Komunikaty PR

Co decyduje o wyborze domu na Osiedlu Przy Jeziorach

2024-01-29  |  09:00

Poznańskie Osiedle Przy Jeziorach, realizowane od początku przez firmę More Place na przestrzeni lat zyskało sporą renomę. W zakończonych etapach zrealizowano 44 lokale w ramach 22 domów w zabudowie bliźniaczej. Warto podkreślić, że aż 43 z nich zyskało nowych właścicieli. – O sukcesie sprzedażowym zdecydowała atrakcyjna lokalizacja, infrastruktura wpływająca na bezpieczeństwo osiedla oraz przestrzeń każdego domu, ponieważ mówimy o powierzchni ponad 100 mkw. – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. 

Wybierając dom nieco dalej od centrum miasta, nabywca liczy na cały szereg atutów, które podkreślą słuszność decyzji. Zwykle wśród klientów dominuje przekonanie, że czas postawić na większy metraż oraz kontakt z przyrodą, nawet kosztem mniej komfortowej lokalizacji nowego, dopiero co wybranego osiedla. O tym, co konkretnie motywuje nabywców większych nieruchomości, opowiada Tomasz Pietrzyński, reprezentujący spółkę More Place, odpowiedzialną za realizację oraz sprzedaż lokali na poznańskim Osiedlu Przy Jeziorach. – Klienci często myślą, że mogą postawić na większy metraż, ogród, czy kontakt z przyrodą w okolicy, ale kosztem innych ważnych cech nieruchomości. Najczęściej wówczas wspominają o lokalizacji. Dopiero jak mają okazję zapoznać się z naszą ofertą lokali bliźniaczych na Osiedlu Przy Jeziorach, zyskują świadomość, że nie muszą iść na kompromisy. Nasz projekt spełnia wszystkie najważniejsze kryteria z punktu widzenia klienta. O sukcesie sprzedażowym zdecydowała atrakcyjna lokalizacja, infrastruktura wpływająca na bezpieczeństwo osiedla oraz przestrzeń każdego domu, ponieważ mówimy o powierzchni ponad 100 mkw. – przekonuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. 

Osiedle Przy Jeziorach znajduje się przy ul. Golęczewskiej w Poznaniu, czyli w północno-zachodniej części metropolii. Lokalizacja wyróżnia się sąsiedztwem aż trzech jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego oraz Strzeszyńskiego. Lokalizacja Osiedla Przy Jeziorach pozwala odpocząć od centrum miasta, ale w razie potrzeby szybko tam dotrzeć. Wystarczy przyjechać autem do pobliskich Złotnik, zostawić pojazd na wygodnym parkingu „Park & ride”, a następnie wsiąść do szynobusa, by podróżować na stację „Poznań-Główny”. Cała podróż powinna zająć mniej, niż 30 minut. Tę kwestię deweloper podkreśla jako kluczową, w porównaniu do innych propozycji inwestycji z przestronnymi domami. – Nadal jesteśmy w administracyjnych granicach miasta, co ma swoje atuty – mówi Tomasz Pietrzyński. Ponadto Osiedle Przy Jeziorach wyróżnia się solidną infrastrukturą, która zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort na co dzień. Alejka wewnętrzna, miejsca postojowe i chodniki, brama wjazdowa z kontrolą dostępu oraz bogaty pakiet opcji dodatkowych do każdego lokalu sprawiają, że warto rozważyć zakup lokalu bliźniaczego na tym osiedlu. To wszystko finalnie wpływa na poczucie spokoju oraz stabilizacji każdego mieszkańca. 

