Komunikaty PR

Co decyduje o wyborze domu na Osiedlu Przy Jeziorach

2024-01-29  |  09:00

Poznańskie Osiedle Przy Jeziorach, realizowane od początku przez firmę More Place na przestrzeni lat zyskało sporą renomę. W zakończonych etapach zrealizowano 44 lokale w ramach 22 domów w zabudowie bliźniaczej. Warto podkreślić, że aż 43 z nich zyskało nowych właścicieli. – O sukcesie sprzedażowym zdecydowała atrakcyjna lokalizacja, infrastruktura wpływająca na bezpieczeństwo osiedla oraz przestrzeń każdego domu, ponieważ mówimy o powierzchni ponad 100 mkw. – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. 

Wybierając dom nieco dalej od centrum miasta, nabywca liczy na cały szereg atutów, które podkreślą słuszność decyzji. Zwykle wśród klientów dominuje przekonanie, że czas postawić na większy metraż oraz kontakt z przyrodą, nawet kosztem mniej komfortowej lokalizacji nowego, dopiero co wybranego osiedla. O tym, co konkretnie motywuje nabywców większych nieruchomości, opowiada Tomasz Pietrzyński, reprezentujący spółkę More Place, odpowiedzialną za realizację oraz sprzedaż lokali na poznańskim Osiedlu Przy Jeziorach. – Klienci często myślą, że mogą postawić na większy metraż, ogród, czy kontakt z przyrodą w okolicy, ale kosztem innych ważnych cech nieruchomości. Najczęściej wówczas wspominają o lokalizacji. Dopiero jak mają okazję zapoznać się z naszą ofertą lokali bliźniaczych na Osiedlu Przy Jeziorach, zyskują świadomość, że nie muszą iść na kompromisy. Nasz projekt spełnia wszystkie najważniejsze kryteria z punktu widzenia klienta. O sukcesie sprzedażowym zdecydowała atrakcyjna lokalizacja, infrastruktura wpływająca na bezpieczeństwo osiedla oraz przestrzeń każdego domu, ponieważ mówimy o powierzchni ponad 100 mkw. – przekonuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. 

Osiedle Przy Jeziorach znajduje się przy ul. Golęczewskiej w Poznaniu, czyli w północno-zachodniej części metropolii. Lokalizacja wyróżnia się sąsiedztwem aż trzech jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego oraz Strzeszyńskiego. Lokalizacja Osiedla Przy Jeziorach pozwala odpocząć od centrum miasta, ale w razie potrzeby szybko tam dotrzeć. Wystarczy przyjechać autem do pobliskich Złotnik, zostawić pojazd na wygodnym parkingu „Park & ride”, a następnie wsiąść do szynobusa, by podróżować na stację „Poznań-Główny”. Cała podróż powinna zająć mniej, niż 30 minut. Tę kwestię deweloper podkreśla jako kluczową, w porównaniu do innych propozycji inwestycji z przestronnymi domami. – Nadal jesteśmy w administracyjnych granicach miasta, co ma swoje atuty – mówi Tomasz Pietrzyński. Ponadto Osiedle Przy Jeziorach wyróżnia się solidną infrastrukturą, która zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort na co dzień. Alejka wewnętrzna, miejsca postojowe i chodniki, brama wjazdowa z kontrolą dostępu oraz bogaty pakiet opcji dodatkowych do każdego lokalu sprawiają, że warto rozważyć zakup lokalu bliźniaczego na tym osiedlu. To wszystko finalnie wpływa na poczucie spokoju oraz stabilizacji każdego mieszkańca. 

Trzecim, równie ważnym czynnikiem wpływającym na to, by wybrać dom, jest po prostu jego przestrzeń. W ostatnim czasie do sprzedaży trafiło 8 lokali, a ich powierzchnia to 110,44 lub 111,47 mkw. Na parterze każdego z nich znajduje się strefa dzienna, czyli salon, osobna kuchnia, toaleta oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od wariantu projektu. Na piętrze dostępne są po dwa przestronne pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. – Powierzchnia lokali bliźniaczych ma znaczenie, ale o sukcesie sprzedażowym decyduje cały projekt, począwszy od lokalizacji po kolejne atuty. Za nami udany rok 2023, podczas którego potwierdziliśmy siłę naszej marki. Docenili ją także klienci, podpisując umowy rezerwacyjne na kolejne domy. Dostrzegamy, że „wrócił” na rynek klient kredytowy, kupujący dla siebie. Tak jest w przypadku Osiedla Przy Jeziorach. Przed nami ciekawe perspektywy. Większa liczba klientów przekonuje się do tego, że teraz jest dobry czas na zakup nieruchomości, a kolejny program, tym razem „Mieszkanie na Start” jeszcze bardziej ku temu skłania – podsumowuje Tomasz Pietrzyński, członek zarządu spółki More Place.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Wyśrubowane cele polityki klimatycznej krytykowane przez sektor rolnictwa i producentów żywności. Za mało środków i za dużo obciążeń

Rolnictwo może odegrać znaczącą rolę w niwelowaniu skutków zmian klimatu, jednak potrzebuje na to więcej środków i wsparcia – oceniają eksperci i przedstawiciele producentów żywności. Stawiane dzisiaj rolnikom cele związane z polityką klimatyczną pozostają szeroko negowane w różnych krajach UE jako te, które przyczyniają się do wzrostu kosztów i spadku konkurencyjności. Komisja Europejska w ramach trwającego procesu upraszczania prawa proponuje złagodzenie części obciążeń i przejście na elastyczniejsze wdrażanie wspólnej polityki rolnej, ale nie oznacza to rezygnacji z ambitnych celów.

Konsument

Rynek gier mobilnych w Polsce może być wart prawie 0,5 mld dol. do 2030 roku. Za tym idzie rozwój smartfonów dla graczy

W 2030 roku liczba użytkowników gier mobilnych w Polsce może przekroczyć 7,1 mln, a przychody z rynku będą bliskie 470 mln dol. – wynika z danych Statista. Wraz ze wzrostem liczby graczy rozwija się także rynek urządzeń do gamingu mobilnego. Zdaniem przedstawicieli ZTE Polska, producentów smartfonów nubia, których dwa nowe modele miały właśnie swoją premierę w Polsce, ten segment krajowego rynku wciąż jest słabo zagospodarowany, a do tej pory dominowały na nim głównie urządzenia zaawansowane i drogie. Dużą rolę w udoskonalaniu sprzętu dla graczy odgrywa sztuczna inteligencja.

Infrastruktura

Branża budowlana przygotowuje się na boom w inwestycjach infrastrukturalnych. Wyzwaniem może być dostęp do kadr i materiałów

W najbliższych miesiącach mogą ruszyć duże inwestycje publiczne w drogownictwie, kolei, energetyce i obronności. To efekt aktywizacji KPO i przesunięcia części środków z komponentu klimatyczno-energetycznego do tzw. Funduszu Bezpieczeństwa i Obronności. Dla branży wyzwaniem będzie nie tylko dostęp do materiałów i ich sprawne dostawy, ale także kwestie kadrowe, które już dziś sprawiają problemy w realizacji zadań.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.