Dlaczego najwięksi biznesmani umieją pracować pod presją
Już 9 marca br. odbędzie się konferencja Moc bez ograniczeń, poświęcona tematyce motywacji w codziennym życiu i biznesie. Na uczestników czeka wiele interesujących prelekcji, głównej gwiazdy, czyli Nicka Vujicica, a także Mateusza Wróbla, prezesa Supreme Energy oraz autora książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”.
Jednym z głównych punktów programu konferencji będzie prelekcja Mateusza Wróbla, zatytułowana „Presja to przywilej, a więc jak szukać bodźców do tego, żeby się chciało? Co robić, aby mieć motywację do działania i dlaczego najwięksi biznesmani umieją pracować pod presją”. Prezes Supreme Energy podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z zarządzaniem firmą w dynamicznym środowisku biznesowym, gdzie presja czasem może być bardzo duża.
W swojej prelekcji Mateusz Wróbel skupi się na tym, jak radzić sobie z presją w biznesie i jak znaleźć motywację do działania w trudnych sytuacjach. Poruszy również temat, dlaczego niektórzy ludzie dobrze pracują pod presją, podczas gdy inni mają z tym trudności. W swojej prezentacji prezes Supreme Energy przedstawi praktyczne wskazówki, jak utrzymać wysoką motywację w pracy, jak radzić sobie ze stresem i jak skutecznie działać w sytuacjach wymagających szybkich decyzji.
Konferencja Moc bez ograniczeń będzie również okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie zarządzania firmą, marketingu i sprzedaży. Wśród prelegentów znajdą się doświadczeni przedsiębiorcy oraz specjaliści z dziedziny biznesu, którzy podzielą się swoimi wskazówkami i doświadczeniami.
Organizatorzy zapewniają, że konferencja Moc bez ograniczeń będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi uczestnikami. Wydarzenie to skierowane jest do przedsiębiorców, menedżerów oraz wszystkich osób, które chcą zdobyć nową wiedzę i umiejętności związane z prowadzeniem biznesu oraz poznać strategie i kroki do pełnej samorealizacji w życiu.
Konferencja Moc bez ograniczeń odbędzie się w czwartek 9 marca br. w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące programu wydarzenia oraz rejestracji uczestników znajdują się na stronie internetowej konferencji.
Mateusz Wróbel - przedsiębiorca, Prezes Zarządu Supreme Energy, lidera wśród firm prowadzących sprzedaż produktów z branży OZE w Polsce. Biznesman aktywnie rozwijający 6 firm, których jest współwłaścicielem. Od 10 lat związany z branżą sprzedaży. Dodatkowo jest coachem oraz mówcą motywacyjnym specjalizującym się w mentoringu i budowaniu samodzielnych zespołów. Zwolennik tezy, że ciężka praca zawsze przynosi efekty. Autor książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”, która przekazuje know-how oraz narzędzia niezbędne do zaplanowania i ukierunkowania swoich działań na sukces.
SWIFF zmniejszy straty w branży faktoringowej
„Milioner z Afryki”, „Żołnierz z USA” – popularne oszustwa internetowe
Kredytowanie transakcji pomiędzy kontrahentami
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Ochrona środowiska
Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro
Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu
Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.