Komunikaty PR

Wiosenne porządki – odśwież swoje ubrania z suszarką Haier

2021-02-27  |  03:00
Biuro prasowe

Profesjonalna pielęgnacja ubrań w twoim domu

Wiosna to czas porządków nie tylko w twoim domu, ale również w szafie. Zmiana sezonu wymaga zmiany garderoby i nasze sukienki, marynarki czy spódnice będą zapewne wymagać odświeżenia. Dzięki suszarce do ubrań i-Pro 7 HD90-A2979 marki Haier nie musimy już korzystać z pralni chemicznej. Możemy zrobić to w domu, łatwo i skutecznie. Oczyszczanie i odświeżanie naszych ubrań gwarantuje zastosowana w urządzeniu innowacyjna funkcja i-Refresh. Natomiast technologia mikropary usuwa niechciane zapachy oraz ogranicza ilość zagnieceń. Co ważne, wszystko to bez użycia wody i detergentów.

Suszarka Haier została wyposażona w 14 programów, które w łatwy sposób poradzą sobie z wysuszeniem wszystkich rodzajów tkanin, od grubych syntetyków, pościeli i bawełny, po te najbardziej delikatne, jak wełna czy kaszmir. O bezpieczeństwo naszych tkanin dba bęben suszarki, wyposażony w specjalne wypustki w kształcie „poduszeczek”, które powodują delikatne prześlizgiwanie się tkaniny po powierzchni bębna. Dzięki temu tkanina nigdy się nie zaczepi, co mogłoby doprowadzić do jej uszkodzenia.  

Niskie rachunki za prąd z klasą A++

Zastosowana w urządzeniu technologia pompy ciepła zapewnia utrzymanie ciepła wewnątrz bębna suszarki, co gwarantuje wysoką efektywność energetyczną. Rozwiązanie to nie tylko obniża zużycie energii nawet o 50%, ale także zapewnia o wiele lepszą pielęgnację prania w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnową. Dodatkowo, klasa energetyczna A++ suszarki gwarantuje niższe rachunki za prąd, dbając jednocześnie o nasze środowisko naturalne.

Niezwykła funkcjonalność oraz wygoda

Suszarka Haier i-Pro 7 HD90-A2979 stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest wyjątkowo pojemna. Może pomieścić do 10 kg wsadu, co pozwala w wygodny i łatwy sposób wysuszyć wszystkie nasze uprane ubrania. Duże drzwi urządzenia ułatwiają załadunek i rozładunek, zapewniając wyższy komfort użytkowania. A dzięki praktycznemu oświetleniu wnętrza bębna możemy już się nie martwić o zagubione skarpetki. Dodatkowo, suszarka wyposażona jest w czytelny i łatwy w obsłudze wyświetlacz. Urządzenie posiada także funkcję opóźnienia startu do 24 godzin oraz funkcję My Time, gdzie czas cyklu suszenia możemy ustawić według naszych potrzeb, z dokładnością do 5 min.

Na uwagę zasługuje także nowy system filtrujący, który zbiera zmechacenia, włókna i sierść w jednym miejscu, co znacznie ułatwia jego czyszczenie. Warto dodać, iż suszarka do ubrań marki Haier jest wyjątkowo cicha – tylko 67 dB i wyróżnia się 15-letnią gwarancją na kompresor.

Dostępność i cena:

Suszarka Haier z serii i-Pro7 HD90-A2979 dostępna jest w sieci sklepów RTV Euro AGD w cenie 3049 zł.

Więcej informacji na temat suszarki Haier znajdziesz na:

https://www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl/suszarka-bebnowa/-/catalog/31102149/hd90-a2979-s

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Smakuj jakości w każdym wypieku – Panasonic prezentuje serię wypiekacz do chleba Biuro prasowe
2021-04-09 | 12:50

Smakuj jakości w każdym wypieku – Panasonic prezentuje serię wypiekacz do chleba

Panasonic, jeden z liderów rynku małych urządzeń kuchennych, zaprezentował nową, innowacyjną linię wypiekaczy do chleba, które zapewnią doskonały smak i jakość każdego
AGD i RTV Na co zwrócić uwagę planując zakup lodówki
2021-03-31 | 13:00

Na co zwrócić uwagę planując zakup lodówki

Wygoda użytkowania i energooszczędność Planując zakup lodówki sprawdzamy przede wszystkim jak będzie ona pasować do naszej kuchni. Jakie powinna mieć wymiary, jaki kolor i design
AGD i RTV 5 rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę kupując suszarkę automatyczną
2021-03-24 | 12:00

5 rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę kupując suszarkę automatyczną

Brak konieczności rozwieszania ubrań, odzyskanie przestrzeni w domu, łatwiejsze prasowanie to tylko niektóre zalety posiadania suszarki automatycznej. Wybierając suszarkę warto

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse i bankowość

Pandemia i unijne prawo zrewolucjonizowały polską bankowość. W polskich bankach pojawia się coraz więcej nowych technologii

Pandemia stała się katalizatorem zmian w bankowości. Przyspieszyła procesy wykorzystywania nowych technologii zapoczątkowane już wcześniej, zwiększając ich świadomość w coraz szerszej grupie użytkowników. Zmiany przyspieszyło też wejście w życie dyrektywy PSD2 – to dzięki niej poprzez jedno konto można mieć wgląd we wszystkie prowadzone rachunki. Dodatkowo coraz łatwiej jest założyć konto zdalnie. Pomagają w tym narzędzia, które pozwalają na cyfrowe potwierdzenie tożsamości.

Medycyna

Płuca do przeszczepu dzięki innowacyjnemu urządzeniu mogą być utrzymane przez pół doby w warunkach fizjologicznych. Taka procedura medyczna bywa ostatnim ratunkiem po ciężkim przebiegu COVID-19

Dzięki urządzeniu OCS Lung płuca pobrane od dawcy można przechowywać do 12 godzin w warunkach zbliżonych do tych, jakie panują w ciele żyjącego człowieka. Standardowo narząd poza organizmem może wytrzymać w warunkach hipotermii maksymalnie do czterech godzin. Przeszczep jest jedyną drogą ratunku dla pacjentów, którzy w wyniku choroby COVID-19 doznali nieodwracalnego uszkodzenia płuc. W szpitalu w Zabrzu udało się w ten sposób ocalić życie sześciu osób.