Komunikaty PR

C650 firmy OKI Europe zdobywa nagrodę „Editor’s Choice” Print IT Reseller

2021-04-30  |  08:00
Biuro prasowe
Kontakt
Biuro prasowe Oki
Oki Systems Polska

Domaniewska 42
02-672 Warszawa
info|oki.com.pl| |info|oki.com.pl
22 44 86 500
www.oki.pl
Do pobrania zdjęcie ( 0.2 MB )

Kolorowa drukarka A4 C650 firmy OKI Europe otrzymała nagrodę Editor's Choice magazynu Print IT Reseller. C650 firmy OKI to najmniejsza na świecie wysokowydajna kolorowa drukarka A4, która została doceniona za zapewnianie wydajności, obsługi nośników i opłacalności wiodącego urządzenia dla grup roboczych w formacie super kompaktowej, a jednocześnie wytrzymałej drukarki biurkowej A4.

„Przez lata firma OKI odniosła olbrzymi sukces dzięki kolorowym drukarkom A4 z serii C – nie tylko ze względu na ich niewielkie rozmiary, żywe kolory i dużą szybkość drukowania. Dzięki płaskiej ścieżce papieru drukarki te mogą również obsługiwać imponującą różnorodność nośników, od banerów po etykiety roślin, umożliwiając firmom drukowanie szerokiej gamy materiałów marketingowych i oznakowań na miejscu i na żądanie. W przypadku małych nakładów jest to często tańsze i szybsze niż korzystanie z drukarek komercyjnych. W miarę luzowania obostrzeń możliwość tworzenia wysokiej jakości oznakowań informujących i ostrzegających klientów i pracowników będzie miało kluczowe znaczenie dla firm każdej wielkości. C650 firmy OKI daje im taką elastyczność. Dodatkowo oferuje ona dystrybutorom możliwość zarabiania na materiałach eksploatacyjnych i nośnikach, dlatego my z przyjemnością przyznajemy OKI C650 nagrodę Editor’s Choice” – Michelle Ryder, redaktor, PrintIT Reseller.

Pionierska technologia LED firmy OKI sprawia, że C650 jest zaskakująco wydajnym urządzeniem jak na swój mały rozmiar, zapewniającym wydajne drukowanie codziennych dokumentów, materiałów marketingowych, a nawet oznakowań, a wszystko to w bogatych kolorach LED. Drukarka może obsługiwać nośniki o gramaturze  od 60 g/m2 do 256 g/m2 i wymiarach od B8 do 1,32 m, a także drukować 35 stron na minutę.

Innowacyjna technologia zapewniająca oszczędność miejsca oznacza, że wszystkie operacje są wykonywane z przodu urządzenia, co znacznie zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do pracy C650 w porównaniu z urządzeniami o porównywalnych rozmiarach. Dzięki zaledwie 2 cm wymaganego miejsca po bokach drukarka mieści się w najmniejszych przestrzeniach bez uszczerbku dla wydajności i niezawodności, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w różnych sektorach polegających na wykorzystaniu materiałów drukowanych, w tym w handlu detalicznym, hotelach, restauracjach, służbie zdrowia, edukacji i budownictwie.

Zastosowanie wielu komponentów o wysokiej jakości zamiast tworzyw sztucznych sprawia, że jest to jedna z najbardziej wytrzymałych drukarek w swojej klasie, co gwarantuje długą, niezawodną i bezproblemową eksploatację. Wysoka obciążalność jest możliwa dzięki osobnym tonerom i bębnom o dużej trwałości, a maksymalne wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych sprawia, że model C650 idealnie nadaje się dla organizacji wymagających wysokonakładowego i wydajnego druku w kolorze.

„Cieszymy się, że model C650 otrzymał nagrodę Editor's Choice magazynu Print IT Reseller” – powiedział Lee Webster, dyrektor generalny ds. marketingu produktów, OKI Europe Ltd. – „To wyróżnienie odzwierciedla zapotrzebowanie rynku na niewielkie, kompaktowe urządzenia, które nie poświęcają wydajności, produktywności, jakości lub opłacalności. Właśnie temu wyzwaniu chcieliśmy sprostać. Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy naprawdę wyjątkową drukarkę spełniającą wymagania tak wielu firm, które muszą drukować duże ilości dokumentów, ale ogranicza je dostępność miejsca. Niezależnie od tego, czy poszukujesz urządzenia do pracy w zatłoczonych magazynach, na linii produkcyjnej, w małym kiosku, czy w biurze, wydajny model C650 spełni wszystkie oczekiwania, zapewniając doskonałą szybkość drukowania, elastyczność obsługi nośników, wyjątkową jakość, niezawodność i prawdziwy zwrot z inwestycji”.

