Komunikaty PR

Antybakteryjne tapety Muraspec

2020-04-27  |  19:00
Biuro prasowe
Do pobrania Muraspec ( 0.37 MB )

Antybakteryjne tapety to dobry standard w obiektach takich jak biura, hotele czy restauracje. Biobójcze powłoki chronią użytkowników przed grzybami, pleśnią oraz bakteriami. Klienci Muraspec mają do dyspozycji tapety z najwyższej jakości ochroną antybakteryjną BIOMASTER.

Najważniejszą rolą tapet we wnętrzach komercyjnych jest ochrona ścian przed brudzeniem się. Rzeczywistość pokazała ostatnio, że równie ważna powinna być też higiena. I nie chodzi tylko o łatwość mycia i czyszczenia ścian, ale o aktywną ochronę przed takimi zagrożeniami jak pleśń, grzyby czy bakterie.

- Wraz ze wzrostem świadomości w zakresie potrzeby podnoszenia poziomu higieny, będzie rosło też zapotrzebowanie rynku na produkty antybakteryjne – prognozuje Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec. - W ofercie Muraspec od lat obecne są tapety z powłokami biobójczymi. BIOMASTER, renomowanej firmy Addmadster, to skuteczna ochrona przed bakteriami. Rekomendujemy je zwłaszcza inwestorom hotelowym, biurowym oraz ośrodkom medycznym jako dobry standard.
 

Jak to działa? BIOMASTER renomowanej marki Addmaster to powłoka oparta na jonach srebra znanego zw swoich właściwości bakteriobójczych. Srebro stosowane w powłoce BIOMASTER jest nieorganiczne i nie wypłukuje się, co oznacza, że w przeciwieństwie do organicznych środków/technologii antybakteryjnych pozostaje w produkcie, do którego jest dodawane. Kontrolowane uwalnianie składnika aktywnego zapewnia maksymalną ochronę antybakteryjną przez 24 godziny na dobę i przez cały okres użytkowania produktu. Jony srebra hamują rozrost lub namnażanie się bakterii, w efekcie czego bakterie giną.
Z użytkowego punktu widzenia ważne jest to, że powłoka BIOMASTER naniesiona na powierzchnię tapety trwale w nią wnika i jest aktywna przez cały okres użytkowania okładziny. Wykazuje aktywność w stosunku do wielu chorobotwórczych bakterii, w tym: campylobacter, MRSA, e.coli, legionella, listeria i salmonella i wielu in. BIOMASTER może być stosowany na każdym typie tapet: od winylowych typu 2, 20oz. po tkane i nietkane. Standardowo powłoka proponowana jest w kolekcji Elan, w innych seriach dostępna jest jako opcja.
- Niewykluczone, że dzięki zastosowaniu preparatu biobójczego BIOMASTER tapety Muraspec mogą przyczynić się do skuteczniejszego zapobiegania zakażeniom w placówkach służby zdrowia, obiektach edukacyjnych i użyteczności publicznej – dodaje Barbara Łukasiak.

Więcej informacji: www.muraspec.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bezpeczeństwo Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia Biuro prasowe
2025-06-25 | 03:00

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Wyciek danych, ataki przeciążające stronę (DDoS), złośliwe oprogramowanie, phishing. Dziś wojna w cyberprzestrzeni dotyczy nie tylko infrastruktury krytycznej czy wielkich
Bezpeczeństwo Zwycięstwo dla całej branży: Axis dodaje obsługę standardu kodowania AV1
2024-12-18 | 10:00

Zwycięstwo dla całej branży: Axis dodaje obsługę standardu kodowania AV1

Firma Axis, jako pierwsza w branży, ogłasza wsparcie dla sprawdzonego standardu kodowania wideo AV1, wprowadzając na rynek 9. generację systemów na chipie (SoC) serii ARTPEC. Format AV1
Bezpeczeństwo Zakłady przemysłowe inwestują w nowoczesne instalacje przeciwpożarowe
2024-12-05 | 09:00

Zakłady przemysłowe inwestują w nowoczesne instalacje przeciwpożarowe

• W 2023 r. odnotowano prawie 2985 pożarów budynków produkcyjnych i magazynowych*.  • Znacząca liczba takich zdarzeń pokazuje jak istotne jest odpowiednie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Edukacja

Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.

Transport

Ruszyła ważna inwestycja przemysłowa w województwie opolskim. Powstanie tu centrum logistyczne dla giganta motoryzacyjnego

Nowe regionalne Centrum Kompletacji i Dystrybucji, które powstanie w parku logistycznym i produkcyjnym Prologis Park Ujazd w województwie opolskim, będzie związane z rynkiem automotive aftermarket, konkretnie kompletacją i dystrybucją zestawów naprawczych dla branży motoryzacyjnej. Obiekt będzie służył firmie Schaeffler, a za jej budowę odpowiada Prologis. Jak podkreśla jego przedstawiciel, będzie to budynek niezależny od paliw kopalnych bezpośrednio dostarczanych do budynku i wyposażony w wiele rozwiązań prośrodowiskowych.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.