Komunikaty PR

Enklawa Winogrady - w ofercie duże mieszkania, inwestycja bliska ukończenia

2020-08-17  |  15:30
Biuro prasowe

Decydując się na zakup dużego mieszkania, klient może zyskać zdecydowanie więcej, niż tylko przestrzeń. Dla przyszłych mieszkańców ważne są dodatkowe udogodnienia, niedostępne na innych osiedlach, a podnoszące komfort każdego dnia. Mogą to być między innymi przestronne balkony, dostępne od różnych stron świata, wysoki standard części wspólnych, czy miejsca parkingowe. Takie elementy wpływają na finalną decyzję nabywcy.

- Nowoczesne inwestycje deweloperskie powstają z myślą o przyszłych mieszkańcach. W ostatnim czasie na popularności zyskują większe metraże, ponieważ gwarantują więcej przestrzeni, ale nie tylko. Podczas projektowania naszej inwestycji zaplanowaliśmy taras, ogródek lub balkon w każdym z mieszkań, ale to tylko jeden z elementów naszej propozycji – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. W inwestycji dostępne są lokale z dwoma balkonami, od różnych stron świata. Układ jednego z takich mieszkań, „na przestrzał” sprawia, że jeden z balkonów zlokalizowany jest od strony wschodniej, a drugi od zachodniej. Dzięki temu korzystać można ze słońca zarówno od rana, jak i popołudniami. Niektóre z balkonów wyróżniają się tym, że mają niemal taką samą szerokość, co pokój dzienny.

W Enklawie Winogrady zaplanowano 10 mieszkań, których powierzchnia przekracza 70 m kw. Warto podkreślić, że pięć z nich znalazło swoich nabywców. To potwierdza, że pewna grupa klientów szuka mieszkania, które ma być dla nich czymś więcej, niż „przystankiem” pomiędzy pracą a innymi aktywnościami. Potencjalnych klientów zachęca z pewnością atrakcyjna cena od 7050 zł brutto za m kw., standard wykonania budynku wraz z częściami wspólnymi oraz korzystna lokalizacja blisko Parku Sołackiego, Jeziora Rusałka i Cytadeli. Dodatkowo, inwestor przygotował nową promocję na zakup miejsca postojowego w hali garażowej, czyli obniżkę 5000 zł brutto.

Wszystkie prace na inwestycji przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. W budynku A, najbardziej kameralnym w całym osiedlu, wykonano elewacje zewnętrzne i prace wykończeniowe w ich obrębie. Obecnie trwają prace wykończeniowe w częściach wspólnych wewnątrz. Budynek B jest aktualnie docieplany i są już wykonywane prace elewacyjne. Natomiast w części osiedla oznaczonej literą C, ściana od strony naziemnych miejsc parkingowych jest niemal gotowa i następuje montaż stolarki okiennej na klatce schodowej. W ramach całej inwestycji powstanie 120 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 33 do 126 m kw. Zakończenie prac zaplanowano na wrzesień 2020, a w grudniu mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Płyta budowlana Botament BP - lekka, uniwersalna i niezwykle wytrzymała Biuro prasowe
2024-05-23 | 01:00

Płyta budowlana Botament BP - lekka, uniwersalna i niezwykle wytrzymała

Płyta budowlana Botament BP dedykowana jest wykonawcom oraz projektantom z branży budowlanej.  Wyróżnia się doskonałymi właściwościami, wpisującymi się w coraz wyższe
Dom Unikalne mieszkania pokazowe od MOOVIN Interiors
2024-05-20 | 14:30

Unikalne mieszkania pokazowe od MOOVIN Interiors

W samym sercu Warszawy, gdzie elegancja architektury mieszka obok pulsującego życia metropolii, MOOVIN Interiors odsłania tajniki swojej autorskiej inicjatywy. To nie tylko zwykła pracownia
Dom MIRU EVO. Nowa seria okien dla wyznawców minimalizmu
2024-05-20 | 01:00

MIRU EVO. Nowa seria okien dla wyznawców minimalizmu

Okna MIRU EVO marki ALUHAUS łączą elegancki design z szeroką funkcjonalnością i wysoką termoizolacyjnością. Przemyślane, nowoczesne wzornictwo i smukłość konstrukcji

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Konsument

Prawo

Coraz bliżej powstania świadomej sztucznej inteligencji. Potrzebne są działania zapobiegające niewłaściwemu jej wykorzystaniu

O sztucznej inteligencji mówi się już coraz częściej w kontekście możliwości i zagrożeń, jakie przyniesie powstanie globalnej sztucznej inteligencji. To model, który byłby zdolny do myślenia takiego, jakim cechuje się człowiek, ale jego możliwości obliczeniowe przewyższałyby możliwości ludzkiego mózgu kilka milionów razy. Rodzi to uzasadnione obawy o bezpieczeństwo, stąd postulat, by uczestnicy rynku składali przysięgę na wzór przysięgi Hipokratesa. Zgodnie z nią mieliby dbać o to, by zastosowania technologii miały wymiar etyczny. Zdaniem ekspertów potrzebnych jest też więcej szczegółowych regulacji.

Transport

Rozwój zielonego transportu wciąż zablokowany. Główna przyczyna to brak odpowiedniej infrastruktury energetycznej

Ponad połowa sieci napowietrznych i stacji elektroenergetycznych ma powyżej 40 lat. Brak modernizacji infrastruktury energetycznej przekłada się na słabe moce przesyłowe i blokuje rozwój zielonego transportu. Tymczasem według nowych przepisów w 2034 roku 90 proc. wszystkich nowych pojazdów ciężkich rejestrowanych w UE miałyby stanowić te bezemisyjne. – Bez odpowiedniej infrastruktury, zwłaszcza przy transporcie na duże odległości, zielona transformacja w transporcie będzie utrudniona – ocenia Jan Buczek, prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.