Trzecim, równie ważnym czynnikiem wpływającym na to, by wybrać dom, jest po prostu jego przestrzeń. W ostatnim czasie do sprzedaży trafiło 8 lokali, a ich powierzchnia to 110,44 lub 111,47 mkw. Na parterze każdego z nich znajduje się strefa dzienna, czyli salon, osobna kuchnia, toaleta oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od wariantu projektu. Na piętrze dostępne są po dwa przestronne pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. – Powierzchnia lokali bliźniaczych ma znaczenie, ale o sukcesie sprzedażowym decyduje cały projekt, począwszy od lokalizacji po kolejne atuty. Za nami udany rok 2023, podczas którego potwierdziliśmy siłę naszej marki. Docenili ją także klienci, podpisując umowy rezerwacyjne na kolejne domy. Dostrzegamy, że „wrócił” na rynek klient kredytowy, kupujący dla siebie. Tak jest w przypadku Osiedla Przy Jeziorach. Przed nami ciekawe perspektywy. Większa liczba klientów przekonuje się do tego, że teraz jest dobry czas na zakup nieruchomości, a kolejny program, tym razem „Mieszkanie na Start” jeszcze bardziej ku temu skłania – podsumowuje Tomasz Pietrzyński, członek zarządu spółki More Place.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Unikalne mieszkania pokazowe od MOOVIN Interiors Biuro prasowe
2024-05-20 | 14:30

Unikalne mieszkania pokazowe od MOOVIN Interiors

W samym sercu Warszawy, gdzie elegancja architektury mieszka obok pulsującego życia metropolii, MOOVIN Interiors odsłania tajniki swojej autorskiej inicjatywy. To nie tylko zwykła pracownia
Dom MIRU EVO. Nowa seria okien dla wyznawców minimalizmu
2024-05-20 | 01:00

MIRU EVO. Nowa seria okien dla wyznawców minimalizmu

Okna MIRU EVO marki ALUHAUS łączą elegancki design z szeroką funkcjonalnością i wysoką termoizolacyjnością. Przemyślane, nowoczesne wzornictwo i smukłość konstrukcji
Dom Tapetowe webinary Muraspec
2024-05-17 | 17:30

Tapetowe webinary Muraspec

W planie webinarów MURASPEC jest szkolenie z zakresu technologii produkcji oraz właściwości użytkowych tapet obiektowych. Jak również prezentacja nowych wzorów

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Polskie samorządy chcą wdrażać rozwiązania z użyciem sztucznej inteligencji. Wyzwaniem jest brak świadomości, jak zacząć i gdzie można ją zastosować

Robotyzacja i sztuczna inteligencja w biznesie zapoczątkowały już nowy etap rewolucji technologicznej, która nie ominie też sektora publicznego i samorządowego. Jej wdrożenie w urzędach może przynieść duże korzyści m.in. w postaci skrócenia czasu obsługi mieszkańców i odciążenia pracowników administracji, którzy będą w stanie poświęcić więcej czasu na bardziej wymagające zadania. Samorządy są mocno zainteresowane takimi rozwiązaniami, ale barierą wciąż pozostaje m.in. brak świadomości i wiedzy, jak rozpocząć proces ich wdrażania. – Drugą barierą jest strach przed tym, czy roboty zastąpią pracowników, którzy zostaną zwolnieni – podkreśla Tomasz Tybor, dyrektor ds. inteligentnej automatyzacji w Betacom.

Ochrona środowiska

Jedynie 20 proc. zużywanych w kraju surowców mineralnych pochodzi z Polski. Rozwiązaniem może być recykling części metali

Polska posiada głównie dwa surowce strategiczne, które samodzielnie przetwarza na większą skalę – węgiel koksowy i miedź.  Nie mamy własnych źródeł i złóż pierwiastków ziem rzadkich, w związku z czym bazujemy jedynie na imporcie. – Potencjał surowcowy jednak istnieje, zwłaszcza w zakresie odzyskiwania surowców. Jednocześnie musimy pracować nad zagospodarowaniem górniczym – ocenia Krzysztof Galos, podsekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz Główny Geolog Kraju.

Przemysł

Trwają intensywne przygotowania do polskiej misji na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Siedem eksperymentów jest już w trakcie budowy

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w kosmosie, wpływ długotrwałego pobytu w kosmosie na zdrowie psychiczne, ale też na układ odpornościowy – to niektóre z obszarów eksperymentów, które zostaną przeprowadzone w warunkach mikrograwitacji podczas pierwszej polskiej misji na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W ubiegłym tygodniu Europejska Agencja Kosmiczna podpisała siedem kontraktów na ich realizację z polskimi instytucjami i firmami. – Ta lista będzie się wydłużać i mam nadzieję, że wszystkie wybrane 18 projektów poleci na stację kosmiczną – mówi Sławosz Uznański, astronauta, który będzie przeprowadzać te eksperymenty na orbicie.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.