Komunikaty PR

C8C - pierwsza zewnętrzna kamera obrotowa Ezviz

2021-02-17  |  18:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Kupniewska
Grupa FLPR

ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
kinga.kupniewska|flpr.pl| |kinga.kupniewska|flpr.pl
535 000 790
www.flpr.pl
Do pobrania EZVIZ ( 0.06 MB )

Ezviz, światowa marka specjalizująca się w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, wprowadziła na polski rynek swoją pierwszą zewnętrzną kamerę obrotową - model C8C.

 

C8C - możliwości

 

C8C to pierwsza kamera obrotowa marki Ezviz przeznaczona do monitoringu zewnętrznego, w której połączono stylowy wygląd z wszechstronnymi funkcjami. Kąt obrotu 352° (poziomo) i pochylenia 95° (pionowo) pozwala użytkownikom zarejestrować większą ilość szczegółów niż tradycyjne kamery zewnętrzne. Klasa szczelności IP65 zapewnia natomiast funkcjonowanie niezależnie od warunków pogodowych i opadów atmosferycznych. Urządzenie może poszczycić się również nowym, bardziej efektywnym oprogramowaniem detekcji ruchu. System rozpoznawania osób jest wspierany przez sztuczną inteligencję, dzięki której fałszywe alarmy powodowane przez większe zwierzęta są zminimalizowane. Dzięki wbudowanym algorytmom C8C nie tylko rozpoznaje poruszające się osoby i pojazdy i odróżnia je od nieistotnych przedmiotów, ale także przesyła powiadomienia w czasie rzeczywistym na telefon, natychmiast po pojawieniu się intruza w obszarze wyznaczonym w aplikacji. O możliwościach tego urządzenia opowiedział Tomasz Kowalewski specjalista od systemów monitoringu w firmie EZVIZ:

 

C8C to gigantyczny przełom na rynku urządzeń smart home. Kamera zapewnia pole widzenia 360 stopni w jakości full-HD. Producent sporą uwagę poświęcił również jakości podglądu po zmierzchu. Urządzenie zostało wyposażone w aż 3 tryby obserwacji nocnej: kolorowy, monochromatyczny oraz inteligentny, który automatycznie przełącza się z trybu monochromatycznego na tryb kolorowy po wykryciu poruszających się osób. Dzięki temu powstałe alarmowe nagrania wideo zostaną wykonywane w pełnej gamie kolorów ze wszystkimi detalami, co będzie szczególnie przydatne przy ustalaniu dokładnego przebiegu zdarzeń, kiedy zajdzie taka potrzeba.

 

Szczegółowe informacje na temat C8C:

 

  • Kąt obrotu 352° (poziomo)
  • Kąt pochylenia 95° (pionowo)
  • Rozdzielczość wideo 1080p full-HD,
  • Technologia kompresji wideo H.265,
  • Transmisja Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz,
  • Klasa szczelności IP65,
  • Proste zarządzanie za pomocą aplikacji EZIZ

Ezviz C8C dodatkowo posiada sygnalizator świetlny oraz mikrofon z redukcją szumów. To produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i firmowego. Jego zakup to wydatek około 600 złotych.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Grupa FLPR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bezpeczeństwo Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia Biuro prasowe
2025-06-25 | 03:00

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Wyciek danych, ataki przeciążające stronę (DDoS), złośliwe oprogramowanie, phishing. Dziś wojna w cyberprzestrzeni dotyczy nie tylko infrastruktury krytycznej czy wielkich
Bezpeczeństwo Zwycięstwo dla całej branży: Axis dodaje obsługę standardu kodowania AV1
2024-12-18 | 10:00

Zwycięstwo dla całej branży: Axis dodaje obsługę standardu kodowania AV1

Firma Axis, jako pierwsza w branży, ogłasza wsparcie dla sprawdzonego standardu kodowania wideo AV1, wprowadzając na rynek 9. generację systemów na chipie (SoC) serii ARTPEC. Format AV1
Bezpeczeństwo Zakłady przemysłowe inwestują w nowoczesne instalacje przeciwpożarowe
2024-12-05 | 09:00

Zakłady przemysłowe inwestują w nowoczesne instalacje przeciwpożarowe

• W 2023 r. odnotowano prawie 2985 pożarów budynków produkcyjnych i magazynowych*.  • Znacząca liczba takich zdarzeń pokazuje jak istotne jest odpowiednie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Bankowość

Transport

37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy

Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.