Komunikaty PR

ASSA ABLOY Mercor Doors wprowadza serwis drzwi, który można zamówić online

2022-07-11  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Rzecznik prasowy
Offteam

Czajkowskiego 99
51-147 Wrocław
pr|offteam.pl| |pr|offteam.pl
691 274 042
www.offteam.pl

Minimum raz w roku należy dokonać przeglądu urządzeń przeciwpożarowych, w tym drzwi i bram w budynku. To obowiązek nałożony przez Rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7 czerwca 2010 r. Wiedząc, jak duże znaczenie ma regularność dokonywanych przeglądów, ASSA ABLOY Mercor Doors wprowadza możliwość zamówienia online serwisu w obiektach komercyjnych, biurowych, hotelowych, sportowych, logistycznych czy produkcyjnych.

 

Dbanie o odpowiednią częstotliwość przeglądów przeciwpożarowych i regularne serwisowanie to jednak nie tylko wymóg prawny, lecz także kwestia bezpieczeństwa użytkowników budynku. Sprawnie działające drzwi przeciwpożarowe pomagają w ewakuacji. Skutecznie chronią pomieszczenia przez określony przez producenta czas przed rozprzestrzenianiem się ognia w razie ewentualnego pożaru, temperatury czy dymu. Pomijanie konserwacji i przeglądów może nie tylko stwarzać zagrożenie dla użytkowników obiektu, lecz także być źródłem problemów w razie konieczności wypłacania odszkodowań.

 

Dbanie o bezpieczeństwo rozwiązaniem na niepewne czasy

 

Dbanie o takie kwestie jest szczególnie istotne w czasach, w których społeczeństwo żyje w stałym niepokoju. Pandemia, wojna, kryzys klimatyczny i stan gospodarki spędzają wielu sen z powiek, dlatego dziś przykładanie uwagi do kwestii bezpieczeństwa w każdym aspekcie jest priorytetem.

 

Dzięki przeglądom zyskujemy informację, co w oddzieleniach przeciwpożarowych nie działa i powinno być jak najszybciej poprawione, aby być gotowym na każdą ewentualność. ASSA ABLOY Mercor Doors, wiodący producent drzwi, bram i kurtyn przeciwpożarowych, wprowadza do swojej oferty możliwość zamówienia online serwisu.

 

Serwis na zamówienie

 

Stworzyliśmy prostą, intuicyjną stronę, na której każdy właściciel budynku komercyjnego może zamówić wizytę serwisanta, obejmującą przegląd, naprawę lub kompleksową wymianę drzwi i bram. Już w ciągu 48 godzin od wypełnienia formularza nasi specjaliści kontaktują się z zainteresowanym, ustalają termin i szczegóły. Wiemy, że ludzie oczekują dziś prostych i łatwo dostępnych usług, dlatego wierzymy, że zamawianie serwisu online spotka się z zainteresowaniem klientów – mówi Łukasz Wiąckiewicz, Manager Serwisu ASSA ABLOY Mercor Doors.

 

Jak zapewnia producent, serwisowanie pozwoli zachować gwarancję skuteczności oddzieleń przeciwpożarowych. Możliwość zamówienia usługi przez internet, z każdego miejsca na świecie, przyspiesza czas reakcji na ewentualne usterki. Korzystanie ze sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem daje pewność, że przegląd będzie wykonany zgodnie z wymaganiami prawnymi i najnowszymi standardami.

 

Serwis drzwi i bram przeciwpożarowych można zamówić na: https://www.assaabloy.com/pl/serwis

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bezpeczeństwo Ekspert komentuje: Kradzieże na placach budowy zwiększają koszty inwestycji Biuro prasowe
2024-04-09 | 10:00

Ekspert komentuje: Kradzieże na placach budowy zwiększają koszty inwestycji

Aleksander Wilczewski, Dyrektor Zarządzający BauWatch: Polska branża budowlana w ostatnich latach borykała się z widocznymi wzrostami cen. W lutym 2023 roku Polski Instytut Ekonomiczny
Bezpeczeństwo BRAK ZDJĘCIA
2024-04-03 | 01:00

Jak zwiększyć bezpieczeństwo w miastach? Z pomocą przychodzi technologia

Jak pokazują dane, w ostatnich latach w Polsce przestępczość zwłaszcza związana z kradzieżami, rośnie[1]. W tym niechlubnym rankingu na czoło wysuwają się, tradycyjnie już duże miasta[2]. We wszystkich z nich, co roku dochodzi
Bezpeczeństwo AI może nie zabrać Polakom pracy, ale ukraść PESEL i pozbawić oszczędności
2024-03-26 | 14:00

AI może nie zabrać Polakom pracy, ale ukraść PESEL i pozbawić oszczędności

38 proc. Polaków, którzy mają doświadczenia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), obawia się, że w przyszłości mogą zostać zastąpieni przez nią w pracy. Jeszcze

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Infrastruktura

Szybko rośnie udział odnawialnych źródeł w krajowym miksie energetycznym. Potrzebne przyspieszenie w inwestycjach w sieci przesyłowe

W ubiegłym roku odnawialne źródła energii stanowiły już ponad 40 proc. mocy zainstalowanej w krajowym miksie energetycznym i odpowiadały za 27 proc. całkowitej produkcji energii. Tym samym Polska pobiła kolejne rekordy, ale w kontekście rozwoju OZE na rodzimym rynku wciąż pozostaje wiele do zrobienia. Eksperci i branża wskazują m.in. na konieczność aktualizacji strategicznych dokumentów wyznaczających kierunki polityki energetycznej, szerszego wdrożenia magazynów energii, a przede wszystkim – pilną potrzebę rozwoju systemu przesyłowego i dystrybucyjnego oraz regulacji sprzyjających inwestorom. – Zielona energia potrzebuje przede wszystkim stabilności regulacyjnej i niskiego kosztu kapitału. To kluczowe elementy, które definiują ryzyko i tempo, w jakim możemy budować nowe źródła – mówi Piotr Maciołek, członek zarządu Polenergii.

Edukacja

Polskie uczelnie są coraz bliższe wprowadzenia mikropoświadczeń. Dla studentów takie certyfikaty to szansa na wzmocnienie pozycji na rynku pracy

Coraz więcej absolwentów i studentów inwestuje w kursy i szkolenia, aby zdobyć praktyczne umiejętności i stać się bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych pracodawców. Jedną z odpowiedzi edukacji na te wymagania są mikropoświadczenia, czyli dowód na określone umiejętności. W Polsce są stosunkowo mało popularne, jednak wdrożenie ich przez uczelnie mogłoby przynieść szereg korzyści – zarówno szkołom, jak i studentom i absolwentom.

Ochrona środowiska

Zmiany klimatu coraz mocniej uderzają w polskie rolnictwo. W adaptacji wspierają rolników nowe technologie

60 proc. polskich rolników ocenia, że zmiany klimatu mają już duży wpływ na kondycję sektora. 75 proc. z nich obawia się skutków suszy i innych ekstremalnych zjawisk pogodowych, takich jak huraganowe wiatry, grad czy nawalne deszcze. Co trzeci ocenia, że zmiany klimatu są obecnie dużym zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego – wynika z raportu opublikowanego w ubiegłym roku przez Instytut Spraw Publicznych. Eksperci wskazują, że adaptacja do zmian klimatycznych jest niezbędna, żeby utrzymać zarówno rentowność gospodarstw rolnych, jak i ciągłość produkcji żywności. Rolników w coraz większym stopniu wspierają w tym nowe technologie.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.