Wszechstronna wydajność, bezkompromisowe bezpieczeństwo
Tok Tok
Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl
OHAUS Corporation, czołowy światowy producent wag i urządzeń laboratoryjnych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowej generacji mieszadeł z płytą grzejną Guardian 5000. Nowe mieszadła z płytą grzejną zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wszechstronności w codziennym użytkowaniu w zastosowaniach badawczych, akademickich i przemysłowych.
Mieszadła z płytą grzejną Guardian 5000 oferują wydajne funkcje podgrzewania i mieszania, osiągając temperatury do 550°C. Posiadają trzy tryby regulacji temperatury umożliwiające podgrzanie szybkie lub precyzyjne bez przegrzania. Do wyboru jest pięć modeli z trzema rozmiarami płyt, aby sprostać różnym potrzebom.
Funkcje SafetyHeat™ i SmartHeat™, z których znane są produkty OHAUS, w połączeniu z nowym systemem Run Dry Protection zapewniają najwyższe bezpieczeństwo podczas pracy. Ponadto system SmartRate™ obsługuje szeroki zakres intensywności podgrzewania i mieszania: od szybkiego i intensywnego po delikatne i precyzyjne, z szeroką gamą akcesoriów poszerzających wachlarz zastosowań.
Przyjazny dla użytkownika interfejs jest wyposażony w duży, jasny wyświetlacz LCD z przyciskami ułatwiającymi obsługę. Port RS-232 umożliwia zdalne sterowanie i rejestrowanie danych.
— Z przyjemnością przedstawiamy nową generację naszych mieszadeł z płytą grzejną, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach naszych klientów — powiedział Fangyuan Zhao, Product Manager Lab Equipment w OHAUS Corporation. — Te mieszadła z płytą grzejną oferują niezrównane bezpieczeństwo i wszechstronność, dzięki czemu idealnie nadają się do szerokiego zakresu zastosowań związanych z ogrzewaniem i mieszaniem.
Więcej informacji o mieszadłach z serii Guardian™5000 można znaleźć na stronie www.ohaus.com.
# # #
Informacje o firmie OHAUS Corporation
OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey (USA) to firma produkująca szeroką gamę wag elektronicznych i mechanicznych o wysokiej precyzji, które spełniają wymagania niemal każdego zastosowania. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz w niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?

Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Polityka

Zmiany w obowiązku magazynowania gazu mogą obniżyć ceny surowca. To pomoże się przygotować do sezonu zimowego
Elastyczność bez zagrożenia dla bezpieczeństwa energetycznego – tak nową propozycję przepisów dotyczących uzupełniania zapasów gazu przed sezonem zimowym określają jej inicjatorzy z Parlamentu Europejskiego. Europosłowie proponują nieznaczne zmniejszenie wymaganego poziomu zapełnienia magazynów i rozciągnięcie w czasie terminu, w którym trzeba spełnić ten obowiązek. Jak podkreśla Borys Budka, ma to zapobiec spekulacjom na rynku gazu i tym samym pomóc obniżyć ceny surowca.
Konsument
Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.
Polityka
PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.