Komunikaty PR

Wiosenne promocje na produkty do ochrony domu od EZVIZ

2023-03-28  |  01:00
Biuro prasowe

Wraz z nadchodzącą wiosną EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń do domu, wprowadza atrakcyjną ofertę cenową na urządzenia zwiększające bezpieczeństwo całej rodziny. Od 27 do 29 marca, producent oferuje zniżki aż do 50% na swoje topowe kamery wewnętrzne i zewnętrzne w sklepie Amazon, umożliwiając podstawowe zabezpieczenie mieszkania w przystępnej cenie.

Wraz ze zwiększeniem aktywności na świeżym powietrzu i wznowieniem rodzinnych wycieczek podczas cieplejszej pogody, dla wielu osób pomocne okazuje się posiadanie inteligentnych kamer domowych lub dzwonków do drzwi – do ochrony pustego domu, kontaktu z kurierem czy pozostającymi w domu zwierzętami domowymi i odwiedzającymi je opiekunami. Przecenione produkty od EZVIZ zaspokoją tego typu potrzeby w bardzo przystępnych cenach.

Zabezpieczenie drzwi wejściowych: podczas nieobecności w domu wiele może się wydarzyć przy drzwiach wejściowych. Niezależnie od tego, czy pojawi się potrzeba przekazania listonoszowi, aby zostawił paczkę w bezpiecznym miejscu, poinformowania gościa, aby wpadł później, czy też wyproszenia podejrzanych nieznajomych, wyborami wartymi rozważenia są produkty takie jak:

  • EZVIZ DB2 zasilany bateriami dzwonek do drzwi z gongiem

Doceniony nagrodami rynkowymi DB2 jest bardzo prosty w instalacji, bez konieczności wiercenia i podłączania przewodów. Posiada obraz 2K, 176-stopniowe pole widzenia, inteligentne wykrywanie ruchu ludzi oraz pozwalającą na anonimowość funkcję zmiany głosu, dzięki którym użytkownik uzyskuje ulepszony widok, komunikację i zdalne sterowanie.

  • EZVIZ BC1C zewnętrzna kamera na baterie z panelem słonecznym

Prosta w obsłudze kamera zewnętrzna, która nie wymaga żadnego okablowania ani abonamentu. Oprócz 210-dniowej żywotności baterii, kamera jest również przyjazna środowisku dzięki możliwości ładowana za pomocą kompatybilnego panelu słonecznego. Jej wyróżnikami są: odporność na warunki atmosferyczne, pozwalająca na instalację kamery w dowolnym miejscu na zewnątrz, a także bezpłatne miejsce do przechowywania 32 GB, pomocne do bezpiecznego przechowywania materiałów wideo.

Poczucie bezpieczeństwa wewnątrz: możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym, świetna jakość wideo oraz audio, kompaktowa konstrukcja i przemyślana ochrona prywatności zachęcają do wyboru produktów EZVIZ zabezpieczających dom od środka:

  • EZVIZ Baby Monitor 1 zasilana bateryjnie kamera-niania

Ta bogata w różnorodne funkcje, dostosowana do potrzeb dziecka kamera niewielkich rozmiarów jest inteligentnym, domowym „pomocnikiem”, który ułatwia codzienne zadania rodzicielskie. Wbudowany algorytm wykrywa różne rodzaje aktywności dziecka i obsługuje nagrywanie wideo wyzwalane ruchem, zapewniając bezpieczeństwo pociechy, a także umożliwiając prowadzenie wizualnego dziennika najpiękniejszych momentów dorastania dziecka.

Produkty do ochrony domu na zewnątrz, jak i w jego wnętrzu są dostępne w przystępnej cenie na stronie Amazon w dniach 27-29 marca. Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV 98 cali gigantycznych emocji. Olbrzymie telewizory to już nie tylko przyszłość Biuro prasowe
2023-05-04 | 16:00

98 cali gigantycznych emocji. Olbrzymie telewizory to już nie tylko przyszłość

Duże telewizory na dobre rozgościły się w europejskich domach, a Polska w tym zestawieniu znajduje się w czołówce, przed Francją, Wielką Brytanią, Włochami czy Hiszpanią i tylko
AGD i RTV iRobot przedstawia: Roomba Combo serii i8
2023-04-28 | 16:00

iRobot przedstawia: Roomba Combo serii i8

iRobot wprowadza do swojej oferty kolejny model robota odkurzająco-mopującego – Roomba Combo i8. Za sprawą autoryzowanego importera i dystrybutora – DLF Sp. z o.o. –
AGD i RTV Inteligentny dom, to energooszczędny dom
2023-03-27 | 10:15

Inteligentny dom, to energooszczędny dom

Pierwszym skojarzeniem, kiedy myślimy o smart home, jest wygoda. Inteligentne technologie mogą być bardzo dokładnie dopasowane do naszych potrzeb, dzięki czemu ułatwiają nasze codzienne

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Start-upy nie narzekają na brak dostępu do finansowania. Równie ważny jest dla nich mentoring i wsparcie ekspertów

Polskie start-upy dobrze sobie radzą na europejskim i globalnym rynku, chętnie kierują swoje rozwiązania do dużych firm i korporacji, a ich domeną jest głównie software – wynika z ostatniego raportu Fundacji StartUp Poland. Jak wskazuje założyciel funduszu EEC Ventures Konrad Sitnik, tym, co warunkuje sukces, jest przede wszystkim determinacja founderów i dobry, skalowalny model biznesowy. – Ostatni element do tej układanki to jest mądry inwestor, który poza pieniędzmi zapewni również mentoring i wsparcie intelektualne – mówi ekspert. Taką rolę chce pełnić Tauron, który ze start-upami ściśle współpracuje już od kilku lat, oferując im autorski program akceleracyjny.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Ochrona środowiska

Odchodzenie od węgla następuje zbyt wolno. W tym tempie świat zmierza w kierunku ocieplenia o 3 stopnie

Zużycie energii z węgla nie zmniejsza się wystarczająco szybko – ostrzegają szwedzcy naukowcy. Z ich analizy zobowiązań poszczególnych krajów dotyczących dekarbonizacji wynika, że w tym tempie nie uda się osiągnąć celu porozumienia paryskiego, jakim jest ograniczenie ocieplenia klimatu do maksymalnie 2 stopni do końca wieku. Bardziej realny scenariusz to wzrost temperatury o co najmniej 2,5, a nawet o 3 stopnie Celsjusza. W Europie w odchodzeniu od węgla przodują Niemcy, z kolei polska gospodarka wciąż jest i najprawdopodobniej długo jeszcze będzie silnie uzależniona od tego surowca. Globalna optyka wskazuje natomiast, że największy problem z dekarbonizacją będzie miała Azja.

Nauka

Polska spółka pracuje nad testem wykrywającym wcześnie raka trzustki z próbki moczu. Przełomowa technologia wchodzi w zaawansowany etap badań

Polska spółka Urteste jest w trakcie pracy nad testem wykrywającym raka trzustki. Badania kliniczne nad projektem Panuri, bo o nim mowa, mogą się rozpocząć jeszcze w tym roku. – To technologia innowacyjna, w zasadzie niestosowana przez inne firmy na świecie – mówi prezes zarządu Urteste, Grzegorz Stefański. Jednocześnie zapowiada dalsze prace nad 10 prototypami testów diagnostycznych do badania kolejnych nowotworów. Biotechnologiczna spółka niedawno przeszła z NewConnect na główny parkiet GPW w Warszawie. Ten obszar działalności cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.