ABBYY FineScanner, pierwszy inteligentny skaner mobilny obsługujący SI, który tworzy doskonałe cyfrowe kopie papierowych dokumentów do drukowania i przechowywania, wzbogaca model C650 o możliwość skanowania, eliminując potrzebę stosowania zajmującego cenne miejsce osobnego skanera biurkowego lub urządzenia wielofunkcyjnego. Klienci mogą także subskrybować usługę The Design Hub obsługiwaną przez Shoppa, która oferuje kompleksowe rozwiązanie do projektowania i drukowania materiałów o profesjonalnej jakości, w pełni spersonalizowanej komunikacji wizualnej i materiałów marketingowych we własnym zakresie, za pomocą kilku prostych kliknięć.

W tych trudnych czasach organizacje i firmy wymagają jak najwięcej wsparcia, a oprócz przedłużonej 3-letniej gwarancji przyznawanej podczas rejestracji produktu w ramach kampanii „Adapt Today” firma OKI Europe oferuje pakiet Business Agility o przybliżonej wartości 2200 PLN* przy zakupie drukarki C650 i zestawu tonerów CMYK.

Pakiet obejmuje bezpłatną** sześciomiesięczną subskrypcję usługi The Design Hub i ABBYY FineScanner Premium, nośniki do zastosowań dla poszczególnych sektorów oraz dostęp do szablonów i grafik. Te narzędzia i zasoby zostały zaprojektowane, aby pomóc firmom szybko dostosować komunikaty i oznakowania klienta do zmieniających się warunków, takich jak przestrzeganie wytycznych rządowych lub reagowanie na zmieniające się trendy rynkowe i społeczne, bez konieczności polegania na dostawcach zewnętrznych.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.oki.com/pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Weź udział w Smart Festivalu! Biuro prasowe
2021-05-18 | 16:30

Weź udział w Smart Festivalu!

Głównym celem Smart City Innovation Ecosystems Festival jest budowa platformy wymiany wiedzy, doświadczeń oraz nawiązaniu bądź pogłębieniu współpracy pomiędzy środowiskami
Technologie Hackathon, konferencja oraz warsztaty, czyli Smart Festival!
2021-05-18 | 16:30

Hackathon, konferencja oraz warsztaty, czyli Smart Festival!

Smart city, czyli miasto inteligentne, a zarazem przyjazne mieszkańcom to temat poruszający wyobraźnię i uruchamiający żywe dyskusje. Jest mu poświęcony pierwszy Smart City Innovation
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2021-05-12 | 10:00

Partnerstwo Secret Double Octopus i FEITIAN Technologies

Secret Double Octopus, lider rozwiązań do uwierzytelniania bezhasłowego nawiązał współpracę partnerską z FEITIAN Technologies, czołowym producentem tokenów sprzętowych i kluczy bezpieczeństwa. Integracja i

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kosmos i lotnictwo

Trwają prace nad poszukiwaniem pozaziemskiej inteligencji. Według ekspertów odkrywane co jakiś czas dowody obecności obcych na Ziemi, takie jak UFO, są bezpodstawne

Naukowcy potwierdzili istnienie ponad 4 tys. egzoplanet krążących wokół innych gwiazd w naszej galaktyce. Prawdopodobnie jednak mogą być ich nawet biliony. Jednym z najlepszych narzędzi, jakich naukowcy potrzebują, aby zawęzić poszukiwania światów nadających się do zamieszkania, jest koncepcja „strefy nadającej się do zamieszkania”. Dzięki nowym teleskopom szanse na znalezienie pozaziemskiego życia rosną, choć dotąd żaden nie uwiecznił śladów pozaziemskiej cywilizacji. Potwierdzenie jej istnienia mogłoby być przełomem dla ludzkości, jednak jak dotąd wszelkie rzekome znaki pozostawione przez obcą cywilizację się nie potwierdziły. – UFO nie mają nic wspólnego ze statkami obcych – mówi dr Piotr Witek z Planetarium Centrum Nauki Kopernik.

Robotyka i SI

Sztuczna inteligencja może moderować wpisy zawierające przemoc jeszcze przed ich publikacją. W przyszłości pozwoli zapobiegać czynom pedofilskim czy agitacji terrorystów

Algorytmy sztucznej inteligencji są już w stanie wykrywać agresywne zachowania w sieci z 97-proc. skutecznością. Pozwala na to sztuczna inteligencja trzeciej fali, która polega na integracji uczenia maszynowego z ingerencją człowieka w schemat działania. Dotychczas SI również wykrywała niebezpieczne zachowania, lecz tylko z 50-proc. skutecznością, więc każdy wysyłany przez nią alert musiał być zatwierdzony przez człowieka. Nowe podejście do budowania algorytmów pomoże nie tylko zapobiegać agresji słownej w sieci, ale również ostrzegać przed możliwą próbą samobójczą, a także działaniem pedofila czy terrorysty.