Komunikaty PR

Zdrowie i kondycja pod kontrolą – jak dbać o siebie z Huawei Watch GT 2e

2020-04-30  |  13:30

O zdrowie i kondycję fizyczną można dbać również bez wychodzenia z domu. Huawei Watch GT 2e, nowy smartwatch w portfolio marki, obsługuje aż sto trybów sportowych, również ćwiczeń w domu takich jak stepper, trening wolny czy taniec.

Zegarek wyróżnia się długim czasem pracy baterii, do dwóch tygodni, co pozwala uniknąć niespodziewanego rozładowania się zegarka w czasie treningu.

 

Przede wszystkim, wygoda użytkowania

Huawei Watch GT 2e świetnie wpasuje się w każdą sportową stylizację – nawet jeśli to tylko ćwiczenia w domu. Pasek wykonywany z fluoroelasteru jest wytrzymały i odporny na działanie wysokich temperatur, kontakt z chemikaliami czy solą. Pasek ma porowatą konstrukcję, która zapewnia wygodne noszenie i pozwala skórze oddychać. Smartwatch wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39” i o średnicy 46 mm. Ekran zegarka jest podświetlany i automatycznie dostosowuje się do zewnętrznych warunków, dzięki czemu dane są bardzo dobrze widoczne na tarczy.

 

Po połączeniu zegarka z aplikacją Huawei Zdrowie, tarcze zegarka można dowolnie zmieniać. Do wyboru jest 200 wzorów – istnieje również możliwość ustawienia własnego zdjęcia, które w łatwy sposób można wybrać ze swojej galerii.

 

Podczas ćwiczeń nie trzeba mieć przy sobie smartfona – inteligentny zegarek pozwala na przechowywanie do 500 utworów muzycznych. Wystarczy połączyć z nim słuchawki, na przykład bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3 i można cieszyć się treningiem z muzyką, bez trzymania w ręku telefonu.

 

100 trybów sportowych

Huawei Watch GT 2e obsługuje rekordowe 100 trybów sportowych, między innymi bieganie, bieżnia, rower, pływanie, triathlon, spacer czy trening wolny. 15 trybów jest wgranych, a pozostałe 85 dostępnych jest w aplikacji Huawei Zdrowie. Wybrane przez siebie tryby można przenieść do zegarka, a następnie dowolnie edytować. Smartwatch automatycznie wykrywa i zaczyna rejestrować część najpopularniejszych dyscyplin, w tym bieganie na świeżym powietrzu oraz na bieżni, spacer czy wioślarstwo.

 

Urządzenie oblicza między innymi maksymalny pułap tlenowy i rejestruje dystans, spalane kalorie, tętno i tempo. Rozpoznaje i rejestruje wysiłek na otwartej przestrzeni i w pomieszczeniu. Podczas treningu dostarcza praktyczne wskazówki, na przykład gdy tętno zaczyna gwałtownie rosnąć, a po treningu oblicza i podaje czas potrzebny do pełnej regeneracji.

 

Huawei Watch GT 2e ma również wbudowany GPS – geolokalizacja i trajektoria ruchu są dokładniejsze w porównaniu z wieloma starszymi urządzeniami. Pokonaną trasę można śledzić również w aplikacji Huawei Zdrowie. Zegarek jest wodoodporny i spełnia standard 5 ATM. Ponadto oferuje wysokościomierz, barometr i kompas.

 

Zdrowie pod kontrolą

Huawei Watch GT 2e wyposażony jest w technologię TruSeenTM 3.5, która umożliwia całodobowe monitorowanie tętna. Zegarek powiadomi użytkownika, gdy jego tętno w ciągu 10 minut będzie nieregularne lub na nieodpowiednim poziomie. Funkcja TruSleepTM 2.0 monitoruje czas i fazy snu oraz diagnozuje powszechne problemy ze snem i wskazuje sposoby jak sobie z nimi radzić. Technologia TruRelaxTM pomaga kontrolować poziom stresu w ciągu dnia oraz proponuje ćwiczenia oddechowe pozwalające się zrelaksować. W Huawei Watch GT 2e – poprzez aplikację Huawei Zdrowie – można również uruchomić funkcję pozwalającą na kontrolowanie cyklu menstruacyjnego u kobiet.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie Biuro prasowe
2024-12-30 | 13:00

Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie

Warszawa, 20.12.2024 – SPIE Building Solutions, polska spółka zależna SPIE, niezależnego europejskiego lidera usług multitechnicznych w dziedzinie energetyki i przesyłu danych,
Technologie Chatbot AI w kuchni – rewolucyjne narzędzie od Maspex na Uwielbiam.pl
2024-12-27 | 10:00

Chatbot AI w kuchni – rewolucyjne narzędzie od Maspex na Uwielbiam.pl

Maspex SA, jeden z liderów polskiego rynku spożywczego, wprowadził na platformie Uwielbiam.pl nowoczesne rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji. Dzięki temu narzędziu osoby
Technologie 5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
2024-12-23 | 08:00

5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!

Praca w branży technologicznej jest obiektem wielu stereotypów, które czasami mogą odstraszać potencjalnych kandydatów. W rzeczywistości to różnorodna

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]

Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.

Edukacja

Podwyżki wynagrodzeń nie rozwiążą problemu niedoboru nauczycieli. Ważny jest też prestiż zawodu i obciążenie obowiązkami

Niski poziom wynagrodzenia nauczycieli w porównaniu z innymi zawodami to tylko jeden z czynników, które wpływają na niedobór kadr pedagogicznych w różnych krajach. Z analizy naukowców z Wielkiej Brytanii wynika, że popularne strategie szybkich rozwiązań, takie jak programy stypendialne, nie działają w długiej perspektywie. Potrzebne jest więc nie tylko zwiększenie płac, ale i budowanie prestiżu tego zawodu, by osoby, które mają predyspozycje do jego wykonywania, nie bały się obierać takiej ścieżki kariery zawodowej.

Fundusze unijne

Coraz więcej inwestorów stawia na budownictwo modułowe. Kolejne dwa lata powinny przynieść duże wzrosty

Do 2030 roku rynek budownictwa modułowego ma osiągnąć wartość 7 mld zł – szacuje firma Spectis. Szczególnie ten i przyszły rok będą dla niego korzystne ze względu na duży napływ środków z KPO, których wydatkowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Presja kosztowa i czasowa oraz otwartość na nowe technologie może skłonić inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do zwrotu w kierunku budynków modułowych.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.