Wi-Fi w samochodzie? Mobilny router ZTE MF79U
Szybkość i łatwość w obsłudze
Router ZTE MF79U pozwala na łączenie się z Internetem w technologii LTE, zapewniając transmisję danych z prędkością nawet do 150 Mb/s (przy pobieraniu) oraz 50 Mb/s (przy wysyłaniu). Jego obsługa jest banalnie prosta. Wystarczy tylko umieścić w nim kartę Micro SIM i podłączyć do dowolnego zasilania przez USB. Urządzenie umożliwia stworzenie lokalnego bezprzewodowego hot spotu WiFi, obsługującego do 8 urządzeń jednocześnie – sprawdzi się nawet podczas podróży większej ilości osób.
Dzięki funkcji Plug and Play modem można podłączyć do wolnego portu USB komputera i błyskawicznie cieszyć się dostępem do sieci. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w dwa złącza dla zewnętrznych anten TS9, które umożliwią poprawienie jakości sygnału LTE jeżeli zajdzie taka potrzeba. W modemie znalazł się także praktyczny czytnik kart microSD o pojemności do 32 GB.
Mobilny router ZTE MF79U to kompaktowy modem LTE z WiFi, który oferuje wiele możliwości i doskonałą jakość połączenia internetowego, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych.
Wydajność i wszechstronność
Router ZTE MF79U został wyposażony w zaawansowane funkcje, które zapewniają szybkie i stabilne połączenie internetowe. Dzięki obsłudze standardu LTE cat4 zapewnia maksymalną prędkość transmisji bezprzewodowej wynoszącą aż 150 Mb/s. Oznacza to, że można przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, czy prowadzić wideokonferencje bez żadnych opóźnień.
ZTE MF79U posiada USB 2.0, czytnik kart pamięci microSD oraz złącza anteny zewnętrznej (2 sztuki), dzięki czemu bez trudu można dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb i korzystać z różnych funkcji. Urządzenie posiada wbudowaną antenę, ale istnieje także możliwość podłączenia dwóch zewnętrznych anten, co poprawia jakość sygnału i zasięg.
Do każdej kieszeni
Router ZTE MF79U ma niewielkie wymiary (14 x 32 x 102 mm), więc można z łatwością schować go do każdej kieszeni, torby lub schowka samochodowego.
ZTE MF79U to doskonały wybór dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego, niezawodnego połączenia internetowego w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki obsłudze wielu standardów oraz możliwości dostosowania urządzenia do swoich potrzeb, spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Zakup mobilnego routera ZTE MF79U to koszt zaledwie 169 zł.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
ZTE MF986D i ZTE MF17B – szybki Internet LTE na wyciągnięcie ręki
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Sztuczna inteligencja zmienia e-handel. Będzie wygodniej dla konsumentów, ale też sporo zagrożeń
W ciągu siedmiu lat wartość rynku związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym wzrośnie ponad dwuipółkrotnie – do ponad 22 mld dol. Przedsiębiorcy widzą w niej duży potencjał marketingowy. Z punktu widzenia konsumentów obecność AI na platformach sprzedażowych to szansa na oszczędzenie czasu przy wyszukiwaniu produktów i możliwość otrzymywania spersonalizowanych ofert. To jednak również duże ryzyka – zwiększone ryzyko narażenia na manipulację i deepfake, a także obawa o bezpieczeństwo danych osobowych.
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.