Komunikaty PR

ASSA ABLOY Mercor Doors wprowadza serwis drzwi, który można zamówić online

2022-07-11  |  16:00
Biuro prasowe

Minimum raz w roku należy dokonać przeglądu urządzeń przeciwpożarowych, w tym drzwi i bram w budynku. To obowiązek nałożony przez Rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7 czerwca 2010 r. Wiedząc, jak duże znaczenie ma regularność dokonywanych przeglądów, ASSA ABLOY Mercor Doors wprowadza możliwość zamówienia online serwisu w obiektach komercyjnych, biurowych, hotelowych, sportowych, logistycznych czy produkcyjnych.

 

Dbanie o odpowiednią częstotliwość przeglądów przeciwpożarowych i regularne serwisowanie to jednak nie tylko wymóg prawny, lecz także kwestia bezpieczeństwa użytkowników budynku. Sprawnie działające drzwi przeciwpożarowe pomagają w ewakuacji. Skutecznie chronią pomieszczenia przez określony przez producenta czas przed rozprzestrzenianiem się ognia w razie ewentualnego pożaru, temperatury czy dymu. Pomijanie konserwacji i przeglądów może nie tylko stwarzać zagrożenie dla użytkowników obiektu, lecz także być źródłem problemów w razie konieczności wypłacania odszkodowań.

 

Dbanie o bezpieczeństwo rozwiązaniem na niepewne czasy

 

Dbanie o takie kwestie jest szczególnie istotne w czasach, w których społeczeństwo żyje w stałym niepokoju. Pandemia, wojna, kryzys klimatyczny i stan gospodarki spędzają wielu sen z powiek, dlatego dziś przykładanie uwagi do kwestii bezpieczeństwa w każdym aspekcie jest priorytetem.

 

Dzięki przeglądom zyskujemy informację, co w oddzieleniach przeciwpożarowych nie działa i powinno być jak najszybciej poprawione, aby być gotowym na każdą ewentualność. ASSA ABLOY Mercor Doors, wiodący producent drzwi, bram i kurtyn przeciwpożarowych, wprowadza do swojej oferty możliwość zamówienia online serwisu.

 

Serwis na zamówienie

 

Stworzyliśmy prostą, intuicyjną stronę, na której każdy właściciel budynku komercyjnego może zamówić wizytę serwisanta, obejmującą przegląd, naprawę lub kompleksową wymianę drzwi i bram. Już w ciągu 48 godzin od wypełnienia formularza nasi specjaliści kontaktują się z zainteresowanym, ustalają termin i szczegóły. Wiemy, że ludzie oczekują dziś prostych i łatwo dostępnych usług, dlatego wierzymy, że zamawianie serwisu online spotka się z zainteresowaniem klientów – mówi Łukasz Wiąckiewicz, Manager Serwisu ASSA ABLOY Mercor Doors.

 

Jak zapewnia producent, serwisowanie pozwoli zachować gwarancję skuteczności oddzieleń przeciwpożarowych. Możliwość zamówienia usługi przez internet, z każdego miejsca na świecie, przyspiesza czas reakcji na ewentualne usterki. Korzystanie ze sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem daje pewność, że przegląd będzie wykonany zgodnie z wymaganiami prawnymi i najnowszymi standardami.

 

Serwis drzwi i bram przeciwpożarowych można zamówić na: https://www.assaabloy.com/pl/serwis

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bezpeczeństwo Niania elektroniczna EZVIZ BM1 wspiera rodziców w opiece nad dzieckiem Biuro prasowe
2022-09-30 | 11:30

Niania elektroniczna EZVIZ BM1 wspiera rodziców w opiece nad dzieckiem

Kamera BM1 w połączeniu z aplikacją EZVIZ pozwala rodzicom na kontrolowanie samopoczucia pociechy zarówno podczas snu czy zabawy, jak i w momencie, gdy płacze i ma gorszy humor. Jest
Bezpeczeństwo Jak zabezpieczyć rower? Oznakuj go z policją podczas najbliższej akcji w Magnoli
2022-08-03 | 14:30

Jak zabezpieczyć rower? Oznakuj go z policją podczas najbliższej akcji w Magnoli

Dziesiątki rowerów, „niewidzialne” znakowanie i specjalne nalepki, które pomogą uchronić jednoślady przed kradzieżą. W najbliższy piątek (5 sierpnia) przed
Bezpeczeństwo 4 trendy, które zdominują rynek drzwi w najbliższym czasie
2022-07-28 | 12:30

4 trendy, które zdominują rynek drzwi w najbliższym czasie

Koszty produkcji windują w górę, a branża wykończeniowa stara się mimo wszystko dopasować do klientów, m.in. oferując nowe rozwiązania znacznie podnoszące poziom

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Regionalne - Śląskie

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu przenosi się do nowego budynku. Będzie jednym z najlepiej wyposażonych w Europie

Od początku października br. Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu nie podlega już Ministerstwu Zdrowia, tylko Śląskiemu Uniwersytetowi Medycznemu, z którym placówka jest blisko związana od początku swojego istnienia.  Do użytku oddano też nowy pawilon wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt,  w którym będą leczone m.in. dzieci z wrodzonymi wadami serca i po przeszczepach. – Pod względem wyposażenia ten szpital jest w absolutnej czołówce – nie tylko polskiej, ale i europejskiej. Niektóre elementy, jak np. sprzęt niezbędny w leczeniu zaburzeń rytmu serca, to jest poziom światowy – mówi prof. Oskar Kowalski ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Budowę i wyposażenie nowego pawilonu ŚCCS wsparł finansowo Bank Gospodarstwa Krajowego, który od roku angażuje się też w działania edukacyjne dotyczące polskiej transplantologii, szczególnie dziecięcej.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Bankowość

Banki przyspieszają inwestycje w nowe technologie. Wśród priorytetów chmura hybrydowa

Banki w Polsce od lat pozostają liderem wykorzystania zaawansowanych technologii: sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i chmury. Z jednej strony to sposób na zapewnienie większej odporności sektora, m.in. na cyberzagrożenia i usprawnienie procesów, z drugiej strony – na oferowanie coraz nowszych i bardziej zaawansowanych usług klientom, którzy też mają w tym zakresie coraz większe oczekiwania. We wdrażaniu nowoczesnych technologii bankom pomagają fintechy, które stają się kluczowe dla całego procesu cyfryzacji, oraz firmy technologiczne. Priorytetem na najbliższe lata będzie większe upowszechnienie chmury, przede wszystkim hybrydowej, w sektorze finansowym.

Ochrona środowiska

Pierwsze chłodne dni i smog powrócił do polskich miast. Ten sezon będzie trudny dla samorządów walczących z zanieczyszczeniem powietrza

– Tempo wymiany pieców na koniec 2021 roku mieliśmy świetne i bardzo liczyliśmy na to, że rok 2022 siłą rozpędu będzie kontynuacją, niestety nastąpiło załamanie – mówi Katarzyna Szymczak-Pomianowska, dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju Urzędu Miejskiego Wrocławia. Jakość powietrza w mieście w ostatnich dwóch latach się poprawiła i Wrocław mieści się w ustalonych przez WHO limitach liczby dni z przekroczonym stężeniem szkodliwych pyłów. Wpływa na to nie tylko proces wymiany pieców, który chwilowo spowolnił, lecz również walka z betonozą i zazielenianie miasta. – Widzimy też wzrost świadomości ekologicznej mieszkańców – podkreśla ekspertka.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.