Komunikaty PR

Zadbaj o bezpieczeństwo bliskich. Podaruj przycisk SOS na Dzień Babci i Dziadka

2021-01-14  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta. Oprócz życzeń płynących prosto z serca warto podarować naszym najbliższym coś wyjątkowego. Wyraź swoją troskę i sprezentuj alarmowy smart przycisk SOS.

Pandemia wyraźnie pokazała nam, że dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych najbliższych jest najważniejsze. 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji podpowiadamy jaki prezent warto podarować kochanym seniorom. Naprzeciw współczesnym potrzebom wychodzą rozwiązania typu smart oraz nowe technologie.

 

Alarmowy Smart Przycisk SOS od Woox

Alarmowy Smart Przycisk SOS marki Woox to małe, niepozorne urządzenie o wielkich możliwościach - to pomoc w nagłych i niespodziewanych wypadkach.

Zasady działania tego urządzenia są bardzo proste. Wciśnięcie przycisku SOS może aktywować alarm oraz powoduje natychmiastowe wysłanie powiadomienia na wybrany smartfon lub tablet. Właśnie dzięki temu przyciskowi użytkownik może zawiadomić wybraną osobę o nadzwyczajnej sytuacji, zaalarmować o pomoc, zgłosić zagrożenie. 

To rozwiązanie może okazać się bardzo pomocne w momencie kryzysowym, a nawet przyspieszyć dotarcie pomocy do osoby jej potrzebującej. To także większe poczucia bezpieczeństwa osoby starszej lub schorowanej oraz jej najbliższych. 

Urządzeniem można sterować z poziomu darmowej aplikacji WooxHome dostępnej na systemy Android oraz iOS. 

 

Wymagania techniczne

Alarmowy Smart Przycisk SOS działa w oparciu o technologię Zigbee 3,0. stosowaną w urządzeniach marki Woox. W związku z tym do jego uruchomienia niezbędna jest Inteligentna Smart Bramka Zigbee. Urządzenie to w połączeniu z routerem wifi pozwala na sterowanie różnymi urządzeniami marki Woox z dowolnego miejsca. Oprócz Smart Przycisku SOS do sieci można podłączyć m.in. czujnik ruchu czy czujnik zalania wodą. 

 

Smart Przycisk SOS:

  • Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Assistant, umożliwia sterowanie poleceniami głosowymi

  • Proste włączanie lub wyłączanie urządzenia poprzez kliknięcie ikony w aplikacji

  • Współpraca z innymi produktami WOOX, umożliwia wykorzystanie na wiele sposobów w celu zapewnienia bezpieczeństwa i automatyzacji

  • Niezwykle prosta i intuicyjna instalacja bez konieczności konfiguracji routera

  • Praca w technologii Zigbee 3.0

  • Sterowany z poziomu darmowej aplikacji WooxHome dostępnej na systemy Android oraz iOS

  • 2-letnia gwarancja



 

Dystrybutor marki WOOX w Polsce:
Netinet sp z o.o.

Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bezpeczeństwo Ekspert komentuje: Kradzieże na placach budowy zwiększają koszty inwestycji Biuro prasowe
2024-04-09 | 10:00

Ekspert komentuje: Kradzieże na placach budowy zwiększają koszty inwestycji

Aleksander Wilczewski, Dyrektor Zarządzający BauWatch: Polska branża budowlana w ostatnich latach borykała się z widocznymi wzrostami cen. W lutym 2023 roku Polski Instytut Ekonomiczny
Bezpeczeństwo BRAK ZDJĘCIA
2024-04-03 | 01:00

Jak zwiększyć bezpieczeństwo w miastach? Z pomocą przychodzi technologia

Jak pokazują dane, w ostatnich latach w Polsce przestępczość zwłaszcza związana z kradzieżami, rośnie[1]. W tym niechlubnym rankingu na czoło wysuwają się, tradycyjnie już duże miasta[2]. We wszystkich z nich, co roku dochodzi
Bezpeczeństwo AI może nie zabrać Polakom pracy, ale ukraść PESEL i pozbawić oszczędności
2024-03-26 | 14:00

AI może nie zabrać Polakom pracy, ale ukraść PESEL i pozbawić oszczędności

38 proc. Polaków, którzy mają doświadczenia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), obawia się, że w przyszłości mogą zostać zastąpieni przez nią w pracy. Jeszcze

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Infrastruktura

Szybko rośnie udział odnawialnych źródeł w krajowym miksie energetycznym. Potrzebne przyspieszenie w inwestycjach w sieci przesyłowe

W ubiegłym roku odnawialne źródła energii stanowiły już ponad 40 proc. mocy zainstalowanej w krajowym miksie energetycznym i odpowiadały za 27 proc. całkowitej produkcji energii. Tym samym Polska pobiła kolejne rekordy, ale w kontekście rozwoju OZE na rodzimym rynku wciąż pozostaje wiele do zrobienia. Eksperci i branża wskazują m.in. na konieczność aktualizacji strategicznych dokumentów wyznaczających kierunki polityki energetycznej, szerszego wdrożenia magazynów energii, a przede wszystkim – pilną potrzebę rozwoju systemu przesyłowego i dystrybucyjnego oraz regulacji sprzyjających inwestorom. – Zielona energia potrzebuje przede wszystkim stabilności regulacyjnej i niskiego kosztu kapitału. To kluczowe elementy, które definiują ryzyko i tempo, w jakim możemy budować nowe źródła – mówi Piotr Maciołek, członek zarządu Polenergii.

Edukacja

Polskie uczelnie są coraz bliższe wprowadzenia mikropoświadczeń. Dla studentów takie certyfikaty to szansa na wzmocnienie pozycji na rynku pracy

Coraz więcej absolwentów i studentów inwestuje w kursy i szkolenia, aby zdobyć praktyczne umiejętności i stać się bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych pracodawców. Jedną z odpowiedzi edukacji na te wymagania są mikropoświadczenia, czyli dowód na określone umiejętności. W Polsce są stosunkowo mało popularne, jednak wdrożenie ich przez uczelnie mogłoby przynieść szereg korzyści – zarówno szkołom, jak i studentom i absolwentom.

Ochrona środowiska

Zmiany klimatu coraz mocniej uderzają w polskie rolnictwo. W adaptacji wspierają rolników nowe technologie

60 proc. polskich rolników ocenia, że zmiany klimatu mają już duży wpływ na kondycję sektora. 75 proc. z nich obawia się skutków suszy i innych ekstremalnych zjawisk pogodowych, takich jak huraganowe wiatry, grad czy nawalne deszcze. Co trzeci ocenia, że zmiany klimatu są obecnie dużym zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego – wynika z raportu opublikowanego w ubiegłym roku przez Instytut Spraw Publicznych. Eksperci wskazują, że adaptacja do zmian klimatycznych jest niezbędna, żeby utrzymać zarówno rentowność gospodarstw rolnych, jak i ciągłość produkcji żywności. Rolników w coraz większym stopniu wspierają w tym nowe technologie.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.