Kalendarium

3 marca
Konferencja: 11:00 do 13:00
Organizator:
Krajowa Izba Rozliczeniowa
Miejsce: Webinar

Technologia blockchain na wyciągnięcie ręki


Sandbox Blockchain to pierwsza w Polsce, całkowicie bezpłatna, platforma biznesowo-technologiczna przeznaczona do akceleracji innowacyjnych rozwiązań blockchainowych

Informacje ogólne

Technologia blockchain na wyciągnięcie ręki               

Sandbox Blockchain to pierwsza w Polsce, całkowicie bezpłatna, platforma biznesowo-technologiczna przeznaczona do akceleracji innowacyjnych rozwiązań blockchainowych

Jest to obecnie jedyne tego typu rozwiązanie w Polsce mające na celu popularyzację wśród startupów rozwiązań opartych na tej technologii. W Polsce korzyści z blockchainu nie są jeszcze w pełni znane. Sandbox Blockchain ma to zmienić poprzez zaoferowanie bezpiecznej przestrzeni do praktycznego testowania nowych rozwiązań oraz wsparcie i promocję wyjątkowych projektów.

Sandbox Blockchain to pierwsza w Polsce, całkowicie bezpłatna, platforma biznesowo-technologiczna przeznaczona do akceleracji innowacyjnych rozwiązań blockchainowych. Platforma jest tzw. piaskownicą (sandboxem), czyli systemem zamkniętym, jedynie symulującym docelowe środowisko działania. Pozwala firmom na testowanie usług opartych na technologii blockchain HLF dla sektora finansowego, ale nie tylko tego.

Do aplikowania zapraszamy wszystkie startupy, które mają nie tylko pomysł, lecz także praktyczne projekty rozwiązań opartych na blockchain HLF.

Szukamy pionierów tej technologii, którzy nie tylko odkrywają nowe ścieżki rozwoju, ale posłużą za przykład sukcesu kolejnym firmom idącym w ich ślady.

Pytania dotyczące projektu można przesyłać na adres: kontakt@sandboxblockchain.pl