrady - z myślą o komforcie na lata

2020-06-29  |  11:11
Biuro prasowe

Zastanawiając się nad wyborem mieszkania, wielu z nas bierze pod uwagę przede wszystkim takie aspekty, jak metraż, lokalizacja i cena. Kwestie te są niezwykle ważne i z pewnością kluczowe w momencie podejmowania decyzji o zakupie. Warto jednak pomyśleć o tym, co w dłuższej perspektywie wpłynie na nasze zadowolenie i komfort. Jeśli wybierzemy mieszkanie z wieloma udogodnieniami… podziękujemy sobie w przyszłości!

 

Wybór mieszkania to przecież coś więcej niż „rachunek zysków i strat”. Staramy się sprawić, by nasze przyszłe „M” było przyjazną przestrzenią dla nas i dla naszych bliskich. Być może będziemy szukać lokum niedaleko parku, szkoły czy centrum handlowego. Ważna jest również kwestia komunikacji i dojazdu do mieszkania. Dobrze jest mieszkać blisko przystanku, ale równie ważne jest to, by mieć po prostu gdzie zaparkować. Takie udogodnienia, jak miejsce postojowe, dają przewagę deweloperom z rynku pierwotnego. Nie trzeba z pewnością nikomu tłumaczyć, jak trudne jest niekiedy znalezienie miejsca postojowego w okolicy starego budownictwa. Czy zamiast codziennie po pracy krążyć po mieście – nie wygodniej jest zaparkować na własnym miejscu? - Miejsce w hali garażowej to w zasadzie standard na osiedlach z rynku pierwotnego – mówi inwestor powstającego właśnie osiedla Enklawa Winogrady, Krystian Cebulski.

 

Miejsce parkingowe z rabatem – podwójny komfort

Nowe osiedla to szereg udogodnień dla przyszłych mieszkańców. Deweloperzy proponują takie rozwiązania, jak przestrzeń służąca integracji, rowerownie, place zabaw, punkty handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze budynku, elementy małej architektury, przemyślane i zgodne z trendami wykończenie części wspólnej budynku. Lokalizacja takich inwestycji łączy zwykle wygody życia w centrum, w pobliżu szkół i z dostępem do komunikacji miejskiej, ze spokojem życia na obrzeżach miasta, w otoczeniu zieleni, niedaleko parków czy jezior. Jedną z inwestycji, która tego rodzaju udogodnienia oferuje, jest właśnie Enklawa Winogrady. Warto zapoznać się z propozycjami mieszkaniowymi dewelopera. – Nasze osiedle to przede wszystkim kameralna przestrzeń do mieszkania. Oprócz komfortowych mieszkań chcemy zapewnić naszym przyszłym mieszkańcom takie rozwiązania, jak miejsca parkingowe. Obecnie obowiązuje promocja 5000 zł brutto na zakup miejsca parkingowego w hali garażowej – podkreśla Krystian Cebulski.

 

Ostatnie mieszkania w Enklawie Winogrady

Inwestor proponuje duży wybór mieszkań 2-pokojowych i 3-pokojowych – o powierzchni 48,58 do 77,36 m2. Część wspólna będzie w wysokim, apartamentowym standardzie wykończenia. Jeżeli chodzi o otoczenie budynku – zieleń i spokój na osiedlu zapewnią nasadzenia drzew. – Zaplanowaliśmy 113 drzew formowanych, między innymi graby i jabłonie – dodaje Krystian Cebulski. Deweloper zapewnia również pełne zabezpieczenie finansowe inwestycji, co nie jest częstą sytuacją na rynku deweloperskim. Dzięki korzystaniu z własnych zasobów finansowych budowa może być realizowana zgodnie z harmonogramem. Termin zakończenia to wrzesień 2020 roku, a odbiory możliwe będą od grudnia 2020.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych Biuro prasowe
2020-06-30 | 11:30

Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych

Warunki klimatyczne panujące w krajach północnych sprawiają, iż skandynawskie technologie grzewcze uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Charakteryzuje je nie tylko
Dom Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103
2020-06-29 | 11:42

Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103

Prace budowlane przy Piątkowskiej 103 w Poznaniu nabierają tempa. Z dnia na dzień zaobserwować można ich kolejne efekty. Obecnie intensywne działania dotyczą szczególnie hali
Dom Osiedla dla małych mieszkańców
2020-06-29 | 11:33

Osiedla dla małych mieszkańców

Wybór idealnego mieszkania dla siebie i swoich najbliższych to jeden z celów jakie stawiają przed sobą wszyscy, spełniający swoje marzenia o szczęśliwej rodzinie. Dla dzieci,

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ekologia

Jesteśmy w samym środku „tsunami e-odpadów”. Tylko gospodarka zamkniętego obiegu zapobiegnie dalszej fali zanieczyszczeń [DEPESZA]

Coraz większy popyt i zużycie urządzeń elektronicznych tworzy najszybciej rosnący strumień odpadów na świecie. Organizacja Narodów Zjednoczonych nazywa to „tsunami e-odpadów”. Trzecia edycja raportu „Global E-Waste Monitor 2020” wskazuje, że w 2019 roku ludzkość wyprodukowała 53,6 mln ton metrycznych e-odpadów. W ciągu pięciu lat ich liczba wzrosła o 21 proc. – Pilnie potrzebujemy połączenia czwartej rewolucji przemysłowej z gospodarką o obiegu zamkniętym – przekonuje Antonis Mavropoulos, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Odpadów Stałych.

E-commerce

Nadchodzi era post-covid commerce. Rozwój rynku będą napędzać przede wszystkim nowe technologie

Pandemia zmieniła nawyki zakupowe Polaków. Co czwarty internauta i ponad połowa e-kupujących zaczęła z jej powodu częściej robić zakupy w sieci – wynika z raportu e-Izby „Omni-commerce. Kupuję wygodnie 2020”. – Inwestycje w technologie to podstawa e-commerce’owego rozwoju – przekonuje Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej. W erze post-covid commerce inteligentny sprzęt domowy sam zamówi brakujące produkty, sztuczna inteligencja sama odgadnie potrzeby konsumenta, a sklep przyszłości będzie łączyć świat offline z wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.