Komunikaty PR

Dom to miejsce docelowe. Jak wybrać dobrze?

2022-06-23  |  12:00
Biuro prasowe

Wśród ofert na wielkopolskim rynku nieruchomości, można dostrzec sporo inwestycji, w ramach których deweloperzy budują domy z ogrodami – zarówno na obrzeżach Poznania, jak i w granicach tego miasta. Z pewnością będzie to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, a także miejsce docelowe, gwarantujące przestrzeń dla każdego domownika. Jak zatem wybrać nowy dom od dewelopera, by raz podjęta decyzja była słuszną i dawała mnóstwo radości?

 

Klienci na rynku nieruchomości czasami zmieniają swoje lokum, w zależności od tego, jaki rozdział życiowy otwierają. – Często zaczynamy od kawalerki na wynajem albo mieszkania 2-pokojowego, kiedy są to czasy studenckie, czy pierwszej pracy. Później wybieramy własne M, natomiast z biegiem czasu stawiamy na większą przestrzeń. Mam tu na myśli przede wszystkim rodziny z dziećmi, które najczęściej wybierają własny dom z ogrodem, będący później miejscem docelowym, gdzie każdy ma swój pokój i po prostu więcej swobody – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place, realizującej poznańskie Osiedle Przy Jeziorach, zlokalizowane przy ulicy Golęczewskiej i jednocześnie blisko Strzeszyna. Każdy lokal będzie miał powierzchnię ponad 110 mkw., z klasycznym dwupoziomowym projektem przestrzennym. Nabywcy mają do wyboru dwa układy pomieszczeń, które obejmują odpowiednio: cztery lub pięć pokoi. Na piętrze lokalu zaprojektowano m.in. dwie sypialnie i łazienkę. Na parterze oprócz salonu, kuchni i łazienki będzie dodatkowo: pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. - Dzięki takiemu projektowi, łatwo będzie zaaranżować osobny gabinet do pracy, pokój hobby, czy osobne domowe mini-kino. Proponujemy dodatkowe rozwiązania z myślą o przyszłych mieszkańcach. Osobna garderoba, pomieszczenie z funkcją pralni i suszarni, wpływają na wygodę użytkowania domu. Planując inwestycję, wiedzieliśmy, że klienci będą poszukiwać miejsca docelowego dla siebie i całej rodziny oraz mieliśmy świadomość, jakimi kryteriami będą w takim wyborze się kierować – podkreśla Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

 

Przedstawiciel firmy More Place uważa, że wybierając miejsce docelowe do mieszkania, należy wziąć pod uwagę też dodatkowe aspekty. Są to: infrastruktura, standard wykonania lokalu, jak i części wspólnych, doświadczenie dewelopera w realizacji osiedli złożonych z domów, czy lokalizacja. Skoro szukamy domu dla całej rodziny raz, niech to będzie wybór przemyślany pod każdym względem.

- W tym przypadku nie warto iść na kompromisy, ponieważ mówimy o sporej inwestycji, na lata. Właśnie dlatego stworzyliśmy Osiedle Przy Jeziorach, analizując każdy szczegół – tłumaczy Tomasz Pietrzyński. W tym kontekście, warto podkreślić, że osiedle przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu jest ogrodzone, autem można wjechać tylko przez bramę z kontrolą dostępu. Inwestycja powstaje z pełną infrastrukturą, czego przykładem jest pierwszy i drugi etap. - Niemal połowa z 28 budynków dwulokalowych jest gotowa, do dyspozycji naszych klientów mamy też dom pokazowy. Naszym kapitałem jest spore doświadczenie, z którego czerpiemy i którym dzielimy się z klientami, odpowiadając na ich pytania oraz służąc radą na każdym etapie transakcji zakupu nieruchomości – mówi Tomasz Pietrzyński.

 

Wybierając dom, w którym chcemy zostać na lata, warto wziąć pod uwagę wiele kryteriów, jak: powierzchnia, projekt przestrzenny, dodatkowe udogodnienia, lokalizacja, doświadczenie dewelopera. Tylko sprawdzona inwestycja zapewni komfort, czyli wygodę mieszkania na co dzień i poczucie dobrze dokonanego wyboru. Oprócz wymienionych wyżej elementów, warto odwiedzić gotowe realizacje dewelopera, czy nawet dom pokazowy, co pozwala na żywo zobaczyć, jakie są możliwości aranżacyjne pomieszczeń.

 

Warto podkreślić, że na Osiedlu Przy Jeziorach trwa budowa III etapu, a wybrane lokale są dostępne w sprzedaży w cenie od 6060 zł brutto/ mkw. Każdy z nich znajdzie się na dużej działce o powierzchni od 451 do 507 mkw., co daje dodatkowe możliwości odpoczynku we własnym ogrodzie. Budowa osiedla zakończy się w 2023 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A. Biuro prasowe
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym
Dom Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
2024-12-19 | 09:00

Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu - niezależne komercyjne centrum badawczo-rozwojowe we współpracy z Gala Group Poland - wiodącym producentem świec w Europie,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu

Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.

Prawo

Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości

Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane  alarmują toksykolodzy.

Infrastruktura

Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania

Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.