ZTE MF986D i ZTE MF17B – szybki Internet LTE na wyciągnięcie ręki
ZTE MF986D
Router ZTE MF986D obsługuje łączność LTE kategorii 12/13 z agregacją trzech pasm (3CA), co pozwala osiągnąć prędkość pobierania do 600 Mb/s i wysyłania do 150 Mb/s. Zastosowanie wydajnego chipsetu Qualcomm SDX12 gwarantuje stabilność połączenia nawet przy intensywnym użytkowaniu, a technologia dwuzakresowego Wi-Fi 5 (2.4 GHz i 5 GHz) pozwala na jednoczesne podłączenie aż 32 urządzeń. Dzięki temu, router ZTE MF986D jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują niezawodnego Internetu podczas pracy zespołowej, podróży lub w trakcie spotkań z rodziną i przyjaciółmi.
ZTE MF986D jest wyposażony w wymienialną baterię o pojemności 3000 mAh, która zapewnia do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu. To rozwiązanie pozwala cieszyć się nieprzerwanym dostępem do sieci przez cały dzień. Warto zaznaczyć, że możliwość wymiany baterii zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas dłuższych podróży. Z kolei obecność złączy antenowych TS-9 pozwala na podłączenie zewnętrznych anten, dzięki czemu użytkownicy ZTE MF986D mogą jeszcze bardziej wzmocnić sygnał i poprawić jakość połączenia.
Kompaktowe wymiary urządzenia (107 x 63 x 14 mm) oraz czytelny 1,44-calowy ekran LCD sprawiają, że korzystanie z routera ZTE MF986D jest w pełni intuicyjne i bardzo wygodne. Ekran wyświetla podstawowe informacje, takie jak siła sygnału, stan baterii czy liczba podłączonych użytkowników.
Mobilny router ZTE MF986D dostępny jest w sklepie ZTEshop.pl oraz ofercie wielu innych sieci sprzedaży, gdzie kosztuje 399 zł.
ZTE MF17B
ZTE MF17B to router, który wyróżnia się obsługą technologii LTE kategorii 12, która umożliwia pobieranie danych z prędkością do 600 Mb/s. W ramach dwuzakresowego Wi-Fi (2,4 GHz i 5 GHz), MF17B oferuje przepustowość do 1,2 Gb/s, zapewniając płynną pracę nawet przy intensywnym użytkowaniu. Router może obsłużyć aż 32 podłączone urządzenia jednocześnie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno w jednorodzinnych domach, jak i w małych biurach.
Model ZTE MF17B charakteryzuje się niezwykle prostą obsługą – wystarczy włożyć kartę SIM, podłączyć router do standardowego gniazdka 230V i gotowe! Router jest natychmiast gotowy do pracy, bez potrzeby skomplikowanej konfiguracji.
ZTE MF17B to także przykład przemyślanej konstrukcji – niewielkie wymiary (10 x 10 x 8 cm) sprawiają, że router można z łatwością zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Jego unikatowa konstrukcja pozwala na bezpośrednie podłączenie do zasilania, bez konieczności używania dodatkowych kabli. Minimalistyczny design sprawia, że urządzenie jest właściwie niezauważalne we wnętrzach.
Mobilny router ZTE MF17B kosztuje 349 zł. Już w styczniu 2025 urządzenie pojawi się w ofercie ZTEshop.pl oraz innych popularnych sklepów z elektroniką.

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Farmacja

Innowacyjne leki zmieniają oblicze rzadkich chorób neurologicznych uznawanych dotychczas za nieuleczalne. Tak jest w przypadku rdzeniowego zaniku mięśni
Jeszcze kilka lat temu rokowania w SMA były niekorzystne. Zmieniło je uruchomienie w styczniu 2019 roku modelowego programu lekowego B.102, w którym pacjenci otrzymali pierwszą na świecie terapię – nusinersen. Kolejnym krokiem milowym w walce z chorobą było uruchomienie badań przesiewowych noworodków w kierunku SMA, dzięki którym dzieci otrzymują leczenie, zanim wystąpią pierwsze objawy choroby. We wrześniu 2023 roku udostępnione zostały dwie kolejne terapie zarejestrowane w Europie, co mogło sugerować, że wachlarz możliwości terapeutycznych w Polsce został wyczerpany. Tymczasem Ministerstwo Zdrowia poszło o krok dalej – w kwietniu ubiegłego roku podjęto decyzję o kontynuacji leczenia kobiet z SMA w czasie ciąży pierwszym zarejestrowanym terapeutykiem.
Konsument
Interakcja z firmą jest dla klientów równie ważna jak jej produkty. Biznes wykorzystuje do tego AI

Coraz więcej firm dostrzega, że skuteczna obsługa klienta nie sprowadza się już tylko do odbierania połączeń i „załatwienia” sprawy. Marka ma być dostępna, responsywna i rozumieć potrzeby klienta. To powoduje, że rynek contact center as a service (CCaaS), rozwiązań, które umożliwiają firmom zarządzanie interakcjami z klientami za pomocą różnych kanałów komunikacji, rozwija się w szybkim tempie. Teraz pracę agentów usprawniają narzędzia AI, które zwiększają efektywność i poprawiają jakość obsługi.
Bankowość
Globalny sektor finansowy mocniej otwiera się na blockchain. Nowe regulacje likwidują kolejne bariery na rynku

Coraz więcej banków i instytucji finansowych inwestuje w technologię blockchain. To przede wszystkim szansa na zwiększenie bezpieczeństwa transakcji, ich prywatności, ale też nowe możliwości weryfikacji tożsamości oraz przechowywania wartości. Jedną z najbardziej zaawansowanych platform opartych na technologii blockchain jest Ethereum – zdecentralizowany system umożliwiający tworzenie i wykonywanie smartkontraktów oraz aplikacji rozproszonych. O ile klasyczne łańcuchy bloków pełnią funkcję zdecentralizowanego rejestru transakcji, o tyle Ethereum wprowadza warstwę logiki wykonawczej, czyniąc z blockchaina uniwersalną platformę kontraktów samowykonalnych i aplikacji rozproszonych.